Poniedziałek 23.09

Żelazna 59 - Centrum Dom Sztuki - Ursynów
Sala 1 Sala 2 Sala 3 Sala 4 Wiolinowa 14
P4
Zajęcia 1
Intensywne kursy wakacyjne HoliDance
poniedziałek 16:00
wtorek 16:00
środa 16:00
czwartek 16:00
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 1
Intensywne kursy wakacyjne HoliDance
poniedziałek 17:00
wtorek 17:00
środa 17:00
czwartek 17:00
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 1
Intensywne kursy wakacyjne HoliDance
poniedziałek 17:00
wtorek 17:00
środa 17:00
czwartek 17:00
piątek 17:00
PROWADZĄCY:
P3
Zajęcia 5
Zastępstwo Artur i Monia
poniedziałek 17:00
PROWADZĄCY:
P3
Zajęcia 1
poniedziałek 17:00
PROWADZĄCY:
P1
Zajęcia 1
Intensywne kursy wakacyjne HoliDance
poniedziałek 18:00
poniedziałek 19:05
wtorek 18:00
wtorek 19:05
środa 18:00
środa 19:05
czwartek 18:00
czwartek 19:05
piątek 18:00
piątek 19:05
PROWADZĄCY:
P1
Zajęcia 1
Intensywne kursy wakacyjne HoliDance
poniedziałek 18:00
PROWADZĄCY:
P3
Zajęcia 3
poniedziałek 18:00
PROWADZĄCY:
P3
Zajęcia 5
Zastępstwo za Agę Monika Janowska, za Mrowca Piotr Koziołkiewicz
poniedziałek 18:00
PROWADZĄCY:
P1
Zajęcia 2
Intensywne kursy wakacyjne HoliDance
poniedziałek 18:00
poniedziałek 19:05
wtorek 18:00
wtorek 19:05
środa 18:00
środa 19:05
czwartek 18:00
czwartek 19:05
piątek 18:00
piątek 19:05
PROWADZĄCY:
P3
Zajęcia 1
Intensywne kursy wakacyjne HoliDance
poniedziałek 19:05
poniedziałek 20:10
wtorek 19:05
wtorek 20:10
środa 19:05
środa 20:10
czwartek 19:05
czwartek 20:10
piątek 19:05
piątek 20:10
PROWADZĄCY:
P2
Zajęcia 7
Zastępstwo za Mrowca Piotr Koziołkiewicz
poniedziałek 19:05
PROWADZĄCY:
S1
Zajęcia 14
Ny Style on2
poniedziałek 18:00
poniedziałek 19:05
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 10
S-open,Od 19.08 zajęcia odbywają się w formie jednogodzinnej o 20:10
poniedziałek 20:10
poniedziałek 21:15
PROWADZĄCY:
P3
Zajęcia 2
Intensywne kursy wakacyjne HoliDance
O 20:10 z Pati Piotr Koziołkiewicz
poniedziałek 19:05
poniedziałek 20:10
wtorek 19:05
wtorek 20:10
środa 19:05
środa 20:10
czwartek 19:05
czwartek 20:10
piątek 19:05
piątek 20:10
PROWADZĄCY:
S1
Zajęcia 3
Kurs dwugodzinny
poniedziałek 20:10
poniedziałek 21:15
PROWADZĄCY:
Z3
Zajęcia 6
Ny Style on2
poniedziałek 20:10
PROWADZĄCY:
P2
Zajęcia 1
Intensywne kursy wakacyjne HoliDance
poniedziałek 21:15
wtorek 21:15
środa 21:15
czwartek 21:15
piątek 21:15
PROWADZĄCY:
P4
Zajęcia 6
Ny Style on2. Od 26.08 zastępstwo za Starzyka Piotr Romanow
poniedziałek 21:15
PROWADZĄCY:
S1
Zajęcia 4
Kurs dwugodzinny
poniedziałek 20:10
poniedziałek 21:15
PROWADZĄCY:
S1
Zajęcia 4
Od 19.08 zajęcia odbywają się w formie jednogodzinnej o 21:15
poniedziałek 21:15
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 85
ZOUK
poniedziałek 22:20
poniedziałek 23:30
PROWADZĄCY:
ZAAWANSOWANY
Zajęcia 7
Salsa for ladies on2 grupa zamknięta
poniedziałek 22:20
wtorek 19:05
wtorek 22:15
czwartek 18:00
czwartek 20:10
piątek 18:00
sobota 12:00
niedziela 21:00
niedziela 22:00
PROWADZĄCY:

Wtorek 24.09

Żelazna 59 - Centrum Dom Sztuki - Ursynów
Sala 1 Sala 2 Sala 3 Sala 4 Wiolinowa 14
P4
Zajęcia 2
Intensywne kursy wakacyjne HoliDance
poniedziałek 16:00
wtorek 16:00
środa 16:00
czwartek 16:00
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 2
Intensywne kursy wakacyjne HoliDance
poniedziałek 17:00
wtorek 17:00
środa 17:00
czwartek 17:00
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 2
Intensywne kursy wakacyjne HoliDance
poniedziałek 17:00
wtorek 17:00
środa 17:00
czwartek 17:00
piątek 17:00
PROWADZĄCY:
P3
Zajęcia 4
Kurs dwa razy w tygodniu, wtorki i czwartki
wtorek 17:00
czwartek 17:00
PROWADZĄCY:
P1
Zajęcia 3
Intensywne kursy wakacyjne HoliDance
poniedziałek 18:00
poniedziałek 19:05
wtorek 18:00
wtorek 19:05
środa 18:00
środa 19:05
czwartek 18:00
czwartek 19:05
piątek 18:00
piątek 19:05
PROWADZĄCY:
SREDNIOZAAW
Zajęcia 8
wtorek 18:00
PROWADZĄCY:
P1
Zajęcia 4
Intensywne kursy wakacyjne HoliDance
poniedziałek 18:00
poniedziałek 19:05
wtorek 18:00
wtorek 19:05
środa 18:00
środa 19:05
czwartek 18:00
czwartek 19:05
piątek 18:00
piątek 19:05
PROWADZĄCY:
P3
Zajęcia 3
Intensywne kursy wakacyjne HoliDance
poniedziałek 19:05
poniedziałek 20:10
wtorek 19:05
wtorek 20:10
środa 19:05
środa 20:10
czwartek 19:05
czwartek 20:10
piątek 19:05
piątek 20:10
PROWADZĄCY:
SREDNIOZAAW
Zajęcia 6
wtorek 19:05
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 1
P-open
wtorek 19:05
PROWADZĄCY:
S3
Zajęcia 5
24.09 zastępstwo za Bedyna Łukasz Komorowski
wtorek 20:10
wtorek 21:15
PROWADZĄCY:
P3
Zajęcia 4
Intensywne kursy wakacyjne HoliDance
poniedziałek 19:05
poniedziałek 20:10
wtorek 19:05
wtorek 20:10
środa 19:05
środa 20:10
czwartek 19:05
czwartek 20:10
piątek 19:05
piątek 20:10
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 5
wtorek 20:10
PROWADZĄCY:
P1
Zajęcia 7
Salsa on2
wtorek 20:10
PROWADZĄCY:
P2
Zajęcia 2
Intensywne kursy wakacyjne HoliDance
poniedziałek 21:15
wtorek 21:15
środa 21:15
czwartek 21:15
piątek 21:15
PROWADZĄCY:
S3
Zajęcia 6
24.09 zastępstwo za Bedyna Łukasz Komorowski
wtorek 20:10
wtorek 21:15
PROWADZĄCY:
P1
Zajęcia 3
wtorek 21:15
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 5
Salsa
wtorek 21:15
PROWADZĄCY:
ZAAWANSOWANY
Zajęcia 8
Salsa for ladies on2 grupa zamknięta
poniedziałek 22:20
wtorek 19:05
wtorek 22:15
czwartek 18:00
czwartek 20:10
piątek 18:00
sobota 12:00
niedziela 21:00
niedziela 22:00
PROWADZĄCY:

Środa 25.09

Żelazna 59 - Centrum Dom Sztuki - Ursynów
Sala 1 Sala 2 Sala 3 Sala 4 Wiolinowa 14
P4
Zajęcia 3
Intensywne kursy wakacyjne HoliDance
poniedziałek 16:00
wtorek 16:00
środa 16:00
czwartek 16:00
PROWADZĄCY:
P3
Zajęcia 8
środa 16:00
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 3
Intensywne kursy wakacyjne HoliDance
poniedziałek 17:00
wtorek 17:00
środa 17:00
czwartek 17:00
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 3
Intensywne kursy wakacyjne HoliDance
poniedziałek 17:00
wtorek 17:00
środa 17:00
czwartek 17:00
piątek 17:00
PROWADZĄCY:
S1
Zajęcia 1
środa 17:00
PROWADZĄCY:
P1
Zajęcia 5
Intensywne kursy wakacyjne HoliDance
poniedziałek 18:00
poniedziałek 19:05
wtorek 18:00
wtorek 19:05
środa 18:00
środa 19:05
czwartek 18:00
czwartek 19:05
piątek 18:00
piątek 19:05
PROWADZĄCY:
P3
Zajęcia 8
środa 18:00
PROWADZĄCY:
P1
Zajęcia 6
Intensywne kursy wakacyjne HoliDance
poniedziałek 18:00
poniedziałek 19:05
wtorek 18:00
wtorek 19:05
środa 18:00
środa 19:05
czwartek 18:00
czwartek 19:05
piątek 18:00
piątek 19:05
PROWADZĄCY:
P3
Zajęcia 5
Intensywne kursy wakacyjne HoliDance
poniedziałek 19:05
poniedziałek 20:10
wtorek 19:05
wtorek 20:10
środa 19:05
środa 20:10
czwartek 19:05
czwartek 20:10
piątek 19:05
piątek 20:10
PROWADZĄCY:
ZAAWANSOWANY
Zajęcia 5
środa 19:05
środa 20:10
PROWADZĄCY:
S1
Zajęcia 5
ZAAWANSOWANY
Zajęcia 6
środa 19:05
środa 20:10
PROWADZĄCY:
P3
Zajęcia 6
Intensywne kursy wakacyjne HoliDance
poniedziałek 19:05
poniedziałek 20:10
wtorek 19:05
wtorek 20:10
środa 19:05
środa 20:10
czwartek 19:05
czwartek 20:10
piątek 19:05
piątek 20:10
PROWADZĄCY:
S2
Zajęcia 8
środa 20:10
PROWADZĄCY:
P4
Zajęcia 4
środa 20:10
PROWADZĄCY:
P2
Zajęcia 3
Intensywne kursy wakacyjne HoliDance
poniedziałek 21:15
wtorek 21:15
środa 21:15
czwartek 21:15
piątek 21:15
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 2
S-open
środa 21:15
PROWADZĄCY:
S1
Zajęcia 6
środa 21:15
PROWADZĄCY:
S2
Zajęcia 6
środa 21:15
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 157
PRAKTIS BACHATOWY
środa 22:20
środa 23:30
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 158
PRAKTIS BACHATOWY
środa 22:20
środa 23:30
PROWADZĄCY:

Czwartek 26.09

Żelazna 59 - Centrum Dom Sztuki - Ursynów
Sala 1 Sala 2 Sala 3 Sala 4 Wiolinowa 14
P4
Zajęcia 4
Intensywne kursy wakacyjne HoliDance
poniedziałek 16:00
wtorek 16:00
środa 16:00
czwartek 16:00
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 4
Intensywne kursy wakacyjne HoliDance
poniedziałek 17:00
wtorek 17:00
środa 17:00
czwartek 17:00
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 4
Intensywne kursy wakacyjne HoliDance
poniedziałek 17:00
wtorek 17:00
środa 17:00
czwartek 17:00
piątek 17:00
PROWADZĄCY:
P3
Zajęcia 5
Kurs dwa razy w tygodniu, wtorki i czwartki
wtorek 17:00
czwartek 17:00
PROWADZĄCY:
P1
Zajęcia 7
Intensywne kursy wakacyjne HoliDance
poniedziałek 18:00
poniedziałek 19:05
wtorek 18:00
wtorek 19:05
środa 18:00
środa 19:05
czwartek 18:00
czwartek 19:05
piątek 18:00
piątek 19:05
PROWADZĄCY:
ZAAWANSOWANY
Zajęcia 9
Salsa for ladies on2 grupa zamknięta
poniedziałek 22:20
wtorek 19:05
wtorek 22:15
czwartek 18:00
czwartek 20:10
piątek 18:00
sobota 12:00
niedziela 21:00
niedziela 22:00
PROWADZĄCY:
ZAAWANSOWANY
Zajęcia 11
26.09 zajęcia prowadzą Clau i Łukasz Komorowski
S4
Zajęcia 1
kurs dwugodzinny
czwartek 18:00
czwartek 19:05
PROWADZĄCY:
P1
Zajęcia 8
Intensywne kursy wakacyjne HoliDance
poniedziałek 18:00
poniedziałek 19:05
wtorek 18:00
wtorek 19:05
środa 18:00
środa 19:05
czwartek 18:00
czwartek 19:05
piątek 18:00
piątek 19:05
PROWADZĄCY:
P3
Zajęcia 7
Intensywne kursy wakacyjne HoliDance
poniedziałek 19:05
poniedziałek 20:10
wtorek 19:05
wtorek 20:10
środa 19:05
środa 20:10
czwartek 19:05
czwartek 20:10
piątek 19:05
piątek 20:10
PROWADZĄCY:
S4
Zajęcia 2
kurs dwugodzinny
czwartek 18:00
czwartek 19:05
PROWADZĄCY:
P3
Zajęcia 8
Intensywne kursy wakacyjne HoliDance
poniedziałek 19:05
poniedziałek 20:10
wtorek 19:05
wtorek 20:10
środa 19:05
środa 20:10
czwartek 19:05
czwartek 20:10
piątek 19:05
piątek 20:10
PROWADZĄCY:
P4
Zajęcia 1
kurs dwugodzinny
czwartek 20:10
czwartek 21:15
PROWADZĄCY:
S2
Zajęcia 8
czwartek 20:10
PROWADZĄCY:
S3
Zajęcia 5
czwartek 20:10
czwartek 21:15
PROWADZĄCY:
P2
Zajęcia 4
Intensywne kursy wakacyjne HoliDance
poniedziałek 21:15
wtorek 21:15
środa 21:15
czwartek 21:15
piątek 21:15
PROWADZĄCY:
P4
Zajęcia 2
kurs dwugodzinny
czwartek 20:10
czwartek 21:15
PROWADZĄCY:
S3
Zajęcia 6
czwartek 20:10
czwartek 21:15
PROWADZĄCY:

Piątek 27.09

Żelazna 59 - Centrum Dom Sztuki - Ursynów
Sala 1 Sala 2 Sala 3 Sala 4 Wiolinowa 14
OPEN LEVEL
Zajęcia 5
Intensywne kursy wakacyjne HoliDance
poniedziałek 17:00
wtorek 17:00
środa 17:00
czwartek 17:00
piątek 17:00
PROWADZĄCY:
P3
Zajęcia 5
piątek 17:00
piątek 18:00
PROWADZĄCY:
P1
Zajęcia 9
Intensywne kursy wakacyjne HoliDance
poniedziałek 18:00
poniedziałek 19:05
wtorek 18:00
wtorek 19:05
środa 18:00
środa 19:05
czwartek 18:00
czwartek 19:05
piątek 18:00
piątek 19:05
PROWADZĄCY:
P3
Zajęcia 6
piątek 17:00
piątek 18:00
PROWADZĄCY:
P1
Zajęcia 10
Intensywne kursy wakacyjne HoliDance
poniedziałek 18:00
poniedziałek 19:05
wtorek 18:00
wtorek 19:05
środa 18:00
środa 19:05
czwartek 18:00
czwartek 19:05
piątek 18:00
piątek 19:05
PROWADZĄCY:
P3
Zajęcia 9
Intensywne kursy wakacyjne HoliDance
poniedziałek 19:05
poniedziałek 20:10
wtorek 19:05
wtorek 20:10
środa 19:05
środa 20:10
czwartek 19:05
czwartek 20:10
piątek 19:05
piątek 20:10
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 3
Bachata unisex
piątek 19:05
piątek 20:15
PROWADZĄCY:
S1
Zajęcia 5
Salsa on2, kurs dwugodzinny
piątek 19:05
piątek 20:10
PROWADZĄCY:
P3
Zajęcia 10
Intensywne kursy wakacyjne HoliDance
poniedziałek 19:05
poniedziałek 20:10
wtorek 19:05
wtorek 20:10
środa 19:05
środa 20:10
czwartek 19:05
czwartek 20:10
piątek 19:05
piątek 20:10
PROWADZĄCY:
S1
Zajęcia 6
Salsa on2, kurs dwugodzinny
piątek 19:05
piątek 20:10
PROWADZĄCY:
P4
Zajęcia 7
piątek 20:10
piątek 21:15
PROWADZĄCY:
P2
Zajęcia 5
Intensywne kursy wakacyjne HoliDance
poniedziałek 21:15
wtorek 21:15
środa 21:15
czwartek 21:15
piątek 21:15
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 79
Praktis zoukowy
piątek 21:15
piątek 22:20
OPEN LEVEL
Zajęcia 39
Praktis salsy liniowej
piątek 21:15
piątek 22:20
PROWADZĄCY:
P4
Zajęcia 8
piątek 20:10
piątek 21:15
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 80
Praktis zoukowy
piątek 21:15
piątek 22:20
OPEN LEVEL
Zajęcia 40
Praktis salsy liniowej
piątek 21:15
piątek 22:20
PROWADZĄCY:

Sobota 28.09

Żelazna 59 - Centrum Dom Sztuki - Ursynów
Sala 1 Sala 2 Sala 3 Sala 4 Wiolinowa 14
OPEN LEVEL
Zajęcia 1
Afro style crash course weekendowy
sobota 12:00
sobota 13:10
sobota 14:20
niedziela 12:00
niedziela 13:10
niedziela 14:20
PROWADZĄCY:
P2
Zajęcia 1
Crash course weekendowy
sobota 12:00
sobota 13:10
sobota 14:20
niedziela 12:00
niedziela 13:10
niedziela 14:20
PROWADZĄCY:
ZAAWANSOWANY
Zajęcia 10
Salsa for ladies on2 grupa zamknięta
poniedziałek 22:20
wtorek 19:05
wtorek 22:15
czwartek 18:00
czwartek 20:10
piątek 18:00
sobota 12:00
niedziela 21:00
niedziela 22:00
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 2
Afro style crash course weekendowy
sobota 12:00
sobota 13:10
sobota 14:20
niedziela 12:00
niedziela 13:10
niedziela 14:20
PROWADZĄCY:
P2
Zajęcia 2
Crash course weekendowy
sobota 12:00
sobota 13:10
sobota 14:20
niedziela 12:00
niedziela 13:10
niedziela 14:20
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 1
Ladies mambo experience crash course weekendowy
poziom open
sobota 13:30
sobota 14:30
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 3
Afro style crash course weekendowy
sobota 12:00
sobota 13:10
sobota 14:20
niedziela 12:00
niedziela 13:10
niedziela 14:20
PROWADZĄCY:
P2
Zajęcia 3
Crash course weekendowy
sobota 12:00
sobota 13:10
sobota 14:20
niedziela 12:00
niedziela 13:10
niedziela 14:20
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 2
Ladies mambo experience crash course weekendowy
poziom zaawansowany
sobota 13:30
sobota 14:30
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 1
Crash course weekendowy izolacje i bodymovement
sobota 14:30
PROWADZĄCY:
P3
Zajęcia 1
Crash course weekendowy
sobota 16:00
sobota 17:10
sobota 18:20
niedziela 16:00
niedziela 17:10
niedziela 18:20
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 1
P-open crash course weekendowy
sobota 16:00
sobota 17:10
niedziela 16:00
niedziela 17:10
PROWADZĄCY:
ZAAWANSOWANY
Zajęcia 1
Crash course weekendowy Mambo z Krambo
Footwork
sobota 16:00
sobota 17:10
sobota 18:20
PROWADZĄCY:
P3
Zajęcia 2
Crash course weekendowy
sobota 16:00
sobota 17:10
sobota 18:20
niedziela 16:00
niedziela 17:10
niedziela 18:20
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 2
P-open crash course weekendowy
sobota 16:00
sobota 17:10
niedziela 16:00
niedziela 17:10
PROWADZĄCY:
ZAAWANSOWANY
Zajęcia 2
Crash course weekendowy Mambo z Krambo
Pachanga
sobota 16:00
sobota 17:10
sobota 18:20
PROWADZĄCY:
P3
Zajęcia 3
Crash course weekendowy
sobota 16:00
sobota 17:10
sobota 18:20
niedziela 16:00
niedziela 17:10
niedziela 18:20
PROWADZĄCY:
ZAAWANSOWANY
Zajęcia 3
Crash course weekendowy Mambo z Krambo
partnerwork
sobota 16:00
sobota 17:10
sobota 18:20
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 40
Salsa Cubana
sobota 20:00
sobota 21:00
sobota 22:00
OPEN LEVEL
Zajęcia 41
Salsa Cubana
sobota 20:00
sobota 21:00
sobota 22:00
OPEN LEVEL
Zajęcia 42
Salsa Cubana
sobota 20:00
sobota 21:00
sobota 22:00

Niedziela 29.09

Żelazna 59 - Centrum Dom Sztuki - Ursynów
Sala 1 Sala 2 Sala 3 Sala 4 Wiolinowa 14
OPEN LEVEL
Zajęcia 4
Afro style crash course weekendowy
sobota 12:00
sobota 13:10
sobota 14:20
niedziela 12:00
niedziela 13:10
niedziela 14:20
PROWADZĄCY:
P2
Zajęcia 4
Crash course weekendowy
sobota 12:00
sobota 13:10
sobota 14:20
niedziela 12:00
niedziela 13:10
niedziela 14:20
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 7
Od 22.09 przez trzy tygodnie łączone z sambą Klaudii Łucyk
niedziela 12:30
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 5
Afro style crash course weekendowy
sobota 12:00
sobota 13:10
sobota 14:20
niedziela 12:00
niedziela 13:10
niedziela 14:20
PROWADZĄCY:
P2
Zajęcia 5
Crash course weekendowy
sobota 12:00
sobota 13:10
sobota 14:20
niedziela 12:00
niedziela 13:10
niedziela 14:20
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 6
Afro style crash course weekendowy
sobota 12:00
sobota 13:10
sobota 14:20
niedziela 12:00
niedziela 13:10
niedziela 14:20
PROWADZĄCY:
P2
Zajęcia 6
Crash course weekendowy
sobota 12:00
sobota 13:10
sobota 14:20
niedziela 12:00
niedziela 13:10
niedziela 14:20
PROWADZĄCY:
P3
Zajęcia 4
Crash course weekendowy
sobota 16:00
sobota 17:10
sobota 18:20
niedziela 16:00
niedziela 17:10
niedziela 18:20
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 3
P-open crash course weekendowy
sobota 16:00
sobota 17:10
niedziela 16:00
niedziela 17:10
PROWADZĄCY:
P3
Zajęcia 5
Crash course weekendowy
sobota 16:00
sobota 17:10
sobota 18:20
niedziela 16:00
niedziela 17:10
niedziela 18:20
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 4
P-open crash course weekendowy
sobota 16:00
sobota 17:10
niedziela 16:00
niedziela 17:10
PROWADZĄCY:
P3
Zajęcia 6
Crash course weekendowy
sobota 16:00
sobota 17:10
sobota 18:20
niedziela 16:00
niedziela 17:10
niedziela 18:20
PROWADZĄCY:
Z1
Zajęcia 37
niedziela 18:00
niedziela 19:30
PROWADZĄCY:
ZAAWANSOWANY
Zajęcia 11
Salsa for ladies on2 grupa zamknięta
poniedziałek 22:20
wtorek 19:05
wtorek 22:15
czwartek 18:00
czwartek 20:10
piątek 18:00
sobota 12:00
niedziela 21:00
niedziela 22:00
PROWADZĄCY:
ZAAWANSOWANY
Zajęcia 12
Salsa for ladies on2 grupa zamknięta
poniedziałek 22:20
wtorek 19:05
wtorek 22:15
czwartek 18:00
czwartek 20:10
piątek 18:00
sobota 12:00
niedziela 21:00
niedziela 22:00
PROWADZĄCY:
Raz, dwa, trzy...
Pięć, sześć, siedem...