Salsa 12 / 12

Kurs Salsa w Salsa Libre
Poziom Zaawansowany
Terminy zajęć:  piątek o 19:05,piątek o 20:10
Start:
17 Jun 2022
2022-06-17 19:05:00 CEST

Salsa Ny Style poziom zaawansowany z Mayerem - kurs regularny

Salseros! Przygotowaliśmy dla Was solidny plan rozwoju w ramach zajęć salsy nowojorskiej na poziomie zaawansowanym. Intensywne zajęcia (2x55min.) poprowadzi dla Was w piątki o 19:05 doświadczony instruktor Piotr Romanow. Przyjdź do Salsa Libre i ucz się od najlepszych!! Zarezerwuj miejsce na kursie już dzisiaj :)

Na kursie skupicie się zarówno nad techniką prowadzenia jak i stylingiem i wyglądem w tańcu, oraz zdobędziecie garść nowych inspiracji - figurkowych i nie tylko!

Zajęcia 2x55min. odbywają się stacjonarnie na Żelaznej 59.

Rozwijaj swojego indywidualnego, tanecznego skilla jednocześnie chłonąc ruchowe inspiracje podczas rozgrzewek footworkowych. Zajęcia z Mayerem to maksymalny rozwój taneczny i maksymalnie dobra zabawa - przyjdź, sprawdź, dołącz :)

Zapisy Recepcja Salsa Libre 
[email protected] 

Żelazna 59 - Centrum

Żelazna 59
Warszawa
SPRAWDŹ KURSY:
Salsa liniowa
Instruktorzy
Piotr Romanow (a.k.a. Mayer) jest jednym z najbardziej doświadczonych instruktorów salsy w Polsce. Swoją przygodę z tym tańcem rozpoczął w 2001 r. O jakości jego pracy i uznaniu dla jej efektów może świadczyć fakt, że spora grupa jego niegdysiejszych uczniów prowadzi obecnie własne zajęcia w znanych szkołach salsy w Warszawie.
Lokalizacja kursu
Żelazna 59 - Centrum

Żelazna 59 - Centrum

Żelazna 59
Warszawa
HONORUJEMY
Raz, dwa, trzy...
Pięć, sześć, siedem...