Kalendarz wszystkich imprez SL oraz innych imprez w Warszawie

W Warszawie wiele się dzieje, jest mnóstwo inicjatyw imprezowych, w różnych miejscach, o różnej tematyce i odbywających się z różną częstotliwością.
Zapraszamy do rozpiski zaplanowanych imprez SL oraz kalendarza, w którym znajdują się WSZYSTKIE imprezy salsowe, bachatowe, kizombowe i zoukowe w Warszawie :)

Zapraszamy na imprezy Bomba Latina w Salsa Libre! Najbliższe terminy:


Kolejne terminy imprez wkrótce :) Hasta la Vista en la Pista!
Poniższy kalendarz powstał staraniem wszystkich organizatorów imprez salsowych, bachatowych, kizombowych i zoukowych w Warszawie, pierwotnie jako narzędzie do komunikacji i unikania dublowania podobnych imprez w tych samych terminach.
Okazał również świetnym narzędziem dla Was, uczestników imprez, do zorientowania się co obecnie dzieje się w mieście i wybrania dla siebie optymalnej opcji.
Zapraszamy w imieniu wszystkich organizatorów imprez w Warszawie!

PS. Kalendarz jest publiczny i możesz go dodać do swoich kalendarzy, jeśli używać Google Calendar. Znajdziesz go w tym linku:
https://calendar.google.com/calendar/embed?src=salsa.bachata.kizomba.pl%40gmail.com&ctz=Europe%2FWar...

Bomba Latina 24.06 Otwarcie Lata

Bomba Latina 24.06 Otwarcie Lata

Zapraszamy ponownie na otwarcie lata w Salsa Libre w formie imprezy Bomba Latina z dwoma parkietami (salsa i bachata) oraz pokazami instruktorów i grup choreograficznych! :)
Więcej
Bomba Latina DJ Aga, DJ Bieliq & DJ Dominik 10.06

Bomba Latina DJ Aga, DJ Bieliq & DJ Dominik 10.06

Po raz kolejny Bomba Latina będzie wybuchowym połączeniem bachaty sensual z salsą liniową i kubańską oraz kizombą!!! Parkiet salsowy oraz bachatowy będzie miał charakter mocno integracyjny więc zapraszamy Wszystkich od poziomu P1 po Z. Zatroszczą się o Was instruktorzy będący na imprezie :)
Więcej
SPRAWDŹ KURSY:
Salsa liniowa
Salsa kubańska
Rueda de Casino
Zouk
Kizomba
Cha cha cha
Bachata
Samba brazylijska
Reggaetón
Afro
SL Kids
Jazz
Zumba & Fitness
Inne
Semba
Tango
West Coast Swing
Salsa kolumbijska
ONLINE
SPOŁECZNOŚCI
HONORUJEMY
PARTNERZY
Raz, dwa, trzy...
Pięć, sześć, siedem...