Izabela Torres
Izabela Torres

Jedna z pierwszych Instruktorek salsy i tańców kubańskich w Polsce, na rynku tanecznym salsy od 2001r., organizatorka pierwszych w Polsce festiwali salsy i założycielka wraz z Jose Torres (mąż, muzyk perkusista) pierwszej w Polsce orkiestry salsowej Jose Torres y Salsa Tropical, obecnie Jose Torres y Havana Dreams.

Od wielu lat szkoli się na Kubie u znakomitych Profesorów stylów afrokubańskich. Promotorka i jedna z nielicznych nauczycielek Son Cubano w Polsce, od wielu lat mocno promująca ten taniec w naszym kraju, na co dzień prowadząca swoje kursy we Wrocławiu i na warsztatach wyjazdowych w całej Polsce. Ceniona i znana w Hawanie w środowisku casineros za swoje totalne oddanie i promocje kultury i tradycji kubańskiej. Od prawie 9 lat pracująca w parze z Fernando Torres Pineda.

Para Iza i Fernando to niezwykle precyzyjni, przywiązujący dużą wagę do techniki  nauczyciele, znani ze swojej energii i ogromnej pasji do nauczania i dzielenia się kulturą Kuby.
Kursy, które prowadzi Izabela:
Zobacz ostatnie newsy dla Izabela:
Son crash course - Izabela & Fernando Torres 17-18.09

Son crash course - Izabela & Fernando Torres 17-18.09

Salseros! Mamy dla Was fantastyczną wiadomość :) Już w weekend 17-18.09 parkiet w Salsa Libre przejmą Izabela Torres oraz Fernando Torres - instruktorzy Torres Art. Poprowadzą oni dla Was wyjątkowy crash course son cubano na poziomie open (zajęcia przeznaczone i bardzo przydatne dla wszystkich tańczących salsę kubańską). Nie możesz tego przegapić!!! Zapowiada się fantastyczna zabawa :)
Więcej
Raz, dwa, trzy...
Pięć, sześć, siedem...