Ekin Bayildiran
Ekin Bayildiran

Tancerz, choreograf, performer, instruktor. Świeża krew na Polskim rynku - do Polski przyjechał pod koniec 2014 roku. Profesjonalista w zakresie Salsy & Bachaty z ponad 10 letnim doświadczeniem. Swoją karierę rozpoczął w Istambule, skąd pochodzi, po czym porwała go Zachodnia Europa. Przyjechał do nas prosto z Londynu, gdzie zarażał pasją do tańca w znanej Londyńskiej szkole Caramelo Dance Studio. Tak pisali o Ekinie w Londynie: 'Ekin Bayildiran from Istanbul is bundles of fun to dance with a good move set, nice lead, musicality and very nice dynamic. Both challenging and very fun to dance with' ('Early Evening Salsa Socials').
 
Jako tancerz rozpoczął swoją karierę od tańca towarzyskiego. Po dwóch latach intensywnych treningów odkrył Salsę i do dziś pozostał jej wierny. Jego kariera jako Salsero potoczyła się w błyskawicznym tempie i dość szybko zaczął występować na międzynarodowych kongresach Salsy (m.in. Turkish International Salsa Congress, Bulgaria International Salsa Festival, Berlin Salsa Congress). 
 
Jak sam twierdzi: 'I enjoy musicality and organic dancing'. Jego atutem jest niezwykła wrażliwość na muzykę i umiejętność jej interpretowania. Taniec z nim to niezwykła przyjemność! Delikatne prowadzenie, zabawa muzyką i dbanie o partnerkę w tańcu, sprawiają, że Ekin szybko zaskarbił sobie sympatię wśród lokalnych Salsetek ;)
 
Ekin jest najbardziej znany ze swojej muzykalności i zabawy na parkiecie. Uwielbia wszelkie formy efektownych piruetów i spinów. Wypracował unikalny styl, inspirując się swoimi tanecznymi idolami: precyzji ruchów Olivera Pinedy, organicznego bodymovementu Frankiego Martineza and muzykalności Magny Gopal. 

Od 2015r. tańczy bachatę sensual i również w tej dziedzinie odniósł wiele sukcesów: 1 miejsce w 2017r.  Cologne Bachata Festival  - Jack & Jill Bachata Competition, a także 1 miejsce
Jack & Jill Bachata Competition Poland 2017r. oraz Bachata Social Dance Competition Poland 4 miejsce (2018r.)

Jego ulubionymi tancerzami są Marco i Sara.

Wideo z Ekin:
Kursy, które prowadzi Ekin:
Zobacz ostatnie newsy dla Ekin:
Wracamy na parkiety!

Wracamy na parkiety!

Amigos! Przed nami długo wyczekiwany moment:
POWRÓT NA PARKIETY - od 6. czerwca!
W rozszerzeniu newsa znajdziecie informacje o:
  • planie zajęć
  • cenniku - nie ma podwyżki! wraca ten sprzed epidemii bez żadnych zmian
  • "odwieszeniu" niewykorzystanych kartnetów
  • zajęciach w parach (wracają normalnie!) i maseczkach (nie wymaga się na zajęciach)
  • jak będziemy prowadzić zajęcia - zasady pracy studia, co z zajęciami online etc
  • naszych działaniach na rzecz utrzymania reżimu sanitarnego
Zapraszamy!
Więcej
Salsa zaawansowana Aga & Ekin

Salsa zaawansowana Aga & Ekin

Salseros! Już od 9.06 serdecznie zapraszamy Was na zaawansowany kurs salsy w parach dwa razy w tygodniu (we wtorki i czwartki o 17:00) razem z Agą Ekinem. Na zajęciach oprócz ciekawych figur
i niestandardowych prowadzeń nie zabraknie pracy nad krokami solo
i bodymovementem
 czyli jak się poruszać zwinnie i giętko na parkiecie!
Więcej
Raz, dwa, trzy...
Pięć, sześć, siedem...