Bachata 8 / 8

Kurs Bachata w Salsa Libre
Poziom Średnio Zaawansowany
Terminy zajęć:  wtorek o 20:10,wtorek o 21:15
Start:
20 Oct 2020
2020-10-20 20:10:00 CEST

Bachata średnio zaawansowana - Duda&Adriana 20.10

Bachateros! Już od wtorku 20.10
o 20:10
zapraszamy Was do Salsa Libre na kurs zmysłowej bachaty na poziomie średnio zaawansowanym. Popracujecie nad techniką i poznacie sprawdzone sposoby na to aby zabłysnąć na parkiecie! Zajęcia poprowadzi jedna z najlepszych bachatowych par w Polsce
Duda&Adriana!

Dołącz do eventu na fb: https://www.facebook.com/events/1203428103363747/

Zajęcia 2x 50min.
odbywają się stacjonarnie na Żelaznej 59.

Duda&Adriana - dwójka szalonych tancerzy, którzy postanowili stworzyć coś innego - pełnego dobrej energii, wariactwa i miłości do tańca :) Przyjdź i przekonaj się sam/a!

Zapraszamy na stronę www.e-Bachata.com gdzie znajdziecie niezwykle rozwojowe kursy Dudy i Adriany w formie VOD! Kursanci Salsa Libre (dawni i obecni) mają 10% ZNIŻKI NA HASŁO „SALSA LIBRE” ! :)

Maciek Duda- tancerz, muzyk - przygodę z tańcem rozpoczął od najmłodszych lat. Mieszkając w Hiszpanii rozwijał swoje umiejętności pod okiem największych gwiazd świata. W roku 2018 tworzył choreografie do programu tanecznego "Taniec Życia" emitowanego w ogólnopolskiej telewizji TVN. Prowadził zajęcia na wielu festiwalach w Polsce i za granica (m.in. Bachata King Festival- Grecja, Estonia Bachata Festival, Bachata All Stars Festival Budapeszt, El Sol Warsaw Festival i wiele innych).

Adriana Drozdowicz- dusza towarzystwa, bachatera z krwi i kości, nieustannie rozwija się w tym stylu oraz w wielu innych. Jej unikatowy styl jest bardzo rozpoznawalny w całej Polsce. Plastyczność i naturalność w ruchu to jej główne atuty. Kobiety uczy wyrażać swoją kobiecość przez taniec bo uważa to za najskuteczniejszą drogę. Uwielbia improwizację, social i emocje z nim związane. Zdobyła I miejsce oraz nagrodę publiczności w Międzynarodowym Konkursie Bachata Social Competition 2018 oraz III miejsce na BachataStars Poland 2018. Leaderka Polskiego Teamu, Światowego Projektu Judith Cordero - Judith Ladies Styling. Obecnie również studentka 2 letniego kursu pedagogiki tańca jazzowego.

Zapisy - Recepcja Salsa Libre:
zapisy@salsalibre.pl 

Zobacz jak tańczą Duda&Adriana:

Żelazna 59 - Centrum

Żelazna 59
Warszawa
BIG BANG! Nowy sezon 2020/21 w SL!

BIG BANG! Nowy sezon 2020/21 w SL!

Amigos mamy to! Plan na zajęcia w Nowym Sezonie 2020/21!
Ruszamy z początkiem października.
Poza Waszymi ulubionymi zajęciami w grafiku znajdziecie nowości!
Wzmocnioną ofertę zajęć z salsy kubańskiej dzięki importowi z Włoch oraz bachaty dzięki importowi z Wybrzeża oraz Śląska :)
Mamy też nowe pozycje w zakresie projektów choreograficznych!
Więcej
Men's styling bachata z Dudą

Men's styling bachata z Dudą

STREFA MEN! Na czym polega bycie facetem w tańcu? Nie ważne jest ile figur potrafisz, ale jak je zrobisz! Twój ruch i wygląd decyduje o tym jak czuje się partnerka i jak postrzegają Cie na parkiecie. Przyjdź na zajęcia do Dudy
a
 w krótkim czasie zmienisz styl swojego tańca! Zapraszamy we wtorki od 20.10 o 19:05. Możesz też dołączyć online w ramach interaktywnej lekcji!
Więcej
SPRAWDŹ KURSY:
Bachata
Lokalizacja kursu
Żelazna 59 - Centrum

Żelazna 59 - Centrum

Żelazna 59
Warszawa
SPOŁECZNOŚCI
HONORUJEMY
PARTNERZY
Raz, dwa, trzy...
Pięć, sześć, siedem...