Brasil Mix 5 / 16

Kurs Brasil Mix w Salsa Libre
Poziom Open Level
Terminy zajęć:  niedziela o 13:15
Start:
04 Dec 2022
2022-12-04 13:15:00 CET

Brasil fit open z Klaudią

Ladies! Zapraszamy na kultowy niedzielny kurs brasil fit z naszą fantastyczną Klaudią Łucyk w Nowym Sezonie! Wyjątkowe zajęcia pod okiem wspaniałej instruktorki odbywają się o 13:15 na Żelaznej 59. Nie może Cię zabraknąć! Ten kurs to dawka pozytywnej energii na cały tydzień :) Nie trać czasu i zapisz się na zajęcia już dzisiaj!

Czekają na Was:
-> energiczna muzyka, 
-> kobiece ruchy oparte na technice samby brazylijskiej, 
-> dużo potu, a jeszcze więcej śmiechu, 
-> wzmocnienie całego ciała, 
-> wysmuklona sylwetka, 
-> poprawa ogólnej kondycji. 
Brzmi fenomenalnie! :)

Brasil fit to energetyczne zajęcia taneczne w klimatach brazylijskich, ale nie tylko. Naszym celem jest spalenie kalorii, dobra zabawa i poprawa wyglądu kobiecych partii ciała... Taniec 80%  i odrobina ćwiczeń kształtujących brzuch, pośladki, nogi.. nic skomplikowanego! :)

Zajęcia (60min.) odbywają się w studiu na Żelaznej 59.

Żelazna 59 - Centrum

Żelazna 59
Warszawa
BIG BANG - otwarcie nowego sezonu 2022/2023 w SL

BIG BANG - otwarcie nowego sezonu 2022/2023 w SL

Amigos!
W tym sezonie przygotowaliśmy dla Was kilka przełomowych nowości! A fala nowych kursów rusza z początkiem października :)
Przed nami zajęcia wspaniałej kadry instruktorskiej, ciekawy grafik kursów w wyśmienitej lokalizacji, środowy practis, sobotnie imprezy Bomba Latina, kolejne grupy choreo i cykliczne eventy warsztatowo-imprezowe z najlepszymi tancerzami salsy i bachaty ze świata!
Więcej
Samba średnio zaawansowana z Klaudią

Samba średnio zaawansowana z Klaudią

Ladies! W każdą niedzielę o 14:15 zapraszamy Was na kurs samby brazylijskiej ze wspaniałą Klaudią ŁucykZajęcia dedykowane są paniom na poziomie średnio zaawansowanym. Po rozgrzewce w brazylijskich rytmach (funk, swiungeira, forro) przechodzimy do energicznej choreografii. Nie czekaj i zarezerwuj miejsce na kursie już dzisiaj! Widzimy się na Żelaznej 59.
Więcej
SPRAWDŹ KURSY:
Reggaetón
Zumba & Fitness
Instruktorzy
Tańczy od 14 lat. Przygodę z tańcem zaczynała od styli nowoczesnych po latynoamerykańskie. Szczególnie pełne energii tańce brazylijskie są jej największą pasją. Gorącej samby uczyła się od rodowitego Brazylijczyka, który zaszczepił w niej miłość właśnie do samby pod każdą postacią ale nie tylko...
Lokalizacja kursu
Żelazna 59 - Centrum

Żelazna 59 - Centrum

Żelazna 59
Warszawa
SPOŁECZNOŚCI
HONORUJEMY
PARTNERZY
Raz, dwa, trzy...
Pięć, sześć, siedem...