PILNE! Instruktor z potwierdzonym koronawirusem

Kochani! Właśnie przed chwilą (15.03) otrzymaliśmy informację od jednej z naszych instruktorek- Magdy Glińskiej o pozytywnym wyniku testu na KORONAWIRUSA :( Więcej informacji w rozwinięciu newsa.

Pierwsze objawy u Magdy pojawiły się w czwartek 12.03, więc wszystkie osoby, które miały z nią bezpośredni kontakt przez 14 dni wstecz od tej daty są w potencjalnej grupie ryzyka. Prosimy Was zatem, żebyście w miarę możliwości pozostali w domu i obserwowali swój stan zdrowia. W razie wystąpienia jakichś niepokojących objawów niezwłocznie skontaktujcie się z Sanepidem (tel. 606 108 040).

UPDATE (PON 16.03 g. 13:30)

Dziś przesłaliśmy do Sanepidu listy wszystkich uczestników zajęć z Magdą prowadzonych od 27.02 włącznie, a także spis wszystkich instruktorów i pracowników szkoły, którzy mieli z nią kontakt w podanym czasie.

O niezwłoczne zgłoszenie się do nas drogą e-mailową poprosiliśmy także wszystkich statystów i statystki z kursów prowadzonych z Magdą w wyżej wymienionym terminie.

Działamy ściśle wedle wytycznych, które otrzymaliśmy od Sanepidu. Czekamy na dalsze instrukcje. W związku z Waszymi zapytaniami dotyczącymi samej obecności w naszej szkole w tym czasie wysłaliśmy zapytanie e-mailowe do osoby wskazanej nam do kontaktu z prośbą o przesłanie zasad postępowania w tej sytuacji.

W zespole Salsa Libre została powołana osoba, która zajmuje się przekazywaniem Waszych pytań i obaw Sanepidowi, uzyskiwaniem szczegółowych odpowiedzi i przekazywaniem ich Wam.
Prosimy o kierowanie zapytań na maila
[email protected]

Zajęcia organizowane przez Salsa Libre nie odbywają się od środy 11.03 do odwołania.

Dziękujemy Wam za troskę i wsparcie w tym czasie. Magda czuje się dobrze. Jesteśmy z nią w stałym kontakcie.

Będziemy Was informować na bieżąco.


Marek Domański & Salsa Libre Team


Zapraszamy również do relacji z wszystkich działań jakie podjęło Salsa Libre w walce z epidemią koronawirusa.
https://www.salsalibre.pl/news/392040/koronawirus

Zapraszamy Was na naszą grupę kursancką, gdzie na bieżąco zamieszczamy informacje: 
https://www.facebook.com/groups/1706758266018798/
SPOŁECZNOŚCI
HONORUJEMY
PARTNERZY
Raz, dwa, trzy...
Pięć, sześć, siedem...