Poniedziałek 16.09

Żelazna 59 - Centrum Dom Sztuki - Ursynów
Sala 1 Sala 2 Sala 3 Sala 4 Wiolinowa 14
P3
Zajęcia 1
Intensywne kursy wakacyjne HoliDance
poniedziałek 16:00
wtorek 16:00
środa 16:00
czwartek 16:00
PROWADZĄCY:
P3
Zajęcia 1
Intensywne kursy wakacyjne HoliDance
poniedziałek 17:00
wtorek 17:00
środa 17:00
czwartek 17:00
piątek 17:00
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 1
Intensywne kursy wakacyjne HoliDance
poniedziałek 17:00
wtorek 17:00
środa 17:00
czwartek 17:00
piątek 17:00
PROWADZĄCY:
P3
Zajęcia 4
poniedziałek 17:00
PROWADZĄCY:
P2
Zajęcia 8
poniedziałek 17:00
PROWADZĄCY:
P2
Zajęcia 1
Ny Style on2 Intensywne kursy wakacyjne HoliDance
poniedziałek 18:00
wtorek 18:00
środa 18:00
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 1
S-open Intensywne kursy wakacyjne HoliDance
poniedziałek 18:00
poniedziałek 19:05
wtorek 18:00
wtorek 19:05
czwartek 18:00
czwartek 19:05
piątek 18:00
piątek 19:05
PROWADZĄCY:
P3
Zajęcia 2
poniedziałek 18:00
PROWADZĄCY:
P3
Zajęcia 4
poniedziałek 18:00
PROWADZĄCY:
P1
Zajęcia 1
Intensywne kursy wakacyjne HoliDance
poniedziałek 19:05
poniedziałek 20:10
wtorek 19:05
wtorek 20:10
środa 19:05
środa 20:10
czwartek 19:05
czwartek 20:10
piątek 19:05
piątek 20:10
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 2
S-open Intensywne kursy wakacyjne HoliDance
poniedziałek 18:00
poniedziałek 19:05
wtorek 18:00
wtorek 19:05
czwartek 18:00
czwartek 19:05
piątek 18:00
piątek 19:05
PROWADZĄCY:
P2
Zajęcia 6
poniedziałek 19:05
PROWADZĄCY:
S1
Zajęcia 13
Ny Style on2
poniedziałek 18:00
poniedziałek 19:05
PROWADZĄCY:
P1
Zajęcia 2
Intensywne kursy wakacyjne HoliDance
poniedziałek 19:05
poniedziałek 20:10
wtorek 19:05
wtorek 20:10
środa 19:05
środa 20:10
czwartek 19:05
czwartek 20:10
piątek 19:05
piątek 20:10
PROWADZĄCY:
S1
Zajęcia 1
Kurs dwugodzinny
poniedziałek 20:10
poniedziałek 21:15
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 9
S-open,Od 19.08 zajęcia odbywają się w formie jednogodzinnej o 20:10
poniedziałek 20:10
poniedziałek 21:15
PROWADZĄCY:
Z3
Zajęcia 5
Ny Style on2
poniedziałek 20:10
PROWADZĄCY:
P1
Zajęcia 1
Intensywne kursy wakacyjne HoliDance
poniedziałek 21:15
wtorek 21:15
środa 21:15
czwartek 21:15
piątek 21:15
PROWADZĄCY:
S1
Zajęcia 2
Kurs dwugodzinny
poniedziałek 20:10
poniedziałek 21:15
PROWADZĄCY:
P4
Zajęcia 5
Ny Style on2. Od 26.08 zastępstwo za Starzyka Piotr Romanow
poniedziałek 21:15
PROWADZĄCY:
S1
Zajęcia 3
Od 19.08 zajęcia odbywają się w formie jednogodzinnej o 21:15
poniedziałek 21:15
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 84
ZOUK
poniedziałek 22:20
poniedziałek 23:30
PROWADZĄCY:
ZAAWANSOWANY
Zajęcia 5
Salsa for ladies on2 grupa zamknięta
poniedziałek 22:20
wtorek 19:05
wtorek 22:15
czwartek 18:00
czwartek 20:10
piątek 18:00
sobota 12:00
niedziela 21:00
niedziela 22:00
PROWADZĄCY:

Wtorek 17.09

Żelazna 59 - Centrum Dom Sztuki - Ursynów
Sala 1 Sala 2 Sala 3 Sala 4 Wiolinowa 14
P3
Zajęcia 2
Intensywne kursy wakacyjne HoliDance
poniedziałek 16:00
wtorek 16:00
środa 16:00
czwartek 16:00
PROWADZĄCY:
P3
Zajęcia 2
Intensywne kursy wakacyjne HoliDance
poniedziałek 17:00
wtorek 17:00
środa 17:00
czwartek 17:00
piątek 17:00
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 2
Intensywne kursy wakacyjne HoliDance
poniedziałek 17:00
wtorek 17:00
środa 17:00
czwartek 17:00
piątek 17:00
PROWADZĄCY:
S2
Zajęcia 4
wtorek 17:00
wtorek 18:00
PROWADZĄCY:
P3
Zajęcia 2
Kurs dwa razy w tygodniu, wtorki i czwartki
wtorek 17:00
czwartek 17:00
PROWADZĄCY:
P2
Zajęcia 2
Ny Style on2 Intensywne kursy wakacyjne HoliDance
poniedziałek 18:00
wtorek 18:00
środa 18:00
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 3
S-open Intensywne kursy wakacyjne HoliDance
poniedziałek 18:00
poniedziałek 19:05
wtorek 18:00
wtorek 19:05
czwartek 18:00
czwartek 19:05
piątek 18:00
piątek 19:05
PROWADZĄCY:
S2
Zajęcia 5
wtorek 17:00
wtorek 18:00
PROWADZĄCY:
SREDNIOZAAW
Zajęcia 7
wtorek 18:00
PROWADZĄCY:
P1
Zajęcia 3
Intensywne kursy wakacyjne HoliDance
poniedziałek 19:05
poniedziałek 20:10
wtorek 19:05
wtorek 20:10
środa 19:05
środa 20:10
czwartek 19:05
czwartek 20:10
piątek 19:05
piątek 20:10
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 4
S-open Intensywne kursy wakacyjne HoliDance
poniedziałek 18:00
poniedziałek 19:05
wtorek 18:00
wtorek 19:05
czwartek 18:00
czwartek 19:05
piątek 18:00
piątek 19:05
PROWADZĄCY:
SREDNIOZAAW
Zajęcia 5
wtorek 19:05
PROWADZĄCY:
P1
Zajęcia 4
Intensywne kursy wakacyjne HoliDance
poniedziałek 19:05
poniedziałek 20:10
wtorek 19:05
wtorek 20:10
środa 19:05
środa 20:10
czwartek 19:05
czwartek 20:10
piątek 19:05
piątek 20:10
PROWADZĄCY:
S3
Zajęcia 3
wtorek 20:10
wtorek 21:15
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 4
wtorek 20:10
PROWADZĄCY:
P1
Zajęcia 6
Salsa on2
wtorek 20:10
PROWADZĄCY:
P1
Zajęcia 2
Intensywne kursy wakacyjne HoliDance
poniedziałek 21:15
wtorek 21:15
środa 21:15
czwartek 21:15
piątek 21:15
PROWADZĄCY:
S3
Zajęcia 4
wtorek 20:10
wtorek 21:15
PROWADZĄCY:
P1
Zajęcia 2
wtorek 21:15
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 4
Salsa
wtorek 21:15
PROWADZĄCY:
ZAAWANSOWANY
Zajęcia 6
Salsa for ladies on2 grupa zamknięta
poniedziałek 22:20
wtorek 19:05
wtorek 22:15
czwartek 18:00
czwartek 20:10
piątek 18:00
sobota 12:00
niedziela 21:00
niedziela 22:00
PROWADZĄCY:

Środa 18.09

Żelazna 59 - Centrum Dom Sztuki - Ursynów
Sala 1 Sala 2 Sala 3 Sala 4 Wiolinowa 14
P3
Zajęcia 3
Intensywne kursy wakacyjne HoliDance
poniedziałek 16:00
wtorek 16:00
środa 16:00
czwartek 16:00
PROWADZĄCY:
P3
Zajęcia 7
środa 16:00
PROWADZĄCY:
P3
Zajęcia 3
Intensywne kursy wakacyjne HoliDance
poniedziałek 17:00
wtorek 17:00
środa 17:00
czwartek 17:00
piątek 17:00
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 3
Intensywne kursy wakacyjne HoliDance
poniedziałek 17:00
wtorek 17:00
środa 17:00
czwartek 17:00
piątek 17:00
PROWADZĄCY:
P4
Zajęcia 8
.
środa 17:00
PROWADZĄCY:
P2
Zajęcia 3
Ny Style on2 Intensywne kursy wakacyjne HoliDance
poniedziałek 18:00
wtorek 18:00
środa 18:00
PROWADZĄCY:
P3
Zajęcia 7
środa 18:00
PROWADZĄCY:
P1
Zajęcia 5
Intensywne kursy wakacyjne HoliDance
poniedziałek 19:05
poniedziałek 20:10
wtorek 19:05
wtorek 20:10
środa 19:05
środa 20:10
czwartek 19:05
czwartek 20:10
piątek 19:05
piątek 20:10
PROWADZĄCY:
ZAAWANSOWANY
Zajęcia 3
środa 19:05
środa 20:10
PROWADZĄCY:
S1
Zajęcia 4
P1
Zajęcia 6
Intensywne kursy wakacyjne HoliDance
poniedziałek 19:05
poniedziałek 20:10
wtorek 19:05
wtorek 20:10
środa 19:05
środa 20:10
czwartek 19:05
czwartek 20:10
piątek 19:05
piątek 20:10
PROWADZĄCY:
P4
Zajęcia 3
środa 20:10
PROWADZĄCY:
S2
Zajęcia 7
środa 20:10
PROWADZĄCY:
ZAAWANSOWANY
Zajęcia 4
środa 19:05
środa 20:10
PROWADZĄCY:
P1
Zajęcia 3
Intensywne kursy wakacyjne HoliDance
poniedziałek 21:15
wtorek 21:15
środa 21:15
czwartek 21:15
piątek 21:15
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 1
S-open
środa 21:15
PROWADZĄCY:
S1
Zajęcia 5
środa 21:15
PROWADZĄCY:
S2
Zajęcia 5
środa 21:15
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 155
PRAKTIS BACHATOWY
środa 22:20
środa 23:30
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 156
PRAKTIS BACHATOWY
środa 22:20
środa 23:30
PROWADZĄCY:

Czwartek 19.09

Żelazna 59 - Centrum Dom Sztuki - Ursynów
Sala 1 Sala 2 Sala 3 Sala 4 Wiolinowa 14
P3
Zajęcia 4
Intensywne kursy wakacyjne HoliDance
poniedziałek 16:00
wtorek 16:00
środa 16:00
czwartek 16:00
PROWADZĄCY:
P3
Zajęcia 4
Intensywne kursy wakacyjne HoliDance
poniedziałek 17:00
wtorek 17:00
środa 17:00
czwartek 17:00
piątek 17:00
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 4
Intensywne kursy wakacyjne HoliDance
poniedziałek 17:00
wtorek 17:00
środa 17:00
czwartek 17:00
piątek 17:00
PROWADZĄCY:
P3
Zajęcia 3
Kurs dwa razy w tygodniu, wtorki i czwartki
wtorek 17:00
czwartek 17:00
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 5
S-open Intensywne kursy wakacyjne HoliDance
poniedziałek 18:00
poniedziałek 19:05
wtorek 18:00
wtorek 19:05
czwartek 18:00
czwartek 19:05
piątek 18:00
piątek 19:05
PROWADZĄCY:
ZAAWANSOWANY
Zajęcia 10
19.09 zajęcia prowadzą Aga i Słoń
SREDNIOZAAW
Zajęcia 3
Od 19.09 zajęcia od 18-20
czwartek 18:00
czwartek 19:05
czwartek 20:10
czwartek 21:15
PROWADZĄCY:
P1
Zajęcia 7
Intensywne kursy wakacyjne HoliDance
poniedziałek 19:05
poniedziałek 20:10
wtorek 19:05
wtorek 20:10
środa 19:05
środa 20:10
czwartek 19:05
czwartek 20:10
piątek 19:05
piątek 20:10
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 6
S-open Intensywne kursy wakacyjne HoliDance
poniedziałek 18:00
poniedziałek 19:05
wtorek 18:00
wtorek 19:05
czwartek 18:00
czwartek 19:05
piątek 18:00
piątek 19:05
PROWADZĄCY:
SREDNIOZAAW
Zajęcia 4
Od 19.09 zajęcia od 18-20
czwartek 18:00
czwartek 19:05
czwartek 20:10
czwartek 21:15
PROWADZĄCY:
P1
Zajęcia 8
Intensywne kursy wakacyjne HoliDance
poniedziałek 19:05
poniedziałek 20:10
wtorek 19:05
wtorek 20:10
środa 19:05
środa 20:10
czwartek 19:05
czwartek 20:10
piątek 19:05
piątek 20:10
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 5
P-open
Od 19.09 zajęcia 20-22, za Pati zastępstwo Magda
czwartek 18:00
czwartek 19:05
czwartek 20:10
czwartek 21:15
PROWADZĄCY:
S2
Zajęcia 7
czwartek 20:10
PROWADZĄCY:
S3
Zajęcia 3
czwartek 20:10
czwartek 21:15
PROWADZĄCY:
P1
Zajęcia 4
Intensywne kursy wakacyjne HoliDance
poniedziałek 21:15
wtorek 21:15
środa 21:15
czwartek 21:15
piątek 21:15
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 6
P-open
Od 19.09 zajęcia 20-22
czwartek 18:00
czwartek 19:05
czwartek 20:10
czwartek 21:15
PROWADZĄCY:
S3
Zajęcia 4
czwartek 20:10
czwartek 21:15
PROWADZĄCY:

Piątek 20.09

Żelazna 59 - Centrum Dom Sztuki - Ursynów
Sala 1 Sala 2 Sala 3 Sala 4 Wiolinowa 14
P3
Zajęcia 5
Intensywne kursy wakacyjne HoliDance
poniedziałek 17:00
wtorek 17:00
środa 17:00
czwartek 17:00
piątek 17:00
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 5
Intensywne kursy wakacyjne HoliDance
poniedziałek 17:00
wtorek 17:00
środa 17:00
czwartek 17:00
piątek 17:00
PROWADZĄCY:
P3
Zajęcia 3
Zastępstwo Mayer
piątek 17:00
piątek 18:00
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 7
S-open Intensywne kursy wakacyjne HoliDance
poniedziałek 18:00
poniedziałek 19:05
wtorek 18:00
wtorek 19:05
czwartek 18:00
czwartek 19:05
piątek 18:00
piątek 19:05
PROWADZĄCY:
P3
Zajęcia 4
Zastępstwo Mayer i Aga
piątek 17:00
piątek 18:00
PROWADZĄCY:
P1
Zajęcia 9
Intensywne kursy wakacyjne HoliDance
poniedziałek 19:05
poniedziałek 20:10
wtorek 19:05
wtorek 20:10
środa 19:05
środa 20:10
czwartek 19:05
czwartek 20:10
piątek 19:05
piątek 20:10
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 8
S-open Intensywne kursy wakacyjne HoliDance
poniedziałek 18:00
poniedziałek 19:05
wtorek 18:00
wtorek 19:05
czwartek 18:00
czwartek 19:05
piątek 18:00
piątek 19:05
PROWADZĄCY:
S1
Zajęcia 3
Salsa on2, kurs dwugodzinny
piątek 19:05
piątek 20:10
PROWADZĄCY:
P1
Zajęcia 10
Intensywne kursy wakacyjne HoliDance
poniedziałek 19:05
poniedziałek 20:10
wtorek 19:05
wtorek 20:10
środa 19:05
środa 20:10
czwartek 19:05
czwartek 20:10
piątek 19:05
piątek 20:10
PROWADZĄCY:
S1
Zajęcia 4
Salsa on2, kurs dwugodzinny
piątek 19:05
piątek 20:10
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 2
Bachata unisex
20.09 jednorazowo zajęcia odbywają się o 20:15
piątek 19:05
piątek 20:15
PROWADZĄCY:
P4
Zajęcia 5
piątek 20:10
piątek 21:15
PROWADZĄCY:
P1
Zajęcia 5
Intensywne kursy wakacyjne HoliDance
poniedziałek 21:15
wtorek 21:15
środa 21:15
czwartek 21:15
piątek 21:15
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 77
Praktis zoukowy
piątek 21:15
piątek 22:20
OPEN LEVEL
Zajęcia 37
Praktis salsy liniowej
piątek 21:15
piątek 22:20
PROWADZĄCY:
P4
Zajęcia 6
piątek 20:10
piątek 21:15
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 78
Praktis zoukowy
piątek 21:15
piątek 22:20
OPEN LEVEL
Zajęcia 38
Praktis salsy liniowej
piątek 21:15
piątek 22:20
PROWADZĄCY:

Sobota 21.09

Żelazna 59 - Centrum Dom Sztuki - Ursynów
Sala 1 Sala 2 Sala 3 Sala 4 Wiolinowa 14
P1
Zajęcia 1
Crash course weekendowy
sobota 12:00
sobota 13:10
sobota 14:20
niedziela 12:00
niedziela 13:10
niedziela 14:20
PROWADZĄCY:
P1
Zajęcia 2
Crash course weekendowy
sobota 12:00
sobota 13:10
sobota 14:20
niedziela 12:00
niedziela 13:10
niedziela 14:20
PROWADZĄCY:
P1
Zajęcia 3
Crash course weekendowy
sobota 12:00
sobota 13:10
sobota 14:20
niedziela 12:00
niedziela 13:10
niedziela 14:20
PROWADZĄCY:

Niedziela 22.09

Żelazna 59 - Centrum Dom Sztuki - Ursynów
Sala 1 Sala 2 Sala 3 Sala 4 Wiolinowa 14
P1
Zajęcia 4
Crash course weekendowy
sobota 12:00
sobota 13:10
sobota 14:20
niedziela 12:00
niedziela 13:10
niedziela 14:20
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 6
Od 22.09 przez trzy tygodnie łączone z sambą Klaudii Łucyk
niedziela 12:30
PROWADZĄCY:
P1
Zajęcia 5
Crash course weekendowy
sobota 12:00
sobota 13:10
sobota 14:20
niedziela 12:00
niedziela 13:10
niedziela 14:20
PROWADZĄCY:
P1
Zajęcia 6
Crash course weekendowy
sobota 12:00
sobota 13:10
sobota 14:20
niedziela 12:00
niedziela 13:10
niedziela 14:20
PROWADZĄCY:
Z1
Zajęcia 36
niedziela 18:00
niedziela 19:30
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 3
S-open
niedziela 19:30
niedziela 20:40
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 4
S-open
niedziela 19:30
niedziela 20:40
PROWADZĄCY:
Raz, dwa, trzy...
Pięć, sześć, siedem...