Intensywne kursy weekendowe

W naszej ofercie oprócz regularnych kursów w tygodniu znajdziecie intensywne crash coursy weekendowe- 1 poziom w 1 weekend! To świetna opcja na opanowanie podstaw tańca w krótkim czasie, co umożliwi Wam podbijanie imprezowych parkietów już po 1 weekendzie! Dodatkowo dla bardziej zaawansowanych osób przygotowaliśmy crashe tematyczne umożliwiające zgłębienie dotychczasowej wiedzy oraz podwyższenie swoich umiejętności!

Poniżej prezentujemy poszczególne kursy weekendowe:  

10-11.06

17-18.06

24-25.06 

01-02.07

CENNIK ZNAJDZIESZ W NEWSIE WYBRANEGO KURSU
a także tutaj: https://www.salsalibre.pl/cennik 

Zapisy na crash coursy 
Recepcja Salsa Libre
[email protected] 
Bachata P-open Joanna & Dominik crash coursie 17-18.06

Bachata P-open Joanna & Dominik crash coursie 17-18.06

Zapraszamy wszystkie osoby znające bardzo dobrze podstawy bachaty do kontynuowania nauki w intensywnej formie! Już 17-18.06 crash course weekendowy P-open poprowadzi nasz wspaniały team Dominik Kostrzewski & Joanna Kaznodziej. Kurs dedykowany jest osobom tańczącym min. 6 miesięcy. W planie dwa dni zajęć przepełnionych wiedzą i praktycznymi wskazówkami. Nie czekaj - zarezerwuj miejsce na crash coursie już dziś i dołącz do fantastycznej grupy :) 
Więcej
Bachata poziom P2 Joanna & Dominik - crash course 17-18.06

Bachata poziom P2 Joanna & Dominik - crash course 17-18.06

Znasz podstawy i chcesz intensywnie rozwijać się w bachacie? Mamy coś dla Ciebie! Wpadnij do Salsa Libre na weekendowy crash course bachaty P2. Dwa dni zajęć poprowadzi para rewelacyjnych instruktorów Joanna Kaznodziej & Dominik Kostrzewski. Pamiętaj, że aby zapisać się na crash course nie musisz mieć pary. Znajdziesz ją na zajęciach :) Nie trać czasu i zarezerwuj miejsce już dziś! Widzimy się na Żelaznej 59. 
Więcej
Bachata poziom P3 z Karoliną i Piotrem - crash course 24-25.06

Bachata poziom P3 z Karoliną i Piotrem - crash course 24-25.06

Znasz podstawy i chcesz intensywnie rozwijać się w bachacie? Mamy coś dla Ciebie! Już 24-25.06 zapraszamy na intensywny crash course weekendowy bachaty na poziomie P3! Zajęcia poprowadzą utalentowani i sympatyczni instruktorzy Karolina Husso Piotr KoziołkiewiczZajęcia odbywają się w naszej centralnej lokalizacji Żelazna 59. Nie czekaj, zapisz się już dzisiaj i dołącz do fantastycznej grupy :)
Więcej
Bachata P4 Kuba & Wera - crash course weekendowy 24-25.06

Bachata P4 Kuba & Wera - crash course weekendowy 24-25.06

Bachateros, mamy to! Już 24-25.06 zapraszamy do nauki bachaty na poziomie P4 w ramach crash coursu weekendowego. Jeśli znasz bardzo dobrze podstawy i chcesz zdobywać nowe umiejętności to idealny wybór dla Ciebie! Zajęcia we wspaniałym składzie instruktorskim: Weronika Gronowska & Kuba Nowak. Crash course odbywa się w naszej centralnej lokalizacji Żelazna 59. Do zobaczenia na parkiecie :)
Więcej
Bachata P2 cz. 2 crash course Bogusia & Dominik 24-25.06

Bachata P2 cz. 2 crash course Bogusia & Dominik 24-25.06

Bachateros! Już 24-25.06 zapraszamy na 2 część intensywnego weekendowego crash coursu bachaty na poziomie P2 (dla znających dobrze podstawy), który poprowadzi dla Was para wystrzałowych instruktorów Bogusia Adryan & Dominik Kostrzewski. Żeby zapisać się na zajęcia nie musisz mieć pary! Swoją taneczną połówkę znajdziesz na kursie. Gwarantujemy pasję i wiedzę, dobrą zabawę, uśmiech i zadowolenie :) Nie czekaj i zapisz się na zajęcia już dziś!
Więcej
SPRAWDŹ KURSY:
Salsa liniowa
Salsa kubańska
Zouk
Bachata
SPOŁECZNOŚCI
HONORUJEMY
PARTNERZY
Raz, dwa, trzy...
Pięć, sześć, siedem...