Eduard Moreno
Eduard Moreno

Edu to Hiszpan mieszkający w Warszawie z ogromną pasją do tańca. Swoją taneczną drogę rozpoczął zaraz po studiach w 2008 od hip hopu i od tego czasu nie zwolnił tempa.  Jego zaangażowanie i motywacja szybko zrobiły z niego performera, który ma na koncie takie sukcesy jak pierwsze miejsce w mistrzostwach Europy w hip hopie wraz z jego uwczesną grupą "Deepers". 

Kilka lat później jego pasja stała się też pracą - zaczął prowadzić zajęcia taneczne dla dzieci i młodzieży. Gdy z Hiszpanii przeprowadził się do Wielkiej Brytanii uczył hip hopu grupy studenckie, które brały później udział w prestiżowych, federacyjnych mistrzostwach świata UDO w Glasgow.

Jako tak doświadczony już tancerz 3 lata temu natrafił na bachatę, która całkowicie skradła jego serce. Zarażony nowa pasją podróżował po wielu krajach świata w poszukiwaniu wiedzy i inspiracji. Taką samą miłością darzy zarówno proces uczenia się jak i proces nauczania. Ciągle poszukuje nowych narzędzi i rozwiązań, które pozwolą mu jak najlepiej przekazywać wiedzę. Uwielbia motywować swoich uczniów i zapewniać im niepowtarzalną, sprzyjającą rozwojowi i dobrej zabawie atmosferę na zajęciach. 

Jeśli interesuje Cię rzetelna, dobrze przekazywana wiedza, technika footworku, spójny z podstawami styling nie możesz przegapić jego zajęć! :)
Kursy, które prowadzi Eduard:
Zobacz ostatnie newsy dla Eduard:
Big Bang - nowy sezon 2021/22 w SL

Big Bang - nowy sezon 2021/22 w SL

Amigos!
W tym sezonie przygotowaliśmy dla Was kilka przełomowych nowości! A fala nowych kursów rusza z początkiem października :)
Obok tego co najlepsze w poprzednich sezonach czyli przede wszystkim wspaniałej kadry instruktorskiej, ciekawego grafiku zajęć oraz wyśmienitej lokalizacji przedstawiamy Wam: środowy practis, sobotnie imprezy, kolejne grupy choreo i cykliczne eventy warsztatowo-imprezowe z najlepszymi tancerzami salsy i bachaty ze świata!
Więcej
Bachata fusion footwork open z Agnieszką i Edu 4.10

Bachata fusion footwork open z Agnieszką i Edu 4.10

Nadchodzi Bachata Footwork! Pobaw się bachatowymi kroczkami, do bachatowej muzyki, w bachatowym towarzystwie podczas regularnych zajęć bachata fusion footwork open z naszymi wspaniałymi instruktorami Agnieszką i EduTo świetna okazja, by wnieść do Twojego tańca coś więcej :) Zapraszamy w każdy poniedziałek od 4.10 o 20:10 stacjonarnie i online!
Więcej
HoliDance 2021 - intensywne kursy wakacyjne

HoliDance 2021 - intensywne kursy wakacyjne

INTENSYWNE, WAKACYJNE KURSY HOLIDANCE to co roku sprawdzona metoda na wakacje w mieście. 
Poza regularnymi kursami, które odbywają się u nas przez całe wakacje, zapraszamy na specjalne zajęcia wakacyjne HoliDance:
-> intensywne 5-dniowe (pon-pt) zajęcia,
-> weekendowe crash coursy,
-> różne techniki taneczne zarówno solo jak i w parze, 
-> różne poziomy zaawansowania,
-> od lipca do września włącznie.  
Zapraszamy do zapoznania się z ofertą HoliDance na wrzesień! 
Więcej
Bachata dominicana open - Aga & Edu 25-26.09

Bachata dominicana open - Aga & Edu 25-26.09

Bachateros! Już 25-26.09 zapraszamy na crash course weekendowy bachaty dominicany na poziomie open! Jedyna w swoim rodzaju okazja na poszerzenie swoich bachatowych horyzontów i powrót do korzeni. Zajęcia w naszej centralnej lokalizacji Żelazna 59 poprowadzi fantastyczny team instruktorski
Agnieszka & Edu. Nie trać czasu i zarezerwuj miejsce na kursie już dzisiaj :)
Więcej
Raz, dwa, trzy...
Pięć, sześć, siedem...