Bachata Solo 7 / 8

Kurs Bachata Solo w Salsa Libre
Poziom P2
Terminy zajęć:  poniedziałek o 17:00
Start:
05 Dec 2022
2022-12-05 17:00:00 CET

Bachata solo poziom P2 z Olą - kurs regularny

Ladies mamy coś specjalnie dla Was! Zapraszamy wszystkie Panie na kurs zmysłowej bachaty solo w najbardziej kobiecym wydaniu! Zajęcia na poziomie P2 w poniedziałki o 17:00 poprowadzi fantastyczna Ola KowalczykWszystko czego się nauczysz, wykorzystasz zarówno w tańcu z partnerem jak i solo :)

Na zajęciach nauczycie się ruchu bioder, ramion i całego ciała charakterystycznego dla tego tańca, w oparciu o proste kroczki i footworki. Dowiecie się jak interpretować muzykę - zwolnienia, akcenty i inne zmiany w muzyce. Zajęcia te są idealne zarówno dla tych, które chcą zostać przy tańcu solo, jak i tych, które chcą wzbogacić swój taniec w parach.

Zajęcia (60min.) odbywają się stacjonarnie.

Zapisy Recepcja SL

Żelazna 59 - Centrum

Żelazna 59
Warszawa
BIG BANG - otwarcie nowego sezonu 2022/2023 w SL

BIG BANG - otwarcie nowego sezonu 2022/2023 w SL

Amigos!
W tym sezonie przygotowaliśmy dla Was kilka przełomowych nowości! A fala nowych kursów rusza z początkiem października :)
Przed nami zajęcia wspaniałej kadry instruktorskiej, ciekawy grafik kursów w wyśmienitej lokalizacji, środowy practis, sobotnie imprezy Bomba Latina, kolejne grupy choreo i cykliczne eventy warsztatowo-imprezowe z najlepszymi tancerzami salsy i bachaty ze świata!
Więcej
Bachata poziom P4 - Ola & Łukasz

Bachata poziom P4 - Ola & Łukasz

Chcesz nauczyć się tańczyć bachatę? Mamy coś dla Ciebie! W poniedziałki zapraszamy na regularne zajęcia (2x60min.) na poziomie P4 o 18:00. Kurs poprowadzą wystrzałowi instruktorzy Ola Kowalczyk & Łukasz KomorowskiSzybkie postępy, wyśmienita atmosfera i super zabawa gwarantowane! Nie ma konieczności zapisywania się w parze! Na zajęciach znajdziesz swoją drugą taneczną połówkę :)
Więcej
SPRAWDŹ KURSY:
Bachata
Lokalizacja kursu
Żelazna 59 - Centrum

Żelazna 59 - Centrum

Żelazna 59
Warszawa
SPOŁECZNOŚCI
HONORUJEMY
PARTNERZY
Raz, dwa, trzy...
Pięć, sześć, siedem...