Bodymovement 0 / 3

Kurs Bodymovement w Salsa Libre
Poziom Open Level
Terminy zajęć:  niedziela o 10:00,niedziela o 11:00,niedziela o 12:00
Start:
29 Jan 2023
2023-01-29 10:00:00 CET

Bodymovement drill z Tomkiem open - crash course 29.01

Amigos! Już w niedzielę 29.01 zapraszamy na wyjątkowy crash course bodymovement drill na poziomie open level, który poprowadzi niesamowity Tomek Starzyk. Program zajęć zawiera ćwiczenia poprawiające jakość oraz wyrazistość ruchu, jak również kombinacje łączące izolacje ramion, klatki, bioder oraz nóg. Zarezerwuj miejsce na crash coursie już dziś! Do zobaczenia na parkiecie :)

Dołącz do eventu na fb: https://www.facebook.com/events/568011925188659

Zajęcia nastawione będą na rozwijanie ogólnej świadomości ciała, izolację poszczególnych jego części oraz poprawę koordynacji - wszystko to przygotuje Cię na poruszanie się w dowolnym, wybranym przez Ciebie stylu!

Zajęcia (3x60min.) odbywają się stacjonarnie na Żelaznej 59.

ROZKŁAD
10:00-11:00
11:00-12:00
12:00-13:00

ZAPISY:
Recepcja Studia Salsa Libre 
[email protected] 

-> CENNIK ZAJĘĆ*:
*Istnieje możliwość zakupu wyłącznie całego dnia zajęć.
Cena za cały dzień: 105zł
Dla posiadaczy karty Multisport: 70zł
Dla posiadaczy karty Fitprofit 60zł
Dla posiadaczy karty Medicover Sport: 70zł
Dla posiadaczy karty PZU Sport 70zł
Dla posiadaczy karnetu Open Salsa Libre: 15zł
Na crash course obowiązują karnety elastyczne Salsa Libre.

Jak wyliczyć:
45 zł - pojedyncze zajęcia
30 zł - drugie zajęcia w ciągu dnia
30 zł - trzecie zajęcia w ciągu dnia
MULTISPORT: pojedyncze zajęcia - 10 zł dopłaty za okazaniem karty. Z karty można skorzystać tylko na jednych zajęcia w ciągu dnia.
FITPROFIT: pojedyncze zajęcia - 0 zł za okazaniem karty (z karty można skorzystać tylko na jednych zajęcia w ciągu dnia)
Medicover Sport: pojedyncze zajęcia - dopłata 10zł (z karty można skorzystać tylko na jednych zajęcia w ciągu dnia)
PZU Sport - dopłata 10zł (z karty można skorzystać tylko na jednych zajęcia w ciągu dnia)
Posiadacze Karnetu Open Salsa Libre - dopłata 5zł do zajęć

Żelazna 59 - Centrum

Żelazna 59
Warszawa
20. URODZINY SALSA LIBRE - Bomba Latina 28.01.2023

20. URODZINY SALSA LIBRE - Bomba Latina 28.01.2023

[email protected]!
Nie wiemy jak to się stało - jeszcze niedawno zaczynaliśmy prowadzić pierwsze zajęcia w klubikach, kawiarniach i domach kultury w Warszawie i kołataliśmy do warszawskich klubów z propozycją robienia salsotek, a tu mija 20 lat! :O
TRZEBA TO UCZCIĆ! :D
Więcej
Rytmika drill z Tomkiem crash course weekendowy 28.01

Rytmika drill z Tomkiem crash course weekendowy 28.01

Hola! W sobotę 28.01 zapraszamy Was do Salsa Libre na crash course rytmiczny - dla wszystkich niezależnie od stylu i poziomu zaawansowania w tańcu. W ramach zajęć omówimy i przećwiczymy podstawowe podziały rytmiczne, na których zbudowane są Wasze ulubione style. Popracujemy nad poczuciem time'u oraz rozwiniemy naszą koordynację. Crash course poprowadzi niezastąpiony Tomek Starzyk. Zarezerwuj miejsce na kursie już dziś!
Więcej
Bachata P-open (moderna & musicality) Ola Łukasz crash course 28-29.01

Bachata P-open (moderna & musicality) Ola Łukasz crash course 28-29.01

Bachateros! Ola Łukasz zapraszają 28-29.01 po garść modernowych inspiracji figurkowych, którymi zarówno będziecie mogli wypełniać całe piosenki, jak i użyć ich do przeplatania swoich sensualowych kombinacji, by nadać Waszemu tańcowi więcej wymiaru, różnorodności i flow. Na zajęciach pobawimy się również akcentami muzycznymi. W planie crash coursu ciekawe przejścia, kombinacje w otwartym trzymaniu i super zabawa :) Crash course realizowany będzie na poziomie P-open (dla osób znających bardzo dobrze podstawy bachaty).
Więcej
Bachata GLOW UP open z Adrianą - crash course 29.01

Bachata GLOW UP open z Adrianą - crash course 29.01

Ladies! Już w niedzielę 29.01 zapraszamy do Salsa Libre wszystkie Panie znające dobrze podstawy bachaty na wyjątkowy, rozwojowy crash course - GLOW UP, który przygotowała dla Was zjawiskowa Adriana Drozdowicz. W planie 3 bloki zajęciowe a każdy z nich realizowany będzie na poziomie open - co oznacza, że przychodzimy po rozwój i wyjście ze strefy swojego komfortu a nie tylko po kroki. Dlatego ważne jest abyś czuła się swobodnie w kroku podstawowym bachaty i jego podstawowych wariacjach. Nie czekaj i zapisz się już dziś :)
Więcej
Salsa cubana P2 Agnieszka & Bartek - crash course 28-29.01

Salsa cubana P2 Agnieszka & Bartek - crash course 28-29.01

Amigos! Kontynuujemy taneczną przygodę z salsą kubańską na poziomie P2. W weekend 28-29.01 intensywny crash course poprowadzi fantastyczny team instruktorski Agnieszka Pawińska & Bartek Tabiś. Przyjdź i poczuj niesamowity, kubański klimat :) Zajęcia odbywają się w naszej centralnej lokalizacji Żelazna 59. Zarezerwuj miejsce na crash coursie już dziś! 
Więcej
Intensywne kursy weekendowe

Intensywne kursy weekendowe

W naszej ofercie oprócz regularnych kursów w tygodniu znajdziecie intensywne crash coursy weekendowe- 1 poziom w 1 weekend! To świetna opcja na opanowanie podstaw tańca w krótkim czasie, co umożliwi Wam podbijanie imprezowych parkietów już po 1 weekendzie! Dodatkowo dla bardziej zaawansowanych osób przygotowaliśmy crashe tematyczne umożliwiające zgłębienie dotychczasowej wiedzy oraz podwyższenie swoich umiejętności!
Więcej
Bachata solo (ladies) poziom P2 - crash course z Olą 28-29.01

Bachata solo (ladies) poziom P2 - crash course z Olą 28-29.01

Chcesz zabłysnąć na bachatowych parkietach i olśnić innych kobiecymi stylingami? Pragniesz udoskonalić i doszlifować to, czego już się nauczyłaś? A może chcesz po prostu przyjemnie spędzić wieczór i świetnie się bawić? Jeśli opanowałaś już podstawy i pragniesz dalej rozwijać swoje umiejętności - te zajęcia są właśnie dla Ciebie! W weekend 28-29.01 zapraszamy na intensywny crash course bachaty for ladies na poziomie P2. Dwa dni zajęć poprowadzi zjawiskowa Ola Kowalczyk! Nie czekaj i zapisz się już dziś! :)
Więcej
Salsa footwork & choreo - crash course ze Starzykiem 29.01

Salsa footwork & choreo - crash course ze Starzykiem 29.01

Starzyk. Człowiek - salsa. Człowiek - muzyka. Człowiek - footwork. Podczas jego zajęć: złapiesz flow, otworzysz się na muzykę, jak nigdy dotąd i spojrzysz na salsę z zupełnie nowej perspektywy. Już w niedzielę 29.01 zapraszamy na crash course salsa footwork & choreo. Podczas zajęć popracujecie nad swoim footworkiem. Kurs w formie intensywnego treningu. Nie zastanawiaj się ani chwili dłużej i zapisz się na zajęcia już dziś!
Więcej
Bachata poziom P3 crash course Ola & Łukasz 28-29.01

Bachata poziom P3 crash course Ola & Łukasz 28-29.01

Bachateros! 28-29.01 zapraszamy na intensywny, weekendowy crash course bachaty na poziomie P3. Dwa dni zajęć poprowadzi dla Was para zjawiskowych instruktorów Aleksandra Kowalczyk & Łukasz Komorowski. Świetna energia, przesympatyczni i doświadczeni instruktorzy, zmysłowy materiał taneczny! Żeby zapisać się na crash course nie musisz mieć pary, znajdziesz ją na kursie! Nie czekaj i zarezerwuj miejsce już dziś :) Do zobaczenia na parkiecie!
Więcej
SPRAWDŹ KURSY:
Salsa liniowa
Instruktorzy
Pasjonat ruchu, kultury afrokaraibskiej, afrykańskiej i afroamerykańskiej miłośnik poznawania nowych sposobów uczenia się. Taniec to dla niego możliwość odbycia niesamowitej podróży, podczas której nie tylko zwiedzasz i poznajesz samego siebie, ale i odkrywasz rozmaite nowe zakątki świata.
Lokalizacja kursu
Żelazna 59 - Centrum

Żelazna 59 - Centrum

Żelazna 59
Warszawa
SPOŁECZNOŚCI
HONORUJEMY
PARTNERZY
Raz, dwa, trzy...
Pięć, sześć, siedem...