Poniedziałek 09.09

Żelazna 59 - Centrum Dom Sztuki - Ursynów
Sala 1 Sala 2 Sala 3 Sala 4 Wiolinowa 14
P2
Zajęcia 1
Intensywne kursy wakacyjne HoliDance
poniedziałek 16:00
wtorek 16:00
środa 16:00
czwartek 16:00
PROWADZĄCY:
P2
Zajęcia 1
Intensywne kursy wakacyjne HoliDance
poniedziałek 17:00
wtorek 17:00
środa 17:00
czwartek 17:00
piątek 17:00
PROWADZĄCY:
SREDNIOZAAW
Zajęcia 1
Intensywne kursy wakacyjne HoliDance
poniedziałek 17:00
wtorek 17:00
środa 17:00
czwartek 17:00
piątek 17:00
PROWADZĄCY:
P3
Zajęcia 3
Zastępstwo Magda i Tomek
poniedziałek 17:00
PROWADZĄCY:
P2
Zajęcia 7
poniedziałek 17:00
PROWADZĄCY:
P1
Zajęcia 1
New York Style on2 Intensywne kursy wakacyjne HoliDance
poniedziałek 18:00
wtorek 18:00
środa 18:00
czwartek 18:00
piątek 18:00
PROWADZĄCY:
SREDNIOZAAW
Zajęcia 1
Intensywne kursy wakacyjne HoliDance
poniedziałek 18:00
poniedziałek 19:05
wtorek 18:00
wtorek 19:05
środa 18:00
środa 19:05
czwartek 18:00
czwartek 19:05
piątek 18:00
piątek 19:05
PROWADZĄCY:
P3
Zajęcia 1
Zastępstwo Tomek Kulesza
poniedziałek 18:00
PROWADZĄCY:
P3
Zajęcia 3
poniedziałek 18:00
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 1
Salsa Sensual Intensywne kursy wakacyjne HoliDance on1
poniedziałek 19:05
wtorek 19:05
środa 19:05
czwartek 19:05
piątek 19:05
PROWADZĄCY:
SREDNIOZAAW
Zajęcia 2
Intensywne kursy wakacyjne HoliDance
poniedziałek 18:00
poniedziałek 19:05
wtorek 18:00
wtorek 19:05
środa 18:00
środa 19:05
czwartek 18:00
czwartek 19:05
piątek 18:00
piątek 19:05
PROWADZĄCY:
P2
Zajęcia 5
poniedziałek 19:05
PROWADZĄCY:
S1
Zajęcia 12
Ny Style on2
poniedziałek 18:00
poniedziałek 19:05
PROWADZĄCY:
P1
Zajęcia 1
Intensywne kursy wakacyjne HoliDance
poniedziałek 20:10
poniedziałek 21:15
wtorek 20:10
wtorek 21:15
środa 20:10
środa 21:15
czwartek 20:10
czwartek 21:15
piątek 20:10
piątek 21:15
PROWADZĄCY:
P4
Zajęcia 7
Kurs dwugodzinny
poniedziałek 20:10
poniedziałek 21:15
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 8
S-open,Od 19.08 zajęcia odbywają się w formie jednogodzinnej o 20:10
Od 19.08 zajęcia odbywają się w formie jednogodzinnej o 20:10, 9.09 zastępstwo Michał Wysoczański
poniedziałek 20:10
poniedziałek 21:15
PROWADZĄCY:
Z3
Zajęcia 4
Ny Style on2
poniedziałek 20:10
PROWADZĄCY:
P1
Zajęcia 2
Intensywne kursy wakacyjne HoliDance
poniedziałek 20:10
poniedziałek 21:15
wtorek 20:10
wtorek 21:15
środa 20:10
środa 21:15
czwartek 20:10
czwartek 21:15
piątek 20:10
piątek 21:15
PROWADZĄCY:
P4
Zajęcia 8
Kurs dwugodzinny
poniedziałek 20:10
poniedziałek 21:15
PROWADZĄCY:
P4
Zajęcia 4
Ny Style on2. Od 26.08 zastępstwo za Starzyka Piotr Romanow
poniedziałek 21:15
PROWADZĄCY:
S1
Zajęcia 2
Od 19.08 zajęcia odbywają się w formie jednogodzinnej o 21:15
poniedziałek 21:15
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 83
ZOUK
poniedziałek 22:20
poniedziałek 23:30
PROWADZĄCY:
ZAAWANSOWANY
Zajęcia 3
Salsa for ladies on2 grupa zamknięta
poniedziałek 22:20
wtorek 19:05
wtorek 22:15
czwartek 18:00
czwartek 20:10
piątek 18:00
sobota 12:00
niedziela 21:00
niedziela 22:00
PROWADZĄCY:

Wtorek 10.09

Żelazna 59 - Centrum Dom Sztuki - Ursynów
Sala 1 Sala 2 Sala 3 Sala 4 Wiolinowa 14
P2
Zajęcia 2
Intensywne kursy wakacyjne HoliDance
poniedziałek 16:00
wtorek 16:00
środa 16:00
czwartek 16:00
PROWADZĄCY:
P2
Zajęcia 2
Intensywne kursy wakacyjne HoliDance
poniedziałek 17:00
wtorek 17:00
środa 17:00
czwartek 17:00
piątek 17:00
PROWADZĄCY:
SREDNIOZAAW
Zajęcia 2
Intensywne kursy wakacyjne HoliDance
poniedziałek 17:00
wtorek 17:00
środa 17:00
czwartek 17:00
piątek 17:00
PROWADZĄCY:
S2
Zajęcia 3
Zastępstwo za Pati Kasia Zasada
wtorek 17:00
wtorek 18:00
PROWADZĄCY:
P2
Zajęcia 8
Kurs od 5.09 poprowadzi Ekin za Łukasza
wtorek 17:00
czwartek 17:00
PROWADZĄCY:
P1
Zajęcia 2
New York Style on2 Intensywne kursy wakacyjne HoliDance
poniedziałek 18:00
wtorek 18:00
środa 18:00
czwartek 18:00
piątek 18:00
PROWADZĄCY:
SREDNIOZAAW
Zajęcia 3
Intensywne kursy wakacyjne HoliDance
poniedziałek 18:00
poniedziałek 19:05
wtorek 18:00
wtorek 19:05
środa 18:00
środa 19:05
czwartek 18:00
czwartek 19:05
piątek 18:00
piątek 19:05
PROWADZĄCY:
SREDNIOZAAW
Zajęcia 6
wtorek 18:00
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 2
Salsa Sensual Intensywne kursy wakacyjne HoliDance on1
poniedziałek 19:05
wtorek 19:05
środa 19:05
czwartek 19:05
piątek 19:05
PROWADZĄCY:
SREDNIOZAAW
Zajęcia 4
Intensywne kursy wakacyjne HoliDance
poniedziałek 18:00
poniedziałek 19:05
wtorek 18:00
wtorek 19:05
środa 18:00
środa 19:05
czwartek 18:00
czwartek 19:05
piątek 18:00
piątek 19:05
PROWADZĄCY:
Z2
Zajęcia 8
27.08 zastępstwo Magda i Piotr
wtorek 19:05
PROWADZĄCY:
P1
Zajęcia 3
Intensywne kursy wakacyjne HoliDance
poniedziałek 20:10
poniedziałek 21:15
wtorek 20:10
wtorek 21:15
środa 20:10
środa 21:15
czwartek 20:10
czwartek 21:15
piątek 20:10
piątek 21:15
PROWADZĄCY:
S3
Zajęcia 1
wtorek 20:10
wtorek 21:15
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 3
wtorek 20:10
PROWADZĄCY:
P1
Zajęcia 5
Salsa on2
wtorek 20:10
PROWADZĄCY:
P1
Zajęcia 4
Intensywne kursy wakacyjne HoliDance
poniedziałek 20:10
poniedziałek 21:15
wtorek 20:10
wtorek 21:15
środa 20:10
środa 21:15
czwartek 20:10
czwartek 21:15
piątek 20:10
piątek 21:15
PROWADZĄCY:
S3
Zajęcia 2
wtorek 20:10
wtorek 21:15
PROWADZĄCY:
P1
Zajęcia 1
wtorek 21:15
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 3
Salsa
wtorek 21:15
PROWADZĄCY:
ZAAWANSOWANY
Zajęcia 4
Salsa for ladies on2 grupa zamknięta
poniedziałek 22:20
wtorek 19:05
wtorek 22:15
czwartek 18:00
czwartek 20:10
piątek 18:00
sobota 12:00
niedziela 21:00
niedziela 22:00
PROWADZĄCY:

Środa 11.09

Żelazna 59 - Centrum Dom Sztuki - Ursynów
Sala 1 Sala 2 Sala 3 Sala 4 Wiolinowa 14
P2
Zajęcia 3
Intensywne kursy wakacyjne HoliDance
poniedziałek 16:00
wtorek 16:00
środa 16:00
czwartek 16:00
PROWADZĄCY:
P3
Zajęcia 6
środa 16:00
PROWADZĄCY:
P2
Zajęcia 3
Intensywne kursy wakacyjne HoliDance
poniedziałek 17:00
wtorek 17:00
środa 17:00
czwartek 17:00
piątek 17:00
PROWADZĄCY:
SREDNIOZAAW
Zajęcia 3
Intensywne kursy wakacyjne HoliDance
poniedziałek 17:00
wtorek 17:00
środa 17:00
czwartek 17:00
piątek 17:00
PROWADZĄCY:
P1
Zajęcia 7
Salsa on2, od 28.08 zajęcia za Starzyka poprowadzi Artur
środa 17:00
PROWADZĄCY:
P4
Zajęcia 7
.
środa 17:00
PROWADZĄCY:
P1
Zajęcia 3
New York Style on2 Intensywne kursy wakacyjne HoliDance
poniedziałek 18:00
wtorek 18:00
środa 18:00
czwartek 18:00
piątek 18:00
PROWADZĄCY:
SREDNIOZAAW
Zajęcia 5
Intensywne kursy wakacyjne HoliDance
poniedziałek 18:00
poniedziałek 19:05
wtorek 18:00
wtorek 19:05
środa 18:00
środa 19:05
czwartek 18:00
czwartek 19:05
piątek 18:00
piątek 19:05
PROWADZĄCY:
P3
Zajęcia 6
Zastępstwo Jakub Nowak
środa 18:00
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 3
Salsa Sensual Intensywne kursy wakacyjne HoliDance on1
poniedziałek 19:05
wtorek 19:05
środa 19:05
czwartek 19:05
piątek 19:05
PROWADZĄCY:
SREDNIOZAAW
Zajęcia 6
Intensywne kursy wakacyjne HoliDance
poniedziałek 18:00
poniedziałek 19:05
wtorek 18:00
wtorek 19:05
środa 18:00
środa 19:05
czwartek 18:00
czwartek 19:05
piątek 18:00
piątek 19:05
PROWADZĄCY:
ZAAWANSOWANY
Zajęcia 1
11.09 pierwsza godzina dołączona do open
środa 19:05
środa 20:10
PROWADZĄCY:
S1
Zajęcia 3
Zastępstwo Łukasz Komorowski
P1
Zajęcia 5
Intensywne kursy wakacyjne HoliDance
11.09 zastępstwo Łukasz Komorowski
poniedziałek 20:10
poniedziałek 21:15
wtorek 20:10
wtorek 21:15
środa 20:10
środa 21:15
czwartek 20:10
czwartek 21:15
piątek 20:10
piątek 21:15
PROWADZĄCY:
P4
Zajęcia 2
11.09 zastępstwo Dawid Gnatowski
środa 20:10
PROWADZĄCY:
S2
Zajęcia 6
środa 20:10
PROWADZĄCY:
ZAAWANSOWANY
Zajęcia 2
Druga godzina Aga i Artur
środa 19:05
środa 20:10
PROWADZĄCY:
P1
Zajęcia 6
Intensywne kursy wakacyjne HoliDance
11.09 zastępstwo Łukasz Komorowski
poniedziałek 20:10
poniedziałek 21:15
wtorek 20:10
wtorek 21:15
środa 20:10
środa 21:15
czwartek 20:10
czwartek 21:15
piątek 20:10
piątek 21:15
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 8
S-open
środa 21:15
PROWADZĄCY:
S1
Zajęcia 4
11.09 zastępstwo za Mrowca Ekin
środa 21:15
PROWADZĄCY:
S2
Zajęcia 4
środa 21:15
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 153
PRAKTIS BACHATOWY
środa 22:20
środa 23:30
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 154
PRAKTIS BACHATOWY
środa 22:20
środa 23:30
PROWADZĄCY:

Czwartek 12.09

Żelazna 59 - Centrum Dom Sztuki - Ursynów
Sala 1 Sala 2 Sala 3 Sala 4 Wiolinowa 14
P2
Zajęcia 4
Intensywne kursy wakacyjne HoliDance
poniedziałek 16:00
wtorek 16:00
środa 16:00
czwartek 16:00
PROWADZĄCY:
P2
Zajęcia 4
Intensywne kursy wakacyjne HoliDance
poniedziałek 17:00
wtorek 17:00
środa 17:00
czwartek 17:00
piątek 17:00
PROWADZĄCY:
SREDNIOZAAW
Zajęcia 4
Intensywne kursy wakacyjne HoliDance
poniedziałek 17:00
wtorek 17:00
środa 17:00
czwartek 17:00
piątek 17:00
PROWADZĄCY:
P3
Zajęcia 1
Kurs dwa razy w tygodniu, wtorki i czwartki
wtorek 17:00
czwartek 17:00
PROWADZĄCY:
P1
Zajęcia 4
New York Style on2 Intensywne kursy wakacyjne HoliDance
poniedziałek 18:00
wtorek 18:00
środa 18:00
czwartek 18:00
piątek 18:00
PROWADZĄCY:
SREDNIOZAAW
Zajęcia 7
Intensywne kursy wakacyjne HoliDance
poniedziałek 18:00
poniedziałek 19:05
wtorek 18:00
wtorek 19:05
środa 18:00
środa 19:05
czwartek 18:00
czwartek 19:05
piątek 18:00
piątek 19:05
PROWADZĄCY:
ZAAWANSOWANY
Zajęcia 9
12.09 zajęcia prowadzą Aga i Łukasz Komorowski
OPEN LEVEL
Zajęcia 4
Salsa Sensual Intensywne kursy wakacyjne HoliDance on1
poniedziałek 19:05
wtorek 19:05
środa 19:05
czwartek 19:05
piątek 19:05
PROWADZĄCY:
SREDNIOZAAW
Zajęcia 8
Intensywne kursy wakacyjne HoliDance
poniedziałek 18:00
poniedziałek 19:05
wtorek 18:00
wtorek 19:05
środa 18:00
środa 19:05
czwartek 18:00
czwartek 19:05
piątek 18:00
piątek 19:05
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 4
P-open
czwartek 19:05
PROWADZĄCY:
P1
Zajęcia 7
Intensywne kursy wakacyjne HoliDance
poniedziałek 20:10
poniedziałek 21:15
wtorek 20:10
wtorek 21:15
środa 20:10
środa 21:15
czwartek 20:10
czwartek 21:15
piątek 20:10
piątek 21:15
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 3
P-open
12.09 zajęcia odbywają się od 20:10 do 22:15
czwartek 18:00
czwartek 19:05
czwartek 20:10
czwartek 21:15
PROWADZĄCY:
S2
Zajęcia 6
czwartek 20:10
PROWADZĄCY:
S3
Zajęcia 1
czwartek 20:10
czwartek 21:15
PROWADZĄCY:
P1
Zajęcia 8
Intensywne kursy wakacyjne HoliDance
poniedziałek 20:10
poniedziałek 21:15
wtorek 20:10
wtorek 21:15
środa 20:10
środa 21:15
czwartek 20:10
czwartek 21:15
piątek 20:10
piątek 21:15
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 4
P-open
12.09 zajęcia odbywają się od 20:10 do 22:15
czwartek 18:00
czwartek 19:05
czwartek 20:10
czwartek 21:15
PROWADZĄCY:
S3
Zajęcia 2
czwartek 20:10
czwartek 21:15
PROWADZĄCY:

Piątek 13.09

Żelazna 59 - Centrum Dom Sztuki - Ursynów
Sala 1 Sala 2 Sala 3 Sala 4 Wiolinowa 14
P2
Zajęcia 5
Intensywne kursy wakacyjne HoliDance
poniedziałek 17:00
wtorek 17:00
środa 17:00
czwartek 17:00
piątek 17:00
PROWADZĄCY:
SREDNIOZAAW
Zajęcia 5
Intensywne kursy wakacyjne HoliDance
poniedziałek 17:00
wtorek 17:00
środa 17:00
czwartek 17:00
piątek 17:00
PROWADZĄCY:
P3
Zajęcia 1
piątek 17:00
piątek 18:00
PROWADZĄCY:
P1
Zajęcia 5
New York Style on2 Intensywne kursy wakacyjne HoliDance
poniedziałek 18:00
wtorek 18:00
środa 18:00
czwartek 18:00
piątek 18:00
PROWADZĄCY:
SREDNIOZAAW
Zajęcia 9
Intensywne kursy wakacyjne HoliDance
poniedziałek 18:00
poniedziałek 19:05
wtorek 18:00
wtorek 19:05
środa 18:00
środa 19:05
czwartek 18:00
czwartek 19:05
piątek 18:00
piątek 19:05
PROWADZĄCY:
P3
Zajęcia 2
piątek 17:00
piątek 18:00
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 5
Salsa Sensual Intensywne kursy wakacyjne HoliDance on1
poniedziałek 19:05
wtorek 19:05
środa 19:05
czwartek 19:05
piątek 19:05
PROWADZĄCY:
SREDNIOZAAW
Zajęcia 10
Intensywne kursy wakacyjne HoliDance
poniedziałek 18:00
poniedziałek 19:05
wtorek 18:00
wtorek 19:05
środa 18:00
środa 19:05
czwartek 18:00
czwartek 19:05
piątek 18:00
piątek 19:05
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 1
Bachata unisex
piątek 19:05
piątek 20:15
PROWADZĄCY:
S1
Zajęcia 1
Salsa on2, kurs dwugodzinny
piątek 19:05
piątek 20:10
PROWADZĄCY:
P1
Zajęcia 9
Intensywne kursy wakacyjne HoliDance
poniedziałek 20:10
poniedziałek 21:15
wtorek 20:10
wtorek 21:15
środa 20:10
środa 21:15
czwartek 20:10
czwartek 21:15
piątek 20:10
piątek 21:15
PROWADZĄCY:
P4
Zajęcia 3
piątek 20:10
piątek 21:15
PROWADZĄCY:
S1
Zajęcia 2
Salsa on2, kurs dwugodzinny
piątek 19:05
piątek 20:10
PROWADZĄCY:
P1
Zajęcia 10
Intensywne kursy wakacyjne HoliDance
poniedziałek 20:10
poniedziałek 21:15
wtorek 20:10
wtorek 21:15
środa 20:10
środa 21:15
czwartek 20:10
czwartek 21:15
piątek 20:10
piątek 21:15
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 75
Praktis zoukowy
piątek 21:15
piątek 22:20
OPEN LEVEL
Zajęcia 35
Praktis salsy liniowej
piątek 21:15
piątek 22:20
PROWADZĄCY:
P4
Zajęcia 4
piątek 20:10
piątek 21:15
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 76
Praktis zoukowy
piątek 21:15
piątek 22:20
OPEN LEVEL
Zajęcia 36
Praktis salsy liniowej
piątek 21:15
piątek 22:20
PROWADZĄCY:

Sobota 14.09

Żelazna 59 - Centrum Dom Sztuki - Ursynów
Sala 1 Sala 2 Sala 3 Sala 4 Wiolinowa 14
P4
Zajęcia 1
Crash course weekendowy
sobota 12:00
sobota 13:10
sobota 14:20
niedziela 12:00
niedziela 13:10
niedziela 14:20
PROWADZĄCY:
P1
Zajęcia 1
Crash course weekendowy
sobota 12:00
sobota 13:10
sobota 14:20
niedziela 12:00
niedziela 13:10
niedziela 14:20
PROWADZĄCY:
P1
Zajęcia 1
Crash course weekendowy
sobota 12:00
sobota 13:10
sobota 14:20
niedziela 12:00
niedziela 13:10
niedziela 14:20
PROWADZĄCY:
P4
Zajęcia 2
Crash course weekendowy
sobota 12:00
sobota 13:10
sobota 14:20
niedziela 12:00
niedziela 13:10
niedziela 14:20
PROWADZĄCY:
P1
Zajęcia 2
Crash course weekendowy
sobota 12:00
sobota 13:10
sobota 14:20
niedziela 12:00
niedziela 13:10
niedziela 14:20
PROWADZĄCY:
P1
Zajęcia 2
Crash course weekendowy
sobota 12:00
sobota 13:10
sobota 14:20
niedziela 12:00
niedziela 13:10
niedziela 14:20
PROWADZĄCY:
P4
Zajęcia 3
Crash course weekendowy
sobota 12:00
sobota 13:10
sobota 14:20
niedziela 12:00
niedziela 13:10
niedziela 14:20
PROWADZĄCY:
P1
Zajęcia 3
Crash course weekendowy
sobota 12:00
sobota 13:10
sobota 14:20
niedziela 12:00
niedziela 13:10
niedziela 14:20
PROWADZĄCY:
P1
Zajęcia 3
Crash course weekendowy
sobota 12:00
sobota 13:10
sobota 14:20
niedziela 12:00
niedziela 13:10
niedziela 14:20
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 1
Crash course weekendowy
sobota 16:00
sobota 17:10
niedziela 16:00
niedziela 17:10
PROWADZĄCY:
P4
Zajęcia 1
Crash course weekendowy
sobota 16:00
sobota 17:10
sobota 18:20
niedziela 16:00
niedziela 17:10
niedziela 18:20
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 2
Crash course weekendowy
sobota 16:00
sobota 17:10
niedziela 16:00
niedziela 17:10
PROWADZĄCY:
P4
Zajęcia 2
Crash course weekendowy
sobota 16:00
sobota 17:10
sobota 18:20
niedziela 16:00
niedziela 17:10
niedziela 18:20
PROWADZĄCY:
P4
Zajęcia 3
Crash course weekendowy
sobota 16:00
sobota 17:10
sobota 18:20
niedziela 16:00
niedziela 17:10
niedziela 18:20
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 1
Dominikańskie opowieści w Salsa Libre
sobota 20:00
sobota 21:00
OPEN LEVEL
Zajęcia 37
Salsa Cubana
sobota 20:00
sobota 21:00
sobota 22:00
OPEN LEVEL
Zajęcia 2
Dominikańskie opowieści w Salsa Libre
sobota 20:00
sobota 21:00
OPEN LEVEL
Zajęcia 38
Salsa Cubana
sobota 20:00
sobota 21:00
sobota 22:00
OPEN LEVEL
Zajęcia 39
Salsa Cubana
sobota 20:00
sobota 21:00
sobota 22:00

Niedziela 15.09

Żelazna 59 - Centrum Dom Sztuki - Ursynów
Sala 1 Sala 2 Sala 3 Sala 4 Wiolinowa 14
P4
Zajęcia 4
Crash course weekendowy
sobota 12:00
sobota 13:10
sobota 14:20
niedziela 12:00
niedziela 13:10
niedziela 14:20
PROWADZĄCY:
P1
Zajęcia 4
Crash course weekendowy
sobota 12:00
sobota 13:10
sobota 14:20
niedziela 12:00
niedziela 13:10
niedziela 14:20
PROWADZĄCY:
P1
Zajęcia 4
Crash course weekendowy
sobota 12:00
sobota 13:10
sobota 14:20
niedziela 12:00
niedziela 13:10
niedziela 14:20
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 5
Od 22.09 przez trzy tygodnie łączone z sambą Klaudii Łucyk
niedziela 12:30
PROWADZĄCY:
P4
Zajęcia 5
Crash course weekendowy
sobota 12:00
sobota 13:10
sobota 14:20
niedziela 12:00
niedziela 13:10
niedziela 14:20
PROWADZĄCY:
P1
Zajęcia 5
Crash course weekendowy
sobota 12:00
sobota 13:10
sobota 14:20
niedziela 12:00
niedziela 13:10
niedziela 14:20
PROWADZĄCY:
P1
Zajęcia 5
Crash course weekendowy
sobota 12:00
sobota 13:10
sobota 14:20
niedziela 12:00
niedziela 13:10
niedziela 14:20
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 4
niedziela 13:30
PROWADZĄCY:
P4
Zajęcia 6
Crash course weekendowy
sobota 12:00
sobota 13:10
sobota 14:20
niedziela 12:00
niedziela 13:10
niedziela 14:20
PROWADZĄCY:
P1
Zajęcia 6
Crash course weekendowy
sobota 12:00
sobota 13:10
sobota 14:20
niedziela 12:00
niedziela 13:10
niedziela 14:20
PROWADZĄCY:
P1
Zajęcia 6
Crash course weekendowy
sobota 12:00
sobota 13:10
sobota 14:20
niedziela 12:00
niedziela 13:10
niedziela 14:20
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 3
Crash course weekendowy
sobota 16:00
sobota 17:10
niedziela 16:00
niedziela 17:10
PROWADZĄCY:
P4
Zajęcia 4
Crash course weekendowy
sobota 16:00
sobota 17:10
sobota 18:20
niedziela 16:00
niedziela 17:10
niedziela 18:20
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 4
Crash course weekendowy
sobota 16:00
sobota 17:10
niedziela 16:00
niedziela 17:10
PROWADZĄCY:
P4
Zajęcia 5
Crash course weekendowy
sobota 16:00
sobota 17:10
sobota 18:20
niedziela 16:00
niedziela 17:10
niedziela 18:20
PROWADZĄCY:
Z1
Zajęcia 35
niedziela 18:00
niedziela 19:30
PROWADZĄCY:
P4
Zajęcia 6
Crash course weekendowy
sobota 16:00
sobota 17:10
sobota 18:20
niedziela 16:00
niedziela 17:10
niedziela 18:20
PROWADZĄCY:
P4
Zajęcia 5
niedziela 19:30
niedziela 20:40
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 1
S-open
niedziela 19:30
niedziela 20:40
PROWADZĄCY:
P4
Zajęcia 6
niedziela 19:30
niedziela 20:40
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 2
S-open
niedziela 19:30
niedziela 20:40
PROWADZĄCY:
Raz, dwa, trzy...
Pięć, sześć, siedem...