Kalendarz wszystkich imprez SL oraz innych imprez w Warszawie

W Warszawie wiele się dzieje, jest mnóstwo inicjatyw imprezowych, w różnych miejscach, o różnej tematyce i odbywających się z różną częstotliwością.
Zapraszamy do rozpiski zaplanowanych imprez SL oraz kalendarza, w którym znajdują się WSZYSTKIE imprezy salsowe, bachatowe, kizombowe i zoukowe w Warszawie :)

Plan imprez Salsa Libre:
 • 11.12 Bomba Latina feat Jose Diaz & Nerea
  - parkiet salsowy, bachatowy, lekcje przedimprezowe, pokaz gości specjalnych imprezy prowadzących w SL warsztaty w ramach Warsaw Mambo Academy: Jose Diaz i Nerea (Holandia)
 • 18.12 Bomba Latina feat DJ Tresorman
  - lekcja przedimprezowa, parkiet salsowy i bachatowy
 • 8.01 Bomba Latina feat Dario i Sara
  - główny parkiet bachatowy, parkiet salsowy, lekcje przedimprezowe, prezentacja taneczna Dario i Sary prowadzących w ten weekend warsztaty w SL w ramach Bachata Libre
 • 22.01 Bomba Latina
  parkiet salsowy, bachatowy, lekcje przedimprezowe
 • 29.01 Bomba Latina feat Tania Cannarsa & Gigi Bellomo (Italy)
  - parkiet salsowy, bachatowy, lekcje przedimprezowe, pokaz gościa specjalnego - Tani Cannarsy prowadzącej w SL warsztaty w ramach Warsaw Mambo Academy
 • Następnie wstępnie imprezy Bomba Latina z parkietami salsowym i bachatowym co około tydzień. Będziemy informować na bieżąco.

Poniższy kalendarz powstał staraniem wszystkich organizatorów imprez salsowych, bachatowych, kizombowych i zoukowych w Warszawie, pierwotnie jako narzędzie do komunikacji i unikania dublowania podobnych imprez w tych samych terminach.
Okazał również świetnym narzędziem dla Was, uczestników imprez, do zorientowania się co obecnie dzieje się w mieście i wybrania dla siebie optymalnej opcji.
Zapraszamy w imieniu wszystkich organizatorów imprez w Warszawie!

PS. Kalendarz jest publiczny i możesz go dodać do swoich kalendarzy, jeśli używać Google Calendar. Znajdziesz go w tym linku:
https://calendar.google.com/calendar/embed?src=salsa.bachata.kizomba.pl%40gmail.com&ctz=Europe%2FWar...

SPRAWDŹ KURSY:
Salsa liniowa
Salsa kubańska
Rueda de Casino
Zouk
Kizomba
Cha cha cha
Bachata
Samba brazylijska
Reggaetón
Afro
SL Kids
Jazz
Zumba & Fitness
Inne
Semba
Tango
West Coast Swing
Salsa kolumbijska
ONLINE
SPOŁECZNOŚCI
HONORUJEMY
PARTNERZY
Raz, dwa, trzy...
Pięć, sześć, siedem...