BIG BANG - otwarcie nowego sezonu 2022/2023 w SL

Amigos!
W tym sezonie przygotowaliśmy dla Was kilka przełomowych nowości! A fala nowych kursów rusza z początkiem października :)
Przed nami zajęcia wspaniałej kadry instruktorskiej, ciekawy grafik kursów w wyśmienitej lokalizacji, środowy practis, sobotnie imprezy Bomba Latina, kolejne grupy choreo i cykliczne eventy warsztatowo-imprezowe z najlepszymi tancerzami salsy i bachaty ze świata!

Dołącz do eventu na fb: https://www.facebook.com/events/1660331627687058/

BREAKING NEWS!!!
Salsa Libre wraca z zajęciami do swojej pierwszej lokalizacji! Mitycznego SOLCA!
W przestronnych salach z lustrami znajdziecie fantastyczną dębową podłogę sportową na legarach. Są też szatnie z zamykanymi szafkami oraz sanitariaty z prysznicami. Z lokalem graniczy świetna restauracja The Cool Cat (jest rzeczywiście cool :) ) Zapraszamy wszystkich nowych kursantów oraz tych którzy tęsknią za atmosferą Solca z lat 2005-2014 :D

UWAGA! Obecny cennik nie ulega zmianie.

 • Wszystkie Wasze karnety open i elastyczne obejmują obie lokalizacje w tej samej cenie :)
 • Z kolei dla posiadaczy kart Multisport,  Medicover i PZU obie lokalizacje działają jako oddzielne obiekty, więc można skorzystać z kart w drugiej lokalizacji tego samego dnia.
FitProfit najprawdopodobniej też, ale czekamy na odpowiedź opiekuna - damy znać asap :)

Co nowego przygotowaliśmy dla Was w tym sezonie:
 • wielkie imprezowe  zamknięcie lata 24.09 i otwarcie sezonu w sobotę 08.10
  z pokazami naszych grup choreograficznych, instruktorów, gości specjalnych oraz dwoma parkietami.
  Więcej informacji wkrótce! Rezerwuj terminy :)
 • sobotnie imprezy Bomba Latina z najlepszą muzyką i tanecznymi atrakcjami - salsa, bachata
  (i również zouk lub kizomba w wybranych terminach).
 • kolejne grupy choreograficzne
  dla tych z Was, którzy chcą podnieść swój taniec na jeszcze wyższy poziom. Nabory do grup Mambo Team Edyty Czagowiec (i w parach  Edyty i Piotra Romanowa) ruszają już 18.09!
  Mambo Team solo: https://bit.ly/3e99wAO
  Mambo Team partnerwork: https://bit.ly/3pVex2o
 • cykliczne eventy warsztatowo-imprezowe z najlepszymi tancerzami salsy i bachaty z Polski i ze świata!
  Więcej info już wkrótce
 • w znanym Wam fenomenalnym składzie instruktorskim pojawią się też nowe twarze i duety - sprawdźcie nadchodzące w październiku nowe kursy oraz crashe! Witamy na stałe w gronie instruktorów następujące osoby: fantastyczna tancerka i salsera Sandra Guzek, regularne kursy zouka z Aleksandra Kowalczyk i Tomek Mróz, więcej salsy kubańskiej z fenomenalnym Bartkem Tabisiem i Agnieszką Pawińską, więcej najlepszego mambo w nowym duecie: Natalia Kawa i Adrian Stańko, nowe bachatowe składy: Marta Adamczyk i Piotr Koziołkiewicz oraz Karolina Husso i Łukasz Komorowski!
 • środowy praktis bachatowo-salsowy (2 parkiety!) czyli naturalne ogniwo łączące kursy z prawdziwymi imprezami! Startujemy w każdą środę po kursach (22:15) :)
Pełną informację o zajęciach znajdziecie w następujących miejscach:
 • w naszej wyszukiwarce kursów (strona SL > zapisz się na kurs): www.salsalibre.pl/kursy
  Tu możesz wybrać poziom kursu (jeśli od podstaw - wybierz P1), rodzaj tańca, dzień a nawet godzinę startu
 • w profilach Waszych ulubionych instruktorów
  (strona SL > O Salsa Libre > Instruktorzy > wybór techniki tańca po prawej stronie)
  Pod informacjami o instruktorze i filmami z jego tańcem znajdziesz tabelkę z wszystkimi kursami tego instruktora.
 • na stronach poświęconych danej formie tańca (strona SL > Formy tańca) - tu jest opis formy tańca, lista instruktorów, rodzaje dostępnych kursów w prawej kolumnie oraz newsy dotyczące nowych kursów na dole strony. 
2 świetle lokalizacje w centrum Warszawy Żelazna 59 oraz Solec 38
Profesjonalne sale taneczne z parkietem, lustrami i wentylacją/klimatyzacją oraz niesamowity taneczny klimat! 

Najlepsza Kadra instruktorska
Tworzymy unikalny zespół najlepszych tancerzy i instruktorów salsy, bachaty, zouka i kizomby. Poza umiejętnościami tanecznymi i dydaktycznymi nasi instruktorzy tworzą również niesamowitą atmosferę na zajęciach! Nie tylko nauczysz się, ale też będziesz się świetnie bawił!
W naszych lokalizacjach codziennie odbywa się kilkanaście zajęć tanecznych (od początkujących do zaawansowanych, specjalistycznych oraz treningów grup choreograficznych) prowadzonych przez najlepszy zespół instruktorski w całej Polsce składający się zarówno z najlepszych polskich tancerzy i zagranicznych gości!

Zróżnicowana intensywność zajęć
regularne zajęcia 1h w tygodniu
duża ilość kursów dwugodzinnych dla jeszcze lepszych postępów w nauce!

Crash Coursy weekendowe na różnych poziomach (ok. 6h w jeden weekend)

Kursy od podstaw znajdziesz w dedykowanych newsach:
Hasta la vista en la pista!
Bachata S1 Karolina & Łukasz - kurs regularny

Bachata S1 Karolina & Łukasz - kurs regularny

Znasz już dobrze podstawy bachaty i chcesz rozwijać swoje umiejętności na poziomie średnio zaawansowanym? Jeśli chcesz ugruntować wiedzę oraz rozszerzyć swój taneczny asortyment o nowości to mamy coś dla Ciebie!! Zapraszamy w piątki o 18:00 na intensywny kurs bachaty na poziomie S1. Zajęcia 2x60min. na Żelaznej 59 poprowadzi para wystrzałowych instruktorów Karolina Husso & Łukasz Komorowski. Nie czekaj i zarezerwuj miejsce na kursie już dzisiaj :)
Więcej
Salsa nowojorska od podstaw P1 Paulina & Michał na Solcu 25.10

Salsa nowojorska od podstaw P1 Paulina & Michał na Solcu 25.10

Chcesz opanować podstawy salsy i ruszyć na podbój imprezowych parkietów? Mamy coś dla Ciebie! Już od wtorku 25.10 zapraszamy na regularny kurs salsy nowojorskiej od podstaw. Zajęcia o 18:35 poprowadzi para wystrzałowych instruktorów Paulina Suska & Michał Bedyński. Kurs odbywa się w lokalizacji Solec 38 na Powiślu. Pamiętaj, żeby zapisać się na zajęcia nie musisz mieć pary. Znajdziesz ją na kursie! Zarezerwuj miejsce już dziś i dołącz do wspaniałej grupy :)
Więcej
Salsa cubana poziom P2 z Yuleydi i Miguelem na Solcu

Salsa cubana poziom P2 z Yuleydi i Miguelem na Solcu

Kontynuuj z nami naukę salsy cubany!! Zapraszamy na intensywny (2x60min.), regularny kurs od podstaw, który poprowadzą dla Was rodowity Hiszpan - Miguel Gascueña i Kubanka Yuleydi Villafuerte!! Zajęcia na poziomie P2 odbywają się w czwartki od 20:45-22:45 w lokalizacji Solec 38 na Powiślu. Pamiętaj, żeby zapisać się na kurs nie musisz mieć pary. Znajdziesz ją na zajęciach :) Nie czekaj i zostań częścią fantastycznej grupy już dziś!! Zapraszamy do zapisów panów i pary.
Więcej
Salsa solo S-open footwork&bodymovement z Natalią

Salsa solo S-open footwork&bodymovement z Natalią

Mamy to! Salseros, zapraszamy Was w nowym sezonie na regularne zajęcia salsa solo S-open footwork & bodymovement (on2) ze wspaniałą Natalią Kawą. Kurs odbywa się w poniedziałki o 22:15 na Żelaznej 59. Zajęcia unisex - zapraszamy Panie i Panów. To kurs dla wszystkich, którzy chcą zrobić szybkie postępy, przy tym świetnie się bawiąc :)
Więcej
Salsa NY Social Style S-open Sandra & Adrian

Salsa NY Social Style S-open Sandra & Adrian

Salseros! W nowym sezonie nie zabranie naszych klasyków. W środy o 18:00 zapraszamy na kurs (2x60min.) Salsa NY Social Style S-open. Dobrze znane zajęcia z techniki leading & following w świeżym wydaniu, skoncentrowane będą na esencji mambo - socialowym tańczeniu w parze. Zajęcia poprowadzą specjaliści z tego zakresu Sandra Guzek & Adrian Stańko. Na kursie będziecie się skupiać na komunikacji między partnerami, zasadach dobrego prowadzenia i podążania, pracy ciała, jak również na znajomości i interpretacji muzyki. Wszystko po to, aby taniec na imprezach dawał jeszcze więcej radości!
Więcej
Salsa solo Ladies Movement on2 open z Sandrą 19.10

Salsa solo Ladies Movement on2 open z Sandrą 19.10

Ladies! Mamy dla Was coś wyjątkowego :) Od środy 19.10 o 17:00 zapraszamy na autorskie zajęcia salsa solo Ladies Movement on2, które poprowadzi dla Was niesamowita Sandra GuzekLadies Movement on2, to kurs skierowany do Pań, które tańczą salsę od poziomu P3 do Z. Sandra prowadzi je w taki sposób, że każda z Pań będzie miała szansę skorzystać z zajęć poczuć, że te zajęcia są dla niej rozwijające. Celem zajęć jest odkrycie, że każda z nas ma unikatowy ruch własnego ciała, wystarczy się tylko nauczyć rozumieć siebie, czytać swoje ciało i z odwagą wyrażać, to co nam w duszy gra! :) 
Więcej
Mambo Partnerwork S-open Natalia & Adrian 17.10

Mambo Partnerwork S-open Natalia & Adrian 17.10

Salseros! Już od 17.10  o 21:15 zapraszamy na kurs Mambo Partnerwork S-open, który poprowadzi niezastąpiony team instruktorski Natalia Kawa & Adrian Stańko. Podczas zajęć będziemy wspólnie pracować nad dobrą techniką leading & following w salsie NY. Będziemy ćwiczyć wszystkie elementy potrzebne do wygodnego i swobodnego tańczenia w parze. Zasady, które poznamy pomagają zarówno w tańcu socialowym, jak również w wykonywanych choreografiach.
Więcej
Salsa mambo fundamentals P-open - Natalia & Adrian

Salsa mambo fundamentals P-open - Natalia & Adrian

W nowym sezonie zapraszamy na kurs dla wszystkich znających podstawy salsy. Zajęcia mają na celu przedstawienie podstawowych elementów techniki salsy NY w parze. Na kursie będziecie skupiać się na odpowiedniej pracy całego ciała, tak aby taniec był lekki, prowadzenia zrozumiałe a figury bezpieczne i pozostawiające miejsce na interpretację. Zajęcia poprowadzi wspaniała para instruktorska Natalia Kawa & Adrian Stańko!! Zajęcia na poziomie P-open odbywają się od poniedziałku 17.10 o 20:10 na Żelaznej 59.
Więcej
Bachata solo poziom P2 z Olą - kurs regularny

Bachata solo poziom P2 z Olą - kurs regularny

Ladies mamy coś specjalnie dla Was! Zapraszamy wszystkie Panie na kurs zmysłowej bachaty solo w najbardziej kobiecym wydaniu! Zajęcia na poziomie P2 w poniedziałki o 17:00 poprowadzi fantastyczna Ola KowalczykWszystko czego się nauczysz, wykorzystasz zarówno w tańcu z partnerem jak i solo :)
Więcej
Bachata solo poziom P2 z Edytą - regularny kurs

Bachata solo poziom P2 z Edytą - regularny kurs

Ladies - mamy dla Was zajęcia bachaty solo na poziomie P2! Na kursie skupicie się na podstawowych krokach i rytmie. Wszystko do wykorzystania w tańcu solo ale także w parze. Elementy techniki, stylingu i footworków. Nacisk na kobiecy i delikatny ruch w ciele. Szybkość rozwoju zależy od Ciebie! Kurs w środy o 16:00 na Żelaznej 59 poprowadzi zjawiskowa Edyta Kwaśna.
Więcej
Bachata men's styling open z Kubą - kurs regularny

Bachata men's styling open z Kubą - kurs regularny

Panowie! Przygotowaliśmy coś specjalnie dla Was. Znasz dobrze podstawy bachaty? Chcesz się dalej rozwijać i pracować nad swoją taneczną prezencją? Zadbaj o swój men's styling! We wtorki o 17:00 regularne zajęcia na poziomie open poprowadzi fantastyczny Kuba Nowak. Ten kurs to obowiązkowa pozycja dla każdego rozwijającego się bachatero! Nie czekaj i zarezerwuj miejsce już dziś :)
Więcej
Salsa cubana for ladies P2 z Edytą - kurs regularny

Salsa cubana for ladies P2 z Edytą - kurs regularny

Ladies! We wtorki zapraszamy do Salsa Libre na regularny kurs salsy kubańskiej solo dla Pań na poziomie P2! Merytorycznie zajęcia w wyjątkowej atmosferze i z dużą dawką poczucia humoru :) Świetny taniec i relaks jednocześnie! Zajęcia o 17:00 w naszej centralnej lokalizacji poprowadzi wspaniała instruktorka Edyta Kwaśna! Zapisz się na kurs i dołącz do fantastycznej grupy kobiet :)
Więcej
Bachata ladies styling P-open z Adrianą - kurs regularny

Bachata ladies styling P-open z Adrianą - kurs regularny

Ladies! We wtorki o 17:00 Adriana Drozdowicz zaprasza na regularne zajęcia bachata ladies styling P-open! Jeśli chcesz zabłysnąć na bachatowych parkietach i olśnić innych kobiecymi stylingami to idealny kurs dla Ciebie! :) Spotykamy się raz w tygodniu na Żelaznej 59. Nie czekaj i dołącz do wspaniałej grupy już dziś :) 
Więcej
Bachata poziom P4 Marta & Piotr - kurs regularny

Bachata poziom P4 Marta & Piotr - kurs regularny

Kontynuuj swoją przygodę ze zmysłową bachatą na poziomie P4 w ramach intensywnego kursu regularnego w Salsa Libre! Zajęcia (2x60min.) poprowadzi wspaniały team instruktorski Marta Adamczyk & Piotr Koziołkiewicz. Zapraszamy w poniedziałki o 20:10 na Żelazną 59. Szybkie postępy, wyśmienita atmosfera i super zabawa gwarantowane!
Więcej
Bachata poziom P4 - Ola & Łukasz

Bachata poziom P4 - Ola & Łukasz

Chcesz nauczyć się tańczyć bachatę? Mamy coś dla Ciebie! W poniedziałki zapraszamy na regularne zajęcia (2x60min.) na poziomie P4 o 18:00. Kurs poprowadzą wystrzałowi instruktorzy Ola Kowalczyk & Łukasz KomorowskiSzybkie postępy, wyśmienita atmosfera i super zabawa gwarantowane! Nie ma konieczności zapisywania się w parze! Na zajęciach znajdziesz swoją drugą taneczną połówkę :)
Więcej
Salsa for ladies on2 od podstaw z Klaudią - kurs regularny 06.10

Salsa for ladies on2 od podstaw z Klaudią - kurs regularny 06.10

Ladies! Od czwartku 06.10 zapraszamy na regularny kurs salsy for ladies on2 od podstaw P1. To zajęcia specjalnie dla Pań, które chcą kobieco i zmysłowo poruszać się na parkiecie. Kurs poprowadzi fantastyczna instruktorka Klaudia Oleksak. Zajęcia odbywają się o 16:00 na Żelaznej 59. Dołącz do nas i przekonaj się sama, co znaczy girl power :)
Więcej
Zouk poziom P3 - regularny kurs z Olą i Tomkiem

Zouk poziom P3 - regularny kurs z Olą i Tomkiem

Amigos! Kontynuujemy naukę zouka na poziomie P3. Jego świat pokażą Wam wspaniali instruktorzy Ola Kowalczyk i Tomek MrózZouka będziecie mogli tańczyć na Waszych ulubionych imprezach! Dzięki zoukowi nauczycie się głębokiego prowadzenia wychodzącego z ciała, które wzbogaci Wasze prowadzenie w innych tańcach :) Zajęcia odbywają się w poniedziałki o 21:15 i składają się z 2 bloków (60min.+30min.). Nie czekaj i zapisz się już dziś!
Więcej
Salsa cubana S-open regularny kurs Agnieszka & Roger

Salsa cubana S-open regularny kurs Agnieszka & Roger

Mamy to! Serdecznie zapraszamy wszystkich średnio zaawansowanych i zaawansowanych cubaneros na porządną dawkę dobrej zabawy i tanecznych inspiracji! Już od środy 05.10 regularne zajęcia (2x60min.) o 20:10 poprowadzi dla Was wystrzałowa para instruktorów Agnieszka Pawińska & Ruggiero 'Roger' Palombella. Nie czekaj i zapisz się już dziś! Przyjdź do Salsa Libre i ucz się od najlepszych :)
Więcej
Salsa cubana P-open regularny kurs Agnieszka & Roger

Salsa cubana P-open regularny kurs Agnieszka & Roger

Salseros! Zapraszamy na kurs salsy kubańskiej na poziomie P-open w nowym sezonie. Intensywne zajęcia (2x60min.) we wtorki o 20:10 poprowadzi nasz niezastąpiony team Agnieszka Pawińska & Ruggiero 'Roger' PalombellaJeśli znasz podstawy i chcesz kontynuować naukę ten kurs to idealny wybór dla Ciebie! Zajęcia są prowadzone w 50% w języku angielskim z wdzięcznym włoskim zaśpiewem :) Zarezerwuj miejsce na kursie już dzisiaj!
Więcej
Bachata solo ladies od podstaw P1 z Darią 06.10

Bachata solo ladies od podstaw P1 z Darią 06.10

Ladies! Kobiecość, subtelność, naturalność, zmysłowość czyli bachata sensual :) Zapraszamy na regularny kurs bachaty solo ladies od podstaw (P1). Zajęcia w czwartki o 17:00 od 06.10 poprowadzi dla Was rewelacyjna instruktorka Daria Dudek. Zapisz się już dziś i poznaj niesamowicie kobiecy taniec, jakim jest bachata sensual! Widzimy się na Żelaznej 59.
Więcej
Bachata poziom P4 kurs regularny z Darią i Piotrem

Bachata poziom P4 kurs regularny z Darią i Piotrem

Amigos! W czwartki o 18:00 zapraszamy do rozwijania swoich tanecznych umiejętności z zakresu bachaty na poziomie P4! Zajęcia (2x60min.) poprowadzi wspaniały team instruktorski Daria Dudek & Piotr Koziołkiewicz. Pamiętaj, że nie musisz zapisywać się w parze, znajdziesz ją na kursie. Przyjdź i poznaj niesamowity klimat bachaty!
Więcej
Salsa P-open regularny kurs Agnieszka & Rami

Salsa P-open regularny kurs Agnieszka & Rami

Znasz podstawy salsy nowojorskiej? Chcesz rozwijać swoje taneczne umiejętności? Mamy coś dla Ciebie :) W czwartki zapraszamy na kurs salsy on2 na poziomie P-open. Zajęcia odbywają się w godzinach 20:10-22:10 w naszej centralnej lokalizacji Żelazna 59. Kurs poprowadzą zjawiskowi instruktorzy - Agnieszka Pawińska & Rami Agha. Przyjdź i ucz się od najlepszych!
Więcej
Zouk P-open regularny kurs Pati & Łukasz

Zouk P-open regularny kurs Pati & Łukasz

Znasz dobrze podstawy zouka? Chcesz kontynuować swoją przygodę z tym tańcem pod okiem profesjonalistów? Wpadnij do Salsa Libre w środy na regularny kurs zouka na poziomie P-open. Intensywne zajęcia (2x60min.) w środy od 18:00 do 20:00 prowadzi para wspaniałych instruktorów Patrycja Słaniewska & Łukasz Słaniewski. Merytoryczne zajęcia w fantastycznej atmosferze. Nie czekaj i dołącz do kursu!
Więcej
Zouk S/Z Pati & Łukasz kurs regularny

Zouk S/Z Pati & Łukasz kurs regularny

Zoukeiros! W poniedziałki o 18:00 zapraszamy do Salsa Libre na zajęcia (2x60min.) zouka na poziomie S/Z. Kurs skierowany jest do wszystkich zoukoholików znających dobrze podstawy zouka brazylijskiego i chcących pogłębić jego tajniki. Zajęcia S-open będą rozwijać Waszą wiedzę w zakresie figur, otworzą Was na nowe wykorzystywanie muzyki, pomogą w zgłębieniu zasad leading & following oraz zachęcą do improwizacji na parkiecie! Kurs poprowadzą Patrycja Słaniewska i Łukasz SłaniewskiZapisz się już dziś :)
Więcej
Zouk zaawansowany Pati Łukasz - kurs regularny

Zouk zaawansowany Pati Łukasz - kurs regularny

Tańczysz zouka na poziomie zaawansowanym? Wpadnij do Salsa Libre szlifować swoje dotychczasowe umiejętności w poniedziałki o 20:10 pod okiem wspaniałych instruktorów - Patrycji i ŁukaszaTe zajęcia to idealna opcja na zdobycie nowej wiedzy, poszerzenie swoich tanecznych horyzontów oraz opanowanie nietypowych zoukowych wariacji! Nie trać czasu i dołącz do tej fantastycznej grupy :)
Więcej
Salsa for ladies on2 P2 - kurs regularny z Kasią

Salsa for ladies on2 P2 - kurs regularny z Kasią

Salsa for Ladies to kurs specjalnie dla Pań, które chcą pewnie i zmysłowo poruszać się na parkiecie! Jeśli chcesz by każdy krok, który wykonasz był przepełniony kobiecością i gracją a także zależy Ci na tym, żeby poczuć się piękną w tańcu, przestać odtwarzać kroki, a zacząć wyrażać siebie to idealny wybór dla Ciebie! Zajęcia na poziomie P2 w poniedziałki o 17:00 poprowadzi dla Was niezastąpiona Kasia Lorkowska!! Świetne merytorycznie zajęcia w wyjątkowej atmosferze :)
Więcej
Salsa cubana P3 z Agnieszką i Bartkiem - kurs regularny

Salsa cubana P3 z Agnieszką i Bartkiem - kurs regularny

Amigos! Zapraszamy do kontynuowania nauki salsy kubańskie na poziomie P3 ze zjawiskową parą tancerzy - regularne zajęcia (2x60min.) poprowadzą Agnieszka Pawińska & Bartek TabiśPamiętaj, że nie musisz zapisywać się w parze. Swoją drugą, taneczną połówkę znajdziesz na kursie! Startujemy o 17:00 w Salsa Libre. Przyjdź i poczuj niesamowity, kubański klimat :)
Więcej
Bachata P-open Sambor & Forma - regularne zajęcia

Bachata P-open Sambor & Forma - regularne zajęcia

Ogromne doświadczenie instruktorskie, wyjątkowy klimat, przystępnie wytłumaczona technika, masa zabawy i mnóstwo nowych umiejętności - wszystko to, i wiele więcej, znajdziesz na zajęciach Sambora i Formy! We wtorki o 18:00 poprowadzą oni dla Was kurs zmysłowej bachaty na poziomie P-open. Zajęcia dedykowane są osobom z poziomów P3/P4. Zapraszamy do zapisów!
Więcej
Bachata P3 regularny kurs z Bogusią i Dominikiem

Bachata P3 regularny kurs z Bogusią i Dominikiem

Bachateros! Zapraszamy do rozwijania swoich tanecznych umiejętności na regularnym kursie bachaty P3 w czwartki o 19:05 (kurs 2x60min.). Intensywne zajęcia poprowadzi dla Was wspaniały team instruktorski Bogusia Adryan & Dominik Kostrzewski. Dołącz do fantastycznej grupy już dziś! Spotykamy się raz w tygodniu na Żelaznej 59. Świetna energia, przesympatyczni i doświadczeni instruktorzy, zmysłowy materiał taneczny! Do zobaczenia na parkiecie :)
Więcej
Salsa nowojorska poziom P2 intensywnie - Paulina & Michał 22.11

Salsa nowojorska poziom P2 intensywnie - Paulina & Michał 22.11

Nie chcesz więcej podpierać ścian? Chcesz poznać fajnych ludzi, nauczyć się salsy w wesołej, wyluzowanej atmosferze? Idealnie trafiłeś! We wtorki o 20:10 zapraszamy do Salsa Libre na intensywny (2x60min.) kurs salsy nowojorskiej na poziomie P2. Zajęcia poprowadzi para fantastycznych i doświadczonych instruktorów Paulina Suska & Michał Bedyński. Nie czekaj i zarezerwuj miejsce na kursie już dzisiaj! :)
Więcej
Salsa solo on2 poziom P4/S z Clau

Salsa solo on2 poziom P4/S z Clau

Zajęcia z Klaudią to absolutny przebój w Salsa Libre! Mówi się, że nie tylko uczą tańczyć, ale odmieniają życie :) Zapraszamy do kontynuowania przygody z salsą nowojorską solo na poziomie P4/S. Zajęcia odbywają się w czwartki o 18:00. Dołącz do zajęć i poczuj niesamowity klimat salsy! Zapraszamy do naszej centralnej lokalizacji Żelazna 59.
Więcej
Rueda de casino średnio zaawansowana z Radkiem

Rueda de casino średnio zaawansowana z Radkiem

Salseros! W niedziele zapraszamy do Salsa Libre na regularny kurs ruedy de casino na poziomie średnio zaawansowanym. Wybuchową dawkę tańca rodem z Kuby dostarczy Wam jeden z najbardziej znanych instruktorów rueda de casino w Polsce - Radek Wierzbiński (prowadzi on zajęcia ruedy w SL już od 18 lat!). Kurs 2h odbywa się o 20:10 w naszej centralnej lokalizacji Żelazna 59. Nie trać czasu i zarezerwuj miejsce już dziś! 
Więcej
Urban Kiz od podstaw P1 na Solcu - Maciek & Sylwia 27.10

Urban Kiz od podstaw P1 na Solcu - Maciek & Sylwia 27.10

Amigos! W czwartki od 27.10 zapraszamy na zajęcia urban kiz zupełnie od podstaw. Kurs będzie odbywać się regularnie co czwartek od 19:40 do 21:45 w lokalizacji Solec 38 na Powiślu. Zajęcia poprowadzą dla Was zjawiskowi instruktorzy Maciek Krzemiński Sylwia Kizombie. Nie musisz tańczyć czegokolwiek. Wszystkiego Cię nauczymy, partnerkę/partnera też Ci znajdziemy. Nie trać czasu i zapisz się już dziś! :)
Więcej
Bodymovement open z Samborem

Bodymovement open z Samborem

Amigos! W naszym grafiku na Nowy Sezon nie może zabraknąć legendarnego bodymovementu z Dominikiem Samborem. Zapraszamy Was we wtorki o 20:10 na zajęcia na poziomie open. UNISEX - kurs jest skierowany zarówno dla Pań, jak i dla Panów - tancerzy wszystkich naszych technik od salsy przez bachatę po kizombę i zouka. Widzimy się na parkiecie! :)
Więcej
Bachata P-open z Edytą i Łukaszem - kurs regularny

Bachata P-open z Edytą i Łukaszem - kurs regularny

Znasz dobrze podstawy bachaty? Chcesz rozwijać swoje taneczne umiejętności w ramach intensywnego kursu? Mamy coś dla Ciebie! Zapraszamy na środowe, regularne zajęcia bachaty P-open. Kurs (2x60min.) w godzinach 20:10-22:10 poprowadzi fantastyczny team instruktorski Edyta Kwaśna & Łukasz Komorowski. Zarezerwuj miejsce na liście już dziś! Widzimy się na parkiecie :)
Więcej
Bachata solo poziom P2 z Adrianą

Bachata solo poziom P2 z Adrianą

Kobiecość i pewność siebie przez taniec! Tak
Adriana krótko mówi o swoich zajęciach. Kurs jest dedykowany Paniom, które chcą poruszać się kobieco oraz nabrać pewności siebie nie tylko na parkiecieAdriana Drozdowicz zaprasza w środy o 17:00.Zajęcia są prowadzone w przemiłej atmosferze sprzyjającej kobiecemu rozwojowi :) Nie czekaj i zarezerwuj miejsce na kursie już dziś!
Więcej
Brasil fit open z Klaudią

Brasil fit open z Klaudią

Ladies! Zapraszamy na kultowy niedzielny kurs brasil fit z naszą fantastyczną Klaudią Łucyk w Nowym Sezonie! Wyjątkowe zajęcia pod okiem wspaniałej instruktorki odbywają się o 13:15 na Żelaznej 59. Nie może Cię zabraknąć! Ten kurs to dawka pozytywnej energii na cały tydzień :) Nie trać czasu i zapisz się na zajęcia już dzisiaj!
Więcej
Samba średnio zaawansowana z Klaudią

Samba średnio zaawansowana z Klaudią

Ladies! W każdą niedzielę o 14:15 zapraszamy Was na kurs samby brazylijskiej ze wspaniałą Klaudią ŁucykZajęcia dedykowane są paniom na poziomie średnio zaawansowanym. Po rozgrzewce w brazylijskich rytmach (funk, swiungeira, forro) przechodzimy do energicznej choreografii. Nie czekaj i zarezerwuj miejsce na kursie już dzisiaj! Widzimy się na Żelaznej 59.
Więcej
Bachata poziom S4 z Kubą i Werą

Bachata poziom S4 z Kubą i Werą

Bachateros! Jeśli chcecie rozwijać swoje umiejętności taneczne na poziomie średnio zaawansowanym, mamy dla Was idealną do tego okazję! Zapraszamy w każdy wtorek o 18:00 na kurs bachaty na poziomie S4. Zajęcia (2x60min.) poprowadzą jedyni w swoim rodzaju Weronika Gronowska & Kuba Nowak. Nie może Was zabraknąć! 
Więcej
Salsa nowojorska poziom S3 - Kasia i Mayer

Salsa nowojorska poziom S3 - Kasia i Mayer

Salseros! Zapraszamy na kurs nowojorskiej salsy on2 na poziomie S3 ze wspaniałymi tancerzami tego stylu Kasią i Piotrem! Wpadnij do nich na kurs w poniedziałek o godzinie 18:00 (footwork + partnerwork). Rozwiń swoje taneczne umiejętności w towarzystwie innych pasjonatów mambo! :) Nie trać czasu i zapisz się na zajęcia (2x60min.) już dziś!
Więcej
Salsa kubańska S-open Yuleydi & Miguel

Salsa kubańska S-open Yuleydi & Miguel

Mamy to! W piątki o 20:10 zapraszamy na wyjątkowy kurs dla pasjonatów salsy kubańskiej! Intensywne zajęcia (2x60min.) na poziomie średnio zaawansowanym poprowadzą specjaliści w tej dziedzinie Yuleydi Villafuerte & Miguel GascueñaNie czekaj i zapisz się już dziś! Dołącz do fantastycznej grupy :)
Więcej
Izolacje unisex open z Samborem

Izolacje unisex open z Samborem

Hola! We czwartki o 19:05 zapraszamy na regularny kurs izolacje open, który prowadzi niezastąpiony Dominik Sambor. Zajęcia skierowane są do osób, które chcą pracować nad ruchem ciała w tańcu. Kurs zarówno dla Pań, jak i dla Panów - tancerzy wszystkich naszych technik od salsy przez bachatę po kizombę i zouka! Nie czekaj i zapisz się na zajęcia już dzisiaj :)
Więcej
Salsa for ladies on2 poziom P3 z Clau

Salsa for ladies on2 poziom P3 z Clau

Salsa for ladies dla każdej z Was! Kurs jest sprawdzoną metodą na: poprawę humoru, nudę, dobrą zabawę oraz zgrabną sylwetkę. Dołącz do zajęć i przekonaj się sama :) Zapraszamy Panie znające dobrze podstawy salsy nowojorskiej na kurs na poziomie P3, który we czwartki o 17:00 poprowadzi zjawiskowa Klaudia Oleksak. Widzimy się w naszej centralnej lokalizacji Żelazna 59. Nie trać czasu i zapisz się już dzisiaj!
Więcej
Bachata poziom P2 z Weroniką i Kubą

Bachata poziom P2 z Weroniką i Kubą

Kontynuujemy naukę jednego z najbardziej zmysłowych tańców karaibskich:
bachata
- to taniec i muzyka z Dominikany! W jej wyjątkowy świat zabiorą Was przesympatyczni instruktorzy Weronika Gronowska i Kuba Nowak
Zapraszamy na intensywne zajęcia (2x60min.) na poziomie P2 we wtorki o 20:10 Kurs odbywa się w naszej centralnej lokalizacji Żelazna 59. Nie trać czasu i zapisz się już dziś! :)
Więcej
Mayer Footwork Lab Unisex open level z Mayerem

Mayer Footwork Lab Unisex open level z Mayerem

Salseros! W każdy piątek od 07.10 o 18:00 zapraszamy na wyjątkowy kurs footwork lab! Są to zajęcia dla: tańczących salsę on2, chcących poczuć się pewniej w tańcu; tańczących salsę on1, chcących zacząć swoją przygodę z tańczeniem na 2 od przygotowania footworkowej bazy; wszystkich, którzy wyżej niż bezduszne powtarzanie kolejnych "figurek" cenią sobie wszechstronny rozwój taneczny. Zajęcia poprowadzi niesamowity Piotr Romanow!
Więcej
SPRAWDŹ KURSY:
Salsa liniowa
Salsa kubańska
Zouk
Bachata
Samba brazylijska
Afro
SPOŁECZNOŚCI
HONORUJEMY
PARTNERZY
Raz, dwa, trzy...
Pięć, sześć, siedem...