Kursy salsy liniowej od podstaw

Marzy Ci się nauka tańca w parze? Lubisz latynoskie rytmy? Szukasz idealnego połączenia latynoskiej energii z subtelnością i elegancją? Zapisz się na zajęcia z salsy liniowej! Różne terminy, różne godziny - bez wątpienia znajdziesz coś dla siebie! Nie czekaj, wybierz swój kurs i zapisz się już dzisiaj :)

Startujące kursy:

Zapisy na zajęcia
Recepcja Studia Salsa Libre 
Salsa nowojorska od podstaw P1 Wiktoria & Rami 14.01

Salsa nowojorska od podstaw P1 Wiktoria & Rami 14.01

Chcesz nauczyć się tańczyć salsę? Czas na realizację postanowień! Już od piątku 14.01 zapraszamy na kurs salsy nowojorskiej zupełnie od podstaw. Zajęcia w wyjątkowym składzie instruktorskim - poprowadzą je dla Was wspaniały Rami Agha i zjawiskowa Wiktoria Kozłowska. Pamiętaj, że nie musisz się zapisywać w parze. Swoją taneczną połówkę znajdziesz na kursie! Zajęcia o 21:15 na Żelaznej 59.
Więcej
Salsa nowojorska od podstaw P1 - Beata & Artur 10.01

Salsa nowojorska od podstaw P1 - Beata & Artur 10.01

Chcesz nauczyć się tańczyć salsę? Czas na realizację postanowień! Już od poniedziałku 10.01 zapraszamy na intensywny kurs zupełnie od podstaw. Zajęcia (2x50min.) prowadzą zjawiskowi tancerze i świetni nauczyciele - Beata Rutkowska & Artur Ledóchowski. Kurs odbywa się o 21:15 w naszej centralnej lokalizacji Żelazna 59. Nie trać czasu i zapisz się na zajęcia już dziś! :)
Więcej
Salsa nowojorska od podstaw - Agnieszka & Rami

Salsa nowojorska od podstaw - Agnieszka & Rami

Chcesz nauczyć się tańczyć salsę? Czas na realizację postanowień! Już od wtorku 16.11 zapraszamy na kurs zupełnie od podstaw! Zajęcia prowadzą zjawiskowi tancerze i świetni nauczyciele - Agnieszka Pawińska i Rami AghaKurs odbywa się o 17:00 w naszej centralnej lokalizacji Żelazna 59. Wpadnij i poznaj niesamowity klimat salsy nowojorskiej!
Więcej
SPRAWDŹ KURSY:
Salsa liniowa
SPOŁECZNOŚCI
HONORUJEMY
PARTNERZY
Raz, dwa, trzy...
Pięć, sześć, siedem...