Rytmika 0 / 3

Kurs Rytmika w Salsa Libre
Poziom Open Level
Terminy zajęć:  sobota o 10:00,sobota o 11:00,sobota o 12:00
Start:
11 Feb 2023
2023-02-11 10:00:00 CET

Rytmika open - crash course ze Starzykiem 11.02

Hola! W sobotę 11.02 zapraszamy Was do Salsa Libre na crash course rytmiczny - dla wszystkich niezależnie od stylu i poziomu zaawansowania w tańcu. W ramach zajęć omówimy i przećwiczymy podstawowe podziały rytmiczne, na których zbudowane są Wasze ulubione style. Popracujemy nad poczuciem time'u oraz rozwiniemy naszą koordynację. Crash course poprowadzi niezastąpiony Tomek Starzyk. Zarezerwuj miejsce na kursie już dziś!

Dołącz do eventu na fb: https://www.facebook.com/events/1224005331883523

Zajęcia (3x60min.) odbywają się stacjonarnie na Żelaznej 59.

Rozkład zajęć
10:00-11:00
11:00-12:00
12:00-13:00

ZAPISY:
Recepcja Studia Salsa Libre 

-> CENNIK ZAJĘĆ*:
*Istnieje możliwość zakupu wyłącznie pojedynczego dnia zajęć.
Cena za cały weekend 105zł
Dla posiadaczy karty Multisport: 70zł
Dla posiadaczy karty Fitprofit 60zł
Dla posiadaczy Medicover Sport: 70zł
Dla posiadaczy PZU Sport: 70zł
Na crash course obowiązują karnety elastyczne Salsa Libre.

Jak wyliczyć:
45 zł - pojedyncze zajęcia
30 zł - drugie zajęcia w ciągu dnia
30 zł - trzecie zajęcia w ciągu dnia
MULTISPORT: pojedyncze zajęcia - 10 zł dopłaty za okazaniem karty (z karty można skorzystać tylko na jednych zajęcia w ciągu dnia)
FITPROFIT: pojedyncze zajęcia - 0 zł za okazaniem karty (z karty można skorzystać tylko na jednych zajęcia w ciągu dnia)
Medicover Sport: pojedyncze zajęcia - 10 zł dopłaty (z karty można skorzystać tylko na jednych zajęcia w ciągu dnia)
PZU Sport: pojedyncze zajęcia - 10 zł dopłaty (z karty można skorzystać tylko na jednych zajęcia w ciągu dnia)

Żelazna 59 - Centrum

Żelazna 59
Warszawa
Intensywne kursy weekendowe

Intensywne kursy weekendowe

W naszej ofercie oprócz regularnych kursów w tygodniu znajdziecie intensywne crash coursy weekendowe- 1 poziom w 1 weekend! To świetna opcja na opanowanie podstaw tańca w krótkim czasie, co umożliwi Wam podbijanie imprezowych parkietów już po 1 weekendzie! Dodatkowo dla bardziej zaawansowanych osób przygotowaliśmy crashe tematyczne umożliwiające zgłębienie dotychczasowej wiedzy oraz podwyższenie swoich umiejętności!
Więcej
Cuban ladies style open z Oliwką - crash course 11.02

Cuban ladies style open z Oliwką - crash course 11.02

Ladies! Przygotowaliśmy coś specjalnie dla Was. Już w sobotę 11.02 fantastyczna Oliwia Szewczak zaprasza na crash course cuban ladies style. Zajęcia na poziomie open dla osób znających podstawy w swobodnej wersji. W planie crash coursu: technika ruchu, styl w podstawach oraz choreografia z wykorzystaniem elementów z pierwszych dwóch godzin zajęć. W tym wydaniu cuban ladies style będziemy czerpać dużo ze stylu Tropicana :)
Więcej
Zouk S-Open Brazilian Vibe - Ola & Tomek crash course 12.02

Zouk S-Open Brazilian Vibe - Ola & Tomek crash course 12.02

Dodaj do swojego tańca szczyptę ognia i poczuj brazylijski vibe we własnym ciele! Wpadnij na crash course zouka S-open OIą Tomkiem już w niedzielę 12.02! Co mamy w rozkładzie jazdy?
- Mnóstwo bioder w brazylijskim stylu (Sarrada)
- Wifi headmovement 
- Na deser dowiesz się jak wchodzić swobodnie w koło z prostymi sposobami na przejęcie partnera.
Nie trać czasu i zapisz się na crash course już dzisiaj :)
Więcej
Bachata ladies open - technika & choreo z Darią - crash course 11.02

Bachata ladies open - technika & choreo z Darią - crash course 11.02

W sobotę 11.02 zapraszamy wszystkie Panie znające dobrze podstawy bachaty na intensywny, weekendowy crash course bachaty ladies na poziomie open. Trzy godziny zajęć poprowadzi dla Was zjawiskowa i utalentowana Daria Dudek. W planie 1h techniki i 2h choreo. Wpadnij do Salsa Libre i ucz się od najlepszych :) Nie czekaj i zarezerwuj miejsce na crash coursie już dzisiaj!
Więcej
Salsa footwork & choreo ze Starzykiem - crash 
course 11.02

Salsa footwork & choreo ze Starzykiem - crash course 11.02

Starzyk. Człowiek - salsa. Człowiek - muzyka. Człowiek - footwork. Podczas jego zajęć: złapiesz flow, otworzysz się na muzykę, jak nigdy dotąd i spojrzysz na salsę z zupełnie nowej perspektywy. Już w sobotę 11.02 zapraszamy na crash course salsa footwork & choreo. Podczas zajęć popracujecie nad swoim footworkiem. Kurs w formie intensywnego treningu. Nie zastanawiaj się ani chwili dłużej i zapisz się na zajęcia już dziś!
Więcej
Bodymovement open - crash course ze Starzykiem 11.02

Bodymovement open - crash course ze Starzykiem 11.02

Amigos! Już w sobotę 11.02 zapraszamy na wyjątkowy crash course bodymovement na poziomie open level, który poprowadzi niesamowity Tomek Starzyk. Program zajęć zawiera ćwiczenia poprawiające jakość oraz wyrazistość ruchu, jak również kombinacje łączące izolacje ramion, klatki, bioder oraz nóg. Zarezerwuj miejsce na crash coursie już dziś! Do zobaczenia na parkiecie :)
Więcej
Son P-open - Oliwia & Mateusz crash course 11-12.02

Son P-open - Oliwia & Mateusz crash course 11-12.02

Son Cubano czyli ojciec każdej salsy i salsowy must have szczególnie dla osób tańczących salsę. Potrafi być piękny i dostojny ale i równie piękny lecz szalony. Zapraszamy na crash course sonu na poziomie P-open, który poprowadzą dla Was wspaniali: Oliwia Szewczak & Mateusz Jańczak. Pierwszego dnia czekają na nas podstawy sonowe - rytm, technika, różnice pomiędzy salsą kubańską a son Cubano, trochę historii. Łapiemy podstawowe przejścia i klimat. Drugiego dnia wchodzimy w bardziej urozmaicone przejścia zakończone mini choreografią. Kurs skierowany do osób tańczących już salsę.
Więcej
Bachata poziom P-open crash course Bogusia & Dominik 11-12.02

Bachata poziom P-open crash course Bogusia & Dominik 11-12.02

Bachateros! Już 11-12.02 zapraszamy na intensywny weekendowy crash course bachaty na poziomie P-open (dla znających dobrze podstawy), który poprowadzi dla Was para wystrzałowych instruktorów Bogusia Adryan & Dominik Kostrzewski. Żeby zapisać się na zajęcia nie musisz mieć pary! Swoją taneczną połówkę znajdziesz na kursie. Gwarantujemy pasję i wiedzę, dobrą zabawę, uśmiech i zadowolenie :) Nie czekaj i zapisz się na zajęcia już dziś!
Więcej
Bachata P2 crash course Bogusia i Dominik 11-12.02

Bachata P2 crash course Bogusia i Dominik 11-12.02

Bachateros! Już w weekend 11-12.02 zapraszamy intensywne zajęcia bachaty na poziomie P2 w ramach crash coursu weekendowego. Kurs poprowadzi para wystrzałowych instruktorów Bogusia Adryan & Dominik Kostrzewski. Szybkie postępy, wyśmienita atmosfera i super zabawa gwarantowane! Do zobaczenia na parkiecie :)
Więcej
SPRAWDŹ KURSY:
Salsa liniowa
Instruktorzy
Pasjonat ruchu, kultury afrokaraibskiej, afrykańskiej i afroamerykańskiej miłośnik poznawania nowych sposobów uczenia się. Taniec to dla niego możliwość odbycia niesamowitej podróży, podczas której nie tylko zwiedzasz i poznajesz samego siebie, ale i odkrywasz rozmaite nowe zakątki świata.
Lokalizacja kursu
Żelazna 59 - Centrum

Żelazna 59 - Centrum

Żelazna 59
Warszawa
SPOŁECZNOŚCI
HONORUJEMY
PARTNERZY
Raz, dwa, trzy...
Pięć, sześć, siedem...