Violetta Pióro
Violetta Pióro

Viola swoją drogę z tańcem rozpoczęła w 2008 roku od tańców solo latyno-amerykańskich. Trenowała również Pole Dance i Sexy Dance. W 2013 roku trafiła na zajęcia Bachaty w parach i w tym stylu zakochała się bez pamięci! Od tego momentu nie da się jej ściągnąć z parkietu bez użycia siły. Szybko zdała sobie sprawę, że w tańcu najważniejsze są dla niej emocje, zmysłowość i kontakt z partnerem. To sprawia jej niesamowitą przyjemność i radość. Teraz stara się przekazać swoją wiedzę innym w taki sposób, aby taniec poprawiał nastrój i pomagał świetnie się bawić!

Obecnie prowadzi kursy Bachaty w parach jak i solo. Stworzyła trzy swoje grupy choreograficzne: VIP Sexy Dance Project, VIP Sexy Dance Burleska Project oraz VIP Bachata Ladies Project, które występują na Polskich i zagranicznych scenach! Weekendami oraz na wyjazdach tanecznych prowadzi Warsztaty BootCamp z Bachaty Solo oraz Sexy Dance.

W 2017 roku brała udział w projekcie World Team Project Daniela&Desiree w choreografii „Lalala” pod okiem trenerów Mariki i Jacentego Matysów.Tańczyła w grupie choreograficznej Formacja Bachata Ambassadors oraz Choreo Mambo Maniacs Mariki i Jacentego Matys.

Tańczy w grupie tanecznej Tancerze.pl, gdzie możecie ją zobaczyć w wielu różnorodnych choreografiach i stylach, takich jak Samba Brazylijska, Rock&Roll, Jazz, Boolywood i wiele innych! :)

Violetta Pióro – VIP Dance Project https://facebook.com/vip.dance.project/
Wideo z Violetta:
Kursy, które prowadzi Violetta:
Zobacz ostatnie newsy dla Violetta:
Bachata od podstaw Viola & Artur crash course 4-5.04

Bachata od podstaw Viola & Artur crash course 4-5.04

Rozpocznij z nami naukę zmysłowej bachaty w ramach crash coursu weekendowego! Już 4-5.04 zajęcia poprowadzą fantastyczni instruktorzy
Violetta Pióro Artur Jędrczak.
Świetna energia, doświadczeni instruktorzy oraz zmysłowy materiał taneczny!
Więcej
Bachata poziom P3 w 1 weekend Viola & Artur 15-16.02

Bachata poziom P3 w 1 weekend Viola & Artur 15-16.02

Mamy to! Już 15-16.02 kontynuujemy naukę zmysłowej bachaty na poziomie P3 w ramach crash coursu weekendowego! Zajęcia poprowadzą fantastyczni instruktorzy Violetta Pióro Artur Jędrczak. Świetna energia, doświadczeni instruktorzy oraz zmysłowy materiał taneczny!
Więcej
Raz, dwa, trzy...
Pięć, sześć, siedem...