Zouk 8 / 8

Kurs Zouk w Salsa Libre
Poziom S2
Terminy zajęć:  czwartek o 21:15
Start:
03 Oct 2019
2019-10-03 21:15:00 CEST

Zouk średnio zaawansowany Zuza & Michał 3.10

Mamy to! Już od czwartku 3.10 w Salsa Libre rusza nowy kurs zouka na poziomie średnio zaawansowanym! Zajęcia mają specjalną 1.5h formułę! Poprowadzą je prawdziwi specjaliści w tej dziedzinie: Zuza Sadowska i Michał Wysoczański. Kurs odbywa się od czwartku 3.10 o 21:15 w naszej centralnej lokalizacji Żelazna 59.

Dołącz do eventu na fb: www.facebook.com/events/361588581448804/

Zajęcia z Michałem i Zuzią to okazja zarówno aby tańczyć zouka, jak i aby poznać fajnych ludzi i aktywnie odpocząć przy dobrej muzyce.

Zajęcia dedykowane osobom na średnio zaawansowanym poziomie zouka. Na kursie poprawisz swoją technikę taneczną, zrozumiesz też lepiej leading i following. Zajęcia sprawią, że będziesz lepiej interpretować muzykę i poszerzysz swój repertuar taneczny!

W programie:
-Praca nad technika zouk´a
-muzykalność, jak zmieniać rytm w tańcu
-jak poprawić leading i following
-zastosowanie contra balance w zouk´u

Z uwagi na 1.5h formułę zajęć cennik wygląda następująco:
Pojedyncze wejście 50zł
Z multisport plus 20zł
Z fitprofi 10zł
Karnety open- w cenie
UWAGA! Nie ma możliwości wzięcia udziału w mniejszej części zajęć niż 1.5h

Żelazna 59 - Centrum

Żelazna 59
Warszawa
Instruktorzy
Choć Michał swoje pierwsze kroki w tańcu stawiał wiele lat temu w tańcach towarzyskich, to tańce latynoamerykańskie odkrył dopiero na początku 2010 roku. Zahipnotyzowany salsą, szybko pokonał drabinkę poziomów Salsa Libre, aby po 8 miesiącach tańca skutecznie dołączyć do grupy choreograficznej Salsa Show. Jednak świat odwrócił się dla niego do góry nogami raz jeszcze, kiedy w Styczniu 2011 z ciekawości wybrał się na warsztaty Zouka z Pastym. Zakochany w nowo poznanym tańcu zaczął intensywnie trenować z Renatą Popis...
Zuza potrzebowała zaledwie kilku chwil, żeby wiedzieć, że zouk to „jej” taniec. Od dzieciństwa tańczy, jednak nigdy nie sądziła, że będzie to robić profesjonalnie… dopóki nie poznała zouka. Zouk to przede wszystkim interakcja z partnerem. Tańcząc można poznać drugiego człowieka, nie zamieniając z nim ani słowa, bo jak powiedziała Marta Graham "Dance is the hidden language of the soul".
Lokalizacja kursu
Żelazna 59 - Centrum

Żelazna 59 - Centrum

Żelazna 59
Warszawa
SPOŁECZNOŚCI
HONORUJEMY
PARTNERZY
Raz, dwa, trzy...
Pięć, sześć, siedem...