Poniedziałek 02.09

Żelazna 59 - Centrum Dom Sztuki - Ursynów
Sala 1 Sala 2 Sala 3 Sala 4 Wiolinowa 14
P1
Zajęcia 1
Intensywne kursy wakacyjne HoliDance
poniedziałek 16:00
wtorek 16:00
środa 16:00
czwartek 16:00
piątek 16:00
PROWADZĄCY:
P1
Zajęcia 1
Intensywne kursy wakacyjne HoliDance
poniedziałek 17:00
wtorek 17:00
środa 17:00
czwartek 17:00
piątek 17:00
PROWADZĄCY:
P3
Zajęcia 2
poniedziałek 17:00
PROWADZĄCY:
P2
Zajęcia 6
poniedziałek 17:00
PROWADZĄCY:
P3
Zajęcia 1
Salsa Ny Style on2 Intensywne kursy wakacyjne HoliDance
poniedziałek 18:00
poniedziałek 19:05
wtorek 18:00
wtorek 19:05
środa 18:00
środa 19:05
czwartek 18:00
czwartek 19:05
piątek 18:00
piątek 19:05
PROWADZĄCY:
P1
Zajęcia 1
Intensywne kursy wakacyjne HoliDance
poniedziałek 18:00
poniedziałek 19:05
wtorek 18:00
wtorek 19:05
środa 18:00
środa 19:05
czwartek 18:00
czwartek 19:05
piątek 18:00
piątek 19:05
PROWADZĄCY:
P2
Zajęcia 8
poniedziałek 18:00
PROWADZĄCY:
P3
Zajęcia 2
Zastępstwo Magda Glińska
poniedziałek 18:00
PROWADZĄCY:
P3
Zajęcia 2
Salsa Ny Style on2 Intensywne kursy wakacyjne HoliDance
poniedziałek 18:00
poniedziałek 19:05
wtorek 18:00
wtorek 19:05
środa 18:00
środa 19:05
czwartek 18:00
czwartek 19:05
piątek 18:00
piątek 19:05
PROWADZĄCY:
P1
Zajęcia 2
Intensywne kursy wakacyjne HoliDance
poniedziałek 18:00
poniedziałek 19:05
wtorek 18:00
wtorek 19:05
środa 18:00
środa 19:05
czwartek 18:00
czwartek 19:05
piątek 18:00
piątek 19:05
PROWADZĄCY:
P2
Zajęcia 4
Zastępstwo Magda Glińska
poniedziałek 19:05
PROWADZĄCY:
S1
Zajęcia 11
Ny Style on2
poniedziałek 18:00
poniedziałek 19:05
PROWADZĄCY:
P4
Zajęcia 1
Intensywne kursy wakacyjne HoliDance
poniedziałek 20:10
poniedziałek 21:15
wtorek 20:10
wtorek 21:15
środa 20:10
środa 21:15
czwartek 20:10
czwartek 21:15
piątek 20:10
piątek 21:15
PROWADZĄCY:
P4
Zajęcia 5
Kurs dwugodzinny
poniedziałek 20:10
poniedziałek 21:15
PROWADZĄCY:
Z3
Zajęcia 3
Ny Style on2
poniedziałek 20:10
PROWADZĄCY:
P4
Zajęcia 2
Intensywne kursy wakacyjne HoliDance
poniedziałek 20:10
poniedziałek 21:15
wtorek 20:10
wtorek 21:15
środa 20:10
środa 21:15
czwartek 20:10
czwartek 21:15
piątek 20:10
piątek 21:15
PROWADZĄCY:
P4
Zajęcia 6
Kurs dwugodzinny
poniedziałek 20:10
poniedziałek 21:15
PROWADZĄCY:
P4
Zajęcia 3
Ny Style on2. Od 26.08 zastępstwo za Starzyka Piotr Romanow
poniedziałek 21:15
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 82
ZOUK
poniedziałek 22:20
poniedziałek 23:30
PROWADZĄCY:
ZAAWANSOWANY
Zajęcia 1
Salsa for ladies on2 grupa zamknięta
poniedziałek 22:15
wtorek 22:15
PROWADZĄCY:

Wtorek 03.09

Żelazna 59 - Centrum Dom Sztuki - Ursynów
Sala 1 Sala 2 Sala 3 Sala 4 Wiolinowa 14
P1
Zajęcia 2
Intensywne kursy wakacyjne HoliDance
poniedziałek 16:00
wtorek 16:00
środa 16:00
czwartek 16:00
piątek 16:00
PROWADZĄCY:
P1
Zajęcia 2
Intensywne kursy wakacyjne HoliDance
poniedziałek 17:00
wtorek 17:00
środa 17:00
czwartek 17:00
piątek 17:00
PROWADZĄCY:
S2
Zajęcia 1
wtorek 17:00
wtorek 18:00
PROWADZĄCY:
P2
Zajęcia 6
Kurs od 5.09 poprowadzi Ekin za Łukasza
wtorek 17:00
czwartek 17:00
PROWADZĄCY:
P3
Zajęcia 3
Salsa Ny Style on2 Intensywne kursy wakacyjne HoliDance
poniedziałek 18:00
poniedziałek 19:05
wtorek 18:00
wtorek 19:05
środa 18:00
środa 19:05
czwartek 18:00
czwartek 19:05
piątek 18:00
piątek 19:05
PROWADZĄCY:
P1
Zajęcia 3
Intensywne kursy wakacyjne HoliDance
poniedziałek 18:00
poniedziałek 19:05
wtorek 18:00
wtorek 19:05
środa 18:00
środa 19:05
czwartek 18:00
czwartek 19:05
piątek 18:00
piątek 19:05
PROWADZĄCY:
S2
Zajęcia 2
wtorek 17:00
wtorek 18:00
PROWADZĄCY:
P3
Zajęcia 4
Salsa Ny Style on2 Intensywne kursy wakacyjne HoliDance
poniedziałek 18:00
poniedziałek 19:05
wtorek 18:00
wtorek 19:05
środa 18:00
środa 19:05
czwartek 18:00
czwartek 19:05
piątek 18:00
piątek 19:05
PROWADZĄCY:
P1
Zajęcia 4
Intensywne kursy wakacyjne HoliDance
poniedziałek 18:00
poniedziałek 19:05
wtorek 18:00
wtorek 19:05
środa 18:00
środa 19:05
czwartek 18:00
czwartek 19:05
piątek 18:00
piątek 19:05
PROWADZĄCY:
Z2
Zajęcia 7
wtorek 19:05
PROWADZĄCY:
P4
Zajęcia 3
Intensywne kursy wakacyjne HoliDance
poniedziałek 20:10
poniedziałek 21:15
wtorek 20:10
wtorek 21:15
środa 20:10
środa 21:15
czwartek 20:10
czwartek 21:15
piątek 20:10
piątek 21:15
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 2
wtorek 20:10
PROWADZĄCY:
S2
Zajęcia 7
Zapraszamy PANÓW
wtorek 20:10
wtorek 21:15
PROWADZĄCY:
P1
Zajęcia 4
Salsa on2, od 27.08 zajęcia za Starzyka poprowadzi Artur
wtorek 20:10
PROWADZĄCY:
P4
Zajęcia 4
Intensywne kursy wakacyjne HoliDance
poniedziałek 20:10
poniedziałek 21:15
wtorek 20:10
wtorek 21:15
środa 20:10
środa 21:15
czwartek 20:10
czwartek 21:15
piątek 20:10
piątek 21:15
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 2
Bachata
wtorek 21:15
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 2
Salsa
wtorek 21:15
PROWADZĄCY:
S2
Zajęcia 8
Zapraszamy PANÓW
wtorek 20:10
wtorek 21:15
PROWADZĄCY:
ZAAWANSOWANY
Zajęcia 2
Salsa for ladies on2 grupa zamknięta
poniedziałek 22:15
wtorek 22:15
PROWADZĄCY:

Środa 04.09

Żelazna 59 - Centrum Dom Sztuki - Ursynów
Sala 1 Sala 2 Sala 3 Sala 4 Wiolinowa 14
P1
Zajęcia 3
Intensywne kursy wakacyjne HoliDance
poniedziałek 16:00
wtorek 16:00
środa 16:00
czwartek 16:00
piątek 16:00
PROWADZĄCY:
P3
Zajęcia 5
środa 16:00
PROWADZĄCY:
P1
Zajęcia 3
Intensywne kursy wakacyjne HoliDance
poniedziałek 17:00
wtorek 17:00
środa 17:00
czwartek 17:00
piątek 17:00
PROWADZĄCY:
P1
Zajęcia 6
Salsa on2, od 28.08 zajęcia za Starzyka poprowadzi Artur
środa 17:00
PROWADZĄCY:
P4
Zajęcia 6
.
środa 17:00
PROWADZĄCY:
P3
Zajęcia 5
Salsa Ny Style on2 Intensywne kursy wakacyjne HoliDance
poniedziałek 18:00
poniedziałek 19:05
wtorek 18:00
wtorek 19:05
środa 18:00
środa 19:05
czwartek 18:00
czwartek 19:05
piątek 18:00
piątek 19:05
PROWADZĄCY:
P1
Zajęcia 5
Intensywne kursy wakacyjne HoliDance
poniedziałek 18:00
poniedziałek 19:05
wtorek 18:00
wtorek 19:05
środa 18:00
środa 19:05
czwartek 18:00
czwartek 19:05
piątek 18:00
piątek 19:05
PROWADZĄCY:
P3
Zajęcia 5
środa 18:00
PROWADZĄCY:
P3
Zajęcia 6
Salsa Ny Style on2 Intensywne kursy wakacyjne HoliDance
poniedziałek 18:00
poniedziałek 19:05
wtorek 18:00
wtorek 19:05
środa 18:00
środa 19:05
czwartek 18:00
czwartek 19:05
piątek 18:00
piątek 19:05
PROWADZĄCY:
P1
Zajęcia 6
Intensywne kursy wakacyjne HoliDance
poniedziałek 18:00
poniedziałek 19:05
wtorek 18:00
wtorek 19:05
środa 18:00
środa 19:05
czwartek 18:00
czwartek 19:05
piątek 18:00
piątek 19:05
PROWADZĄCY:
Z2
Zajęcia 7
środa 19:05
środa 20:10
PROWADZĄCY:
S1
Zajęcia 2
P4
Zajęcia 5
Intensywne kursy wakacyjne HoliDance
poniedziałek 20:10
poniedziałek 21:15
wtorek 20:10
wtorek 21:15
środa 20:10
środa 21:15
czwartek 20:10
czwartek 21:15
piątek 20:10
piątek 21:15
PROWADZĄCY:
P4
Zajęcia 1
środa 20:10
PROWADZĄCY:
Z2
Zajęcia 8
środa 19:05
środa 20:10
PROWADZĄCY:
S2
Zajęcia 5
środa 20:10
PROWADZĄCY:
P4
Zajęcia 6
Intensywne kursy wakacyjne HoliDance
poniedziałek 20:10
poniedziałek 21:15
wtorek 20:10
wtorek 21:15
środa 20:10
środa 21:15
czwartek 20:10
czwartek 21:15
piątek 20:10
piątek 21:15
PROWADZĄCY:
S1
Zajęcia 3
środa 21:15
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 7
S-open
środa 21:15
PROWADZĄCY:
S2
Zajęcia 3
środa 21:15
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 151
PRAKTIS BACHATOWY
środa 22:20
środa 23:30
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 152
PRAKTIS BACHATOWY
środa 22:20
środa 23:30
PROWADZĄCY:

Czwartek 05.09

Żelazna 59 - Centrum Dom Sztuki - Ursynów
Sala 1 Sala 2 Sala 3 Sala 4 Wiolinowa 14
P1
Zajęcia 4
Intensywne kursy wakacyjne HoliDance
poniedziałek 16:00
wtorek 16:00
środa 16:00
czwartek 16:00
piątek 16:00
PROWADZĄCY:
P1
Zajęcia 4
Intensywne kursy wakacyjne HoliDance
poniedziałek 17:00
wtorek 17:00
środa 17:00
czwartek 17:00
piątek 17:00
PROWADZĄCY:
P2
Zajęcia 7
Kurs od 5.09 poprowadzi Ekin za Łukasza
wtorek 17:00
czwartek 17:00
PROWADZĄCY:
P3
Zajęcia 7
Salsa Ny Style on2 Intensywne kursy wakacyjne HoliDance
poniedziałek 18:00
poniedziałek 19:05
wtorek 18:00
wtorek 19:05
środa 18:00
środa 19:05
czwartek 18:00
czwartek 19:05
piątek 18:00
piątek 19:05
PROWADZĄCY:
P1
Zajęcia 7
Intensywne kursy wakacyjne HoliDance
poniedziałek 18:00
poniedziałek 19:05
wtorek 18:00
wtorek 19:05
środa 18:00
środa 19:05
czwartek 18:00
czwartek 19:05
piątek 18:00
piątek 19:05
PROWADZĄCY:
ZAAWANSOWANY
Zajęcia 8
5.09 zajęcia poprowadzą Clau i Słoń
OPEN LEVEL
Zajęcia 1
P-open
zastępstwo za Sambora Piotr Koziołkiewicz
czwartek 18:00
czwartek 19:05
czwartek 20:10
czwartek 21:15
PROWADZĄCY:
P3
Zajęcia 8
Salsa Ny Style on2 Intensywne kursy wakacyjne HoliDance
poniedziałek 18:00
poniedziałek 19:05
wtorek 18:00
wtorek 19:05
środa 18:00
środa 19:05
czwartek 18:00
czwartek 19:05
piątek 18:00
piątek 19:05
PROWADZĄCY:
P1
Zajęcia 8
Intensywne kursy wakacyjne HoliDance
poniedziałek 18:00
poniedziałek 19:05
wtorek 18:00
wtorek 19:05
środa 18:00
środa 19:05
czwartek 18:00
czwartek 19:05
piątek 18:00
piątek 19:05
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 3
P-open
Za Artura zastępstwo Tomek Kulesza
czwartek 19:05
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 2
P-open
zastępstwo za Sambora Piotr Koziołkiewicz
czwartek 18:00
czwartek 19:05
czwartek 20:10
czwartek 21:15
PROWADZĄCY:
P4
Zajęcia 7
Intensywne kursy wakacyjne HoliDance
poniedziałek 20:10
poniedziałek 21:15
wtorek 20:10
wtorek 21:15
środa 20:10
środa 21:15
czwartek 20:10
czwartek 21:15
piątek 20:10
piątek 21:15
PROWADZĄCY:
SREDNIOZAAW
Zajęcia 1
Zastępstwo za Sambora Łukasz Komorowski
czwartek 18:00
czwartek 19:05
czwartek 20:10
czwartek 21:15
PROWADZĄCY:
S2
Zajęcia 5
Za Julię zastępstwo Magda Glińska
czwartek 20:10
PROWADZĄCY:
S2
Zajęcia 7
czwartek 20:10
czwartek 21:15
PROWADZĄCY:
P4
Zajęcia 8
Intensywne kursy wakacyjne HoliDance
poniedziałek 20:10
poniedziałek 21:15
wtorek 20:10
wtorek 21:15
środa 20:10
środa 21:15
czwartek 20:10
czwartek 21:15
piątek 20:10
piątek 21:15
PROWADZĄCY:
SREDNIOZAAW
Zajęcia 2
Zastępstwo za Sambora Łukasz Komorowski
czwartek 18:00
czwartek 19:05
czwartek 20:10
czwartek 21:15
PROWADZĄCY:
P2
Zajęcia 7
czwartek 21:15
PROWADZĄCY:
S2
Zajęcia 8
czwartek 20:10
czwartek 21:15
PROWADZĄCY:

Piątek 06.09

Żelazna 59 - Centrum Dom Sztuki - Ursynów
Sala 1 Sala 2 Sala 3 Sala 4 Wiolinowa 14
P1
Zajęcia 5
Intensywne kursy wakacyjne HoliDance
poniedziałek 16:00
wtorek 16:00
środa 16:00
czwartek 16:00
piątek 16:00
PROWADZĄCY:
P1
Zajęcia 5
Intensywne kursy wakacyjne HoliDance
poniedziałek 17:00
wtorek 17:00
środa 17:00
czwartek 17:00
piątek 17:00
PROWADZĄCY:
P2
Zajęcia 7
Kurs dwugodzinny
piątek 17:00
piątek 18:00
PROWADZĄCY:
P3
Zajęcia 9
Salsa Ny Style on2 Intensywne kursy wakacyjne HoliDance
poniedziałek 18:00
poniedziałek 19:05
wtorek 18:00
wtorek 19:05
środa 18:00
środa 19:05
czwartek 18:00
czwartek 19:05
piątek 18:00
piątek 19:05
PROWADZĄCY:
P1
Zajęcia 9
Intensywne kursy wakacyjne HoliDance
poniedziałek 18:00
poniedziałek 19:05
wtorek 18:00
wtorek 19:05
środa 18:00
środa 19:05
czwartek 18:00
czwartek 19:05
piątek 18:00
piątek 19:05
PROWADZĄCY:
P2
Zajęcia 8
Kurs dwugodzinny
piątek 17:00
piątek 18:00
PROWADZĄCY:
P3
Zajęcia 10
Salsa Ny Style on2 Intensywne kursy wakacyjne HoliDance
poniedziałek 18:00
poniedziałek 19:05
wtorek 18:00
wtorek 19:05
środa 18:00
środa 19:05
czwartek 18:00
czwartek 19:05
piątek 18:00
piątek 19:05
PROWADZĄCY:
P1
Zajęcia 10
Intensywne kursy wakacyjne HoliDance
poniedziałek 18:00
poniedziałek 19:05
wtorek 18:00
wtorek 19:05
środa 18:00
środa 19:05
czwartek 18:00
czwartek 19:05
piątek 18:00
piątek 19:05
PROWADZĄCY:
P3
Zajęcia 27
Ny style on2
piątek 19:05
piątek 20:10
PROWADZĄCY:
P4
Zajęcia 9
Intensywne kursy wakacyjne HoliDance
poniedziałek 20:10
poniedziałek 21:15
wtorek 20:10
wtorek 21:15
środa 20:10
środa 21:15
czwartek 20:10
czwartek 21:15
piątek 20:10
piątek 21:15
PROWADZĄCY:
P4
Zajęcia 1
piątek 20:10
piątek 21:15
PROWADZĄCY:
P3
Zajęcia 28
Ny style on2
piątek 19:05
piątek 20:10
PROWADZĄCY:
P4
Zajęcia 10
Intensywne kursy wakacyjne HoliDance
poniedziałek 20:10
poniedziałek 21:15
wtorek 20:10
wtorek 21:15
środa 20:10
środa 21:15
czwartek 20:10
czwartek 21:15
piątek 20:10
piątek 21:15
PROWADZĄCY:
P4
Zajęcia 2
piątek 20:10
piątek 21:15
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 33
Praktis salsy liniowej
piątek 21:15
piątek 22:20
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 73
Praktis zoukowy
piątek 21:15
piątek 22:20
OPEN LEVEL
Zajęcia 34
Praktis salsy liniowej
piątek 21:15
piątek 22:20
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 74
Praktis zoukowy
piątek 21:15
piątek 22:20

Sobota 07.09

Żelazna 59 - Centrum Dom Sztuki - Ursynów
Sala 1 Sala 2 Sala 3 Sala 4 Wiolinowa 14
P3
Zajęcia 1
Crash course weekendowy
sobota 12:00
sobota 13:10
sobota 14:20
niedziela 12:00
niedziela 13:10
niedziela 14:20
PROWADZĄCY:
P4
Zajęcia 1
Crash course weekendowy
sobota 12:00
sobota 13:10
sobota 14:20
niedziela 12:00
niedziela 13:10
niedziela 14:20
PROWADZĄCY:
P3
Zajęcia 2
Crash course weekendowy
sobota 12:00
sobota 13:10
sobota 14:20
niedziela 12:00
niedziela 13:10
niedziela 14:20
PROWADZĄCY:
P4
Zajęcia 2
Crash course weekendowy
sobota 12:00
sobota 13:10
sobota 14:20
niedziela 12:00
niedziela 13:10
niedziela 14:20
PROWADZĄCY:
P3
Zajęcia 3
Crash course weekendowy
sobota 12:00
sobota 13:10
sobota 14:20
niedziela 12:00
niedziela 13:10
niedziela 14:20
PROWADZĄCY:
P4
Zajęcia 3
Crash course weekendowy
sobota 12:00
sobota 13:10
sobota 14:20
niedziela 12:00
niedziela 13:10
niedziela 14:20
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 1
Bachata P-open
sobota 16:00
sobota 17:10
sobota 18:20
niedziela 16:00
niedziela 17:10
niedziela 18:20
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 2
Bachata P-open
sobota 16:00
sobota 17:10
sobota 18:20
niedziela 16:00
niedziela 17:10
niedziela 18:20
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 3
Bachata P-open
sobota 16:00
sobota 17:10
sobota 18:20
niedziela 16:00
niedziela 17:10
niedziela 18:20
PROWADZĄCY:

Niedziela 08.09

Żelazna 59 - Centrum Dom Sztuki - Ursynów
Sala 1 Sala 2 Sala 3 Sala 4 Wiolinowa 14
P3
Zajęcia 4
Crash course weekendowy
sobota 12:00
sobota 13:10
sobota 14:20
niedziela 12:00
niedziela 13:10
niedziela 14:20
PROWADZĄCY:
P4
Zajęcia 4
Crash course weekendowy
sobota 12:00
sobota 13:10
sobota 14:20
niedziela 12:00
niedziela 13:10
niedziela 14:20
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 4
Od 22.09 przez trzy tygodnie łączone z sambą Klaudii Łucyk
niedziela 12:30
PROWADZĄCY:
P3
Zajęcia 5
Crash course weekendowy
sobota 12:00
sobota 13:10
sobota 14:20
niedziela 12:00
niedziela 13:10
niedziela 14:20
PROWADZĄCY:
P4
Zajęcia 5
Crash course weekendowy
sobota 12:00
sobota 13:10
sobota 14:20
niedziela 12:00
niedziela 13:10
niedziela 14:20
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 3
niedziela 13:30
PROWADZĄCY:
P3
Zajęcia 6
Crash course weekendowy
sobota 12:00
sobota 13:10
sobota 14:20
niedziela 12:00
niedziela 13:10
niedziela 14:20
PROWADZĄCY:
P4
Zajęcia 6
Crash course weekendowy
sobota 12:00
sobota 13:10
sobota 14:20
niedziela 12:00
niedziela 13:10
niedziela 14:20
PROWADZĄCY:
P3
Zajęcia 1
błąd systemu- nie ma takich zajęć w niedzielę
niedziela 16:00
niedziela 17:10
OPEN LEVEL
Zajęcia 4
Bachata P-open
sobota 16:00
sobota 17:10
sobota 18:20
niedziela 16:00
niedziela 17:10
niedziela 18:20
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 1
Crash course weekendowy
niedziela 16:00
niedziela 17:00
niedziela 18:30
niedziela 19:30
PROWADZĄCY:
P3
Zajęcia 2
błąd systemu- nie ma takich zajęć w niedzielę
niedziela 16:00
niedziela 17:10
OPEN LEVEL
Zajęcia 5
Bachata P-open
sobota 16:00
sobota 17:10
sobota 18:20
niedziela 16:00
niedziela 17:10
niedziela 18:20
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 2
Crash course weekendowy
niedziela 16:00
niedziela 17:00
niedziela 18:30
niedziela 19:30
PROWADZĄCY:
Z1
Zajęcia 34
niedziela 18:30
niedziela 19:30
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 6
Bachata P-open
sobota 16:00
sobota 17:10
sobota 18:20
niedziela 16:00
niedziela 17:10
niedziela 18:20
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 3
Crash course weekendowy
niedziela 16:00
niedziela 17:00
niedziela 18:30
niedziela 19:30
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 4
Crash course weekendowy
niedziela 16:00
niedziela 17:00
niedziela 18:30
niedziela 19:30
PROWADZĄCY:
P4
Zajęcia 3
niedziela 19:30
niedziela 20:40
PROWADZĄCY:
P4
Zajęcia 4
niedziela 19:30
niedziela 20:40
PROWADZĄCY:
Raz, dwa, trzy...
Pięć, sześć, siedem...