Poniedziałek 12.08

Żelazna 59 - Centrum Dom Sztuki - Ursynów
Sala 1 Sala 2 Sala 3 Sala 4 Wiolinowa 14
OPEN LEVEL
Zajęcia 1
Intensywne kursy wakacyjne HoliDance
poniedziałek 17:00
wtorek 17:00
środa 17:00
czwartek 17:00
piątek 17:00
PROWADZĄCY:
P1
Zajęcia 1
Intensywne kursy wakacyjne HoliDance
poniedziałek 17:00
wtorek 17:00
środa 17:00
czwartek 17:00
piątek 17:00
PROWADZĄCY:
P2
Zajęcia 7
Zastępstwo Monika i Artur
poniedziałek 17:00
PROWADZĄCY:
P2
Zajęcia 3
Zastępstwo Magda Glińska
poniedziałek 17:00
PROWADZĄCY:
P1
Zajęcia 1
Salsa Ny Style on2, kurs dwugodzinny, Intensywne kursy wakacyjne HoliDance
poniedziałek 18:00
poniedziałek 19:05
wtorek 18:00
wtorek 19:05
środa 18:00
środa 19:05
czwartek 18:00
czwartek 19:05
piątek 18:00
piątek 19:05
PROWADZĄCY:
P2
Zajęcia 1
Intensywne kursy wakacyjne HoliDance
poniedziałek 18:00
wtorek 18:00
środa 18:00
czwartek 18:00
piątek 18:00
PROWADZĄCY:
P2
Zajęcia 5
poniedziałek 18:00
PROWADZĄCY:
P2
Zajęcia 7
Zastępstwo Bogusia Adryan
poniedziałek 18:00
PROWADZĄCY:
P1
Zajęcia 2
Salsa Ny Style on2, kurs dwugodzinny, Intensywne kursy wakacyjne HoliDance
poniedziałek 18:00
poniedziałek 19:05
wtorek 18:00
wtorek 19:05
środa 18:00
środa 19:05
czwartek 18:00
czwartek 19:05
piątek 18:00
piątek 19:05
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 1
Unisex. Intensywne kursy wakacyjne HoliDance
poniedziałek 19:05
wtorek 19:05
środa 19:05
czwartek 19:05
piątek 19:05
PROWADZĄCY:
P2
Zajęcia 1
Zastępstwo Bogusia Adryan
poniedziałek 19:05
PROWADZĄCY:
S1
Zajęcia 8
Ny Style on2
poniedziałek 18:00
poniedziałek 19:05
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 3
poniedziałek 19:30
poniedziałek 20:40
PROWADZĄCY:
SREDNIOZAAW
Zajęcia 1
Intensywne kursy wakacyjne HoliDance
poniedziałek 20:10
poniedziałek 21:15
wtorek 20:10
wtorek 21:15
środa 20:10
środa 21:15
czwartek 20:10
czwartek 21:15
piątek 20:10
piątek 21:15
PROWADZĄCY:
Z2
Zajęcia 5
12.08 jednorazowo dołączeni do grupy Michała Wysoczańskiego o 20:10
poniedziałek 20:10
poniedziałek 21:15
PROWADZĄCY:
Z3
Zajęcia 21
Ny Style on2
poniedziałek 20:10
poniedziałek 21:15
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 4
poniedziałek 19:30
poniedziałek 20:40
PROWADZĄCY:
SREDNIOZAAW
Zajęcia 2
Intensywne kursy wakacyjne HoliDance
poniedziałek 20:10
poniedziałek 21:15
wtorek 20:10
wtorek 21:15
środa 20:10
środa 21:15
czwartek 20:10
czwartek 21:15
piątek 20:10
piątek 21:15
PROWADZĄCY:
Z2
Zajęcia 6
Zajęcia poprowadzi Michał Wysoczański i Magda Boguska
poniedziałek 20:10
poniedziałek 21:15
PROWADZĄCY:
P3
Zajęcia 8
Ny Style
Zapraszamy do dołączenia pary
poniedziałek 21:15
PROWADZĄCY:
Z3
Zajęcia 22
Ny Style on2
poniedziałek 20:10
poniedziałek 21:15
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 79
ZOUK
poniedziałek 22:20
poniedziałek 23:30
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 5
poniedziałek 22:20
wtorek 22:20
PROWADZĄCY:

Wtorek 13.08

Żelazna 59 - Centrum Dom Sztuki - Ursynów
Sala 1 Sala 2 Sala 3 Sala 4 Wiolinowa 14
OPEN LEVEL
Zajęcia 2
Intensywne kursy wakacyjne HoliDance
poniedziałek 17:00
wtorek 17:00
środa 17:00
czwartek 17:00
piątek 17:00
PROWADZĄCY:
P1
Zajęcia 2
Intensywne kursy wakacyjne HoliDance
poniedziałek 17:00
wtorek 17:00
środa 17:00
czwartek 17:00
piątek 17:00
PROWADZĄCY:
S1
Zajęcia 3
wtorek 17:00
wtorek 18:00
PROWADZĄCY:
P1
Zajęcia 8
Zapraszamy do dołączenia pary.
Zastępstwo Magda Glińska
wtorek 17:00
czwartek 17:00
PROWADZĄCY:
P1
Zajęcia 3
Salsa Ny Style on2, kurs dwugodzinny, Intensywne kursy wakacyjne HoliDance
poniedziałek 18:00
poniedziałek 19:05
wtorek 18:00
wtorek 19:05
środa 18:00
środa 19:05
czwartek 18:00
czwartek 19:05
piątek 18:00
piątek 19:05
PROWADZĄCY:
P2
Zajęcia 2
Intensywne kursy wakacyjne HoliDance
poniedziałek 18:00
wtorek 18:00
środa 18:00
czwartek 18:00
piątek 18:00
PROWADZĄCY:
S1
Zajęcia 4
Zastępstwo Magda Glińska
wtorek 17:00
wtorek 18:00
PROWADZĄCY:
SREDNIOZAAW
Zajęcia 3
wtorek 18:00
PROWADZĄCY:
P1
Zajęcia 4
Salsa Ny Style on2, kurs dwugodzinny, Intensywne kursy wakacyjne HoliDance
poniedziałek 18:00
poniedziałek 19:05
wtorek 18:00
wtorek 19:05
środa 18:00
środa 19:05
czwartek 18:00
czwartek 19:05
piątek 18:00
piątek 19:05
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 2
Unisex. Intensywne kursy wakacyjne HoliDance
poniedziałek 19:05
wtorek 19:05
środa 19:05
czwartek 19:05
piątek 19:05
PROWADZĄCY:
SREDNIOZAAW
Zajęcia 3
Zastępstwo Piotr Koziołkiewicz
wtorek 19:05
PROWADZĄCY:
Z2
Zajęcia 5
wtorek 19:05
PROWADZĄCY:
SREDNIOZAAW
Zajęcia 3
Intensywne kursy wakacyjne HoliDance
poniedziałek 20:10
poniedziałek 21:15
wtorek 20:10
wtorek 21:15
środa 20:10
środa 21:15
czwartek 20:10
czwartek 21:15
piątek 20:10
piątek 21:15
PROWADZĄCY:
S2
Zajęcia 1
Zapraszamy do dołączenia panie
wtorek 20:10
wtorek 21:15
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 7
Zastępstwo Magda Glińska
wtorek 20:10
PROWADZĄCY:
P1
Zajęcia 1
Salsa on2, zapraszamy do dołączenia panów i pary
wtorek 20:10
PROWADZĄCY:
SREDNIOZAAW
Zajęcia 4
Intensywne kursy wakacyjne HoliDance
poniedziałek 20:10
poniedziałek 21:15
wtorek 20:10
wtorek 21:15
środa 20:10
środa 21:15
czwartek 20:10
czwartek 21:15
piątek 20:10
piątek 21:15
PROWADZĄCY:
S2
Zajęcia 2
Zapraszamy do dołączenia panie
wtorek 20:10
wtorek 21:15
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 7
wtorek 21:15
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 6
poniedziałek 22:20
wtorek 22:20
PROWADZĄCY:

Środa 14.08

Żelazna 59 - Centrum Dom Sztuki - Ursynów
Sala 1 Sala 2 Sala 3 Sala 4 Wiolinowa 14
P3
Zajęcia 2
środa 16:00
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 3
Intensywne kursy wakacyjne HoliDance
poniedziałek 17:00
wtorek 17:00
środa 17:00
czwartek 17:00
piątek 17:00
PROWADZĄCY:
P1
Zajęcia 3
Intensywne kursy wakacyjne HoliDance
poniedziałek 17:00
wtorek 17:00
środa 17:00
czwartek 17:00
piątek 17:00
PROWADZĄCY:
P1
Zajęcia 4
Salsa on2, zapraszamy do zapisów panów i pary.
Zastępstwo Monika Janowska
środa 17:00
PROWADZĄCY:
P4
Zajęcia 3
Zapraszamy do dołączenia panów
środa 17:00
PROWADZĄCY:
P1
Zajęcia 5
Salsa Ny Style on2, kurs dwugodzinny, Intensywne kursy wakacyjne HoliDance
poniedziałek 18:00
poniedziałek 19:05
wtorek 18:00
wtorek 19:05
środa 18:00
środa 19:05
czwartek 18:00
czwartek 19:05
piątek 18:00
piątek 19:05
PROWADZĄCY:
P2
Zajęcia 3
Intensywne kursy wakacyjne HoliDance
poniedziałek 18:00
wtorek 18:00
środa 18:00
czwartek 18:00
piątek 18:00
PROWADZĄCY:
P3
Zajęcia 2
środa 18:00
PROWADZĄCY:
P1
Zajęcia 6
Salsa Ny Style on2, kurs dwugodzinny, Intensywne kursy wakacyjne HoliDance
poniedziałek 18:00
poniedziałek 19:05
wtorek 18:00
wtorek 19:05
środa 18:00
środa 19:05
czwartek 18:00
czwartek 19:05
piątek 18:00
piątek 19:05
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 3
Unisex. Intensywne kursy wakacyjne HoliDance
poniedziałek 19:05
wtorek 19:05
środa 19:05
czwartek 19:05
piątek 19:05
PROWADZĄCY:
Z2
Zajęcia 1
środa 19:05
środa 20:10
PROWADZĄCY:
P4
Zajęcia 7
Zastępstwo Weronika i Kuba
SREDNIOZAAW
Zajęcia 5
Intensywne kursy wakacyjne HoliDance
poniedziałek 20:10
poniedziałek 21:15
wtorek 20:10
wtorek 21:15
środa 20:10
środa 21:15
czwartek 20:10
czwartek 21:15
piątek 20:10
piątek 21:15
PROWADZĄCY:
S2
Zajęcia 2
środa 20:10
PROWADZĄCY:
Z2
Zajęcia 2
środa 19:05
środa 20:10
PROWADZĄCY:
P4
Zajęcia 6
środa 20:10
PROWADZĄCY:
SREDNIOZAAW
Zajęcia 6
Intensywne kursy wakacyjne HoliDance
poniedziałek 20:10
poniedziałek 21:15
wtorek 20:10
wtorek 21:15
środa 20:10
środa 21:15
czwartek 20:10
czwartek 21:15
piątek 20:10
piątek 21:15
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 5
środa 21:15
PROWADZĄCY:
S4
Zajęcia 8
środa 21:15
PROWADZĄCY:
S1
Zajęcia 8
środa 21:15
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 145
PRAKTIS BACHATOWY
środa 22:20
środa 23:30
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 146
PRAKTIS BACHATOWY
środa 22:20
środa 23:30
PROWADZĄCY:

Czwartek 15.08

Żelazna 59 - Centrum Dom Sztuki - Ursynów
Sala 1 Sala 2 Sala 3 Sala 4 Wiolinowa 14
OPEN LEVEL
Zajęcia 4
Intensywne kursy wakacyjne HoliDance
poniedziałek 17:00
wtorek 17:00
środa 17:00
czwartek 17:00
piątek 17:00
PROWADZĄCY:
P1
Zajęcia 4
Intensywne kursy wakacyjne HoliDance
poniedziałek 17:00
wtorek 17:00
środa 17:00
czwartek 17:00
piątek 17:00
PROWADZĄCY:
P2
Zajęcia 1
Zastępstwo Magda Glińska
wtorek 17:00
czwartek 17:00
PROWADZĄCY:
P3
Zajęcia 8
Zastępstwo Weronika i Kuba
P1
Zajęcia 7
Salsa Ny Style on2, kurs dwugodzinny, Intensywne kursy wakacyjne HoliDance
poniedziałek 18:00
poniedziałek 19:05
wtorek 18:00
wtorek 19:05
środa 18:00
środa 19:05
czwartek 18:00
czwartek 19:05
piątek 18:00
piątek 19:05
PROWADZĄCY:
P2
Zajęcia 4
Intensywne kursy wakacyjne HoliDance
poniedziałek 18:00
wtorek 18:00
środa 18:00
czwartek 18:00
piątek 18:00
PROWADZĄCY:
ZAAWANSOWANY
Zajęcia 5
15.08 kurs prowadzi Klaudia Oleksak i Łukasz Komorowski
OPEN LEVEL
Zajęcia 5
P-open
15.08 kurs odbywa się w formie jednogodzinnej o 18:00, z kolei o 19:05 zapraszamy na izolacje w planie rytmika bachatowa
czwartek 18:00
czwartek 19:05
PROWADZĄCY:
P1
Zajęcia 8
Salsa Ny Style on2, kurs dwugodzinny, Intensywne kursy wakacyjne HoliDance
poniedziałek 18:00
poniedziałek 19:05
wtorek 18:00
wtorek 19:05
środa 18:00
środa 19:05
czwartek 18:00
czwartek 19:05
piątek 18:00
piątek 19:05
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 4
Unisex. Intensywne kursy wakacyjne HoliDance
poniedziałek 19:05
wtorek 19:05
środa 19:05
czwartek 19:05
piątek 19:05
PROWADZĄCY:
SREDNIOZAAW
Zajęcia 7
Intensywne kursy wakacyjne HoliDance
poniedziałek 20:10
poniedziałek 21:15
wtorek 20:10
wtorek 21:15
środa 20:10
środa 21:15
czwartek 20:10
czwartek 21:15
piątek 20:10
piątek 21:15
PROWADZĄCY:
S2
Zajęcia 2
Zastępstwo Aga Pawińska
czwartek 20:10
PROWADZĄCY:
SREDNIOZAAW
Zajęcia 8
Intensywne kursy wakacyjne HoliDance
poniedziałek 20:10
poniedziałek 21:15
wtorek 20:10
wtorek 21:15
środa 20:10
środa 21:15
czwartek 20:10
czwartek 21:15
piątek 20:10
piątek 21:15
PROWADZĄCY:

Piątek 16.08

Żelazna 59 - Centrum Dom Sztuki - Ursynów
Sala 1 Sala 2 Sala 3 Sala 4 Wiolinowa 14
OPEN LEVEL
Zajęcia 5
Intensywne kursy wakacyjne HoliDance
poniedziałek 17:00
wtorek 17:00
środa 17:00
czwartek 17:00
piątek 17:00
PROWADZĄCY:
P1
Zajęcia 5
Intensywne kursy wakacyjne HoliDance
poniedziałek 17:00
wtorek 17:00
środa 17:00
czwartek 17:00
piątek 17:00
PROWADZĄCY:
P2
Zajęcia 1
Kurs dwugodzinny
piątek 17:00
piątek 18:00
PROWADZĄCY:
P1
Zajęcia 9
Salsa Ny Style on2, kurs dwugodzinny, Intensywne kursy wakacyjne HoliDance
16.08 zastępstwo Marek Domański i Julia Martowicz
poniedziałek 18:00
poniedziałek 19:05
wtorek 18:00
wtorek 19:05
środa 18:00
środa 19:05
czwartek 18:00
czwartek 19:05
piątek 18:00
piątek 19:05
PROWADZĄCY:
P2
Zajęcia 5
Intensywne kursy wakacyjne HoliDance
poniedziałek 18:00
wtorek 18:00
środa 18:00
czwartek 18:00
piątek 18:00
PROWADZĄCY:
P2
Zajęcia 2
Kurs dwugodzinny
piątek 17:00
piątek 18:00
PROWADZĄCY:
P1
Zajęcia 10
Salsa Ny Style on2, kurs dwugodzinny, Intensywne kursy wakacyjne HoliDance
16.08 zastępstwo Marek Domański i Julia Martowicz
poniedziałek 18:00
poniedziałek 19:05
wtorek 18:00
wtorek 19:05
środa 18:00
środa 19:05
czwartek 18:00
czwartek 19:05
piątek 18:00
piątek 19:05
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 5
Unisex. Intensywne kursy wakacyjne HoliDance
poniedziałek 19:05
wtorek 19:05
środa 19:05
czwartek 19:05
piątek 19:05
PROWADZĄCY:
P3
Zajęcia 21
Ny style on2
piątek 19:05
piątek 20:10
PROWADZĄCY:
SREDNIOZAAW
Zajęcia 9
Intensywne kursy wakacyjne HoliDance
poniedziałek 20:10
poniedziałek 21:15
wtorek 20:10
wtorek 21:15
środa 20:10
środa 21:15
czwartek 20:10
czwartek 21:15
piątek 20:10
piątek 21:15
PROWADZĄCY:
P3
Zajęcia 22
Ny style on2
piątek 19:05
piątek 20:10
PROWADZĄCY:
SREDNIOZAAW
Zajęcia 10
Intensywne kursy wakacyjne HoliDance
poniedziałek 20:10
poniedziałek 21:15
wtorek 20:10
wtorek 21:15
środa 20:10
środa 21:15
czwartek 20:10
czwartek 21:15
piątek 20:10
piątek 21:15
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 27
Praktis salsy liniowej
piątek 21:15
piątek 22:20
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 67
Praktis zoukowy
piątek 21:15
piątek 22:20
OPEN LEVEL
Zajęcia 28
Praktis salsy liniowej
piątek 21:15
piątek 22:20
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 68
Praktis zoukowy
piątek 21:15
piątek 22:20

Sobota 17.08

Żelazna 59 - Centrum Dom Sztuki - Ursynów
Sala 1 Sala 2 Sala 3 Sala 4 Wiolinowa 14
P2
Zajęcia 1
Crash Course weekendowy
sobota 12:00
sobota 13:10
sobota 14:20
niedziela 12:00
niedziela 13:10
niedziela 14:20
PROWADZĄCY:
P2
Zajęcia 2
Crash Course weekendowy
sobota 12:00
sobota 13:10
sobota 14:20
niedziela 12:00
niedziela 13:10
niedziela 14:20
PROWADZĄCY:
P2
Zajęcia 3
Crash Course weekendowy
sobota 12:00
sobota 13:10
sobota 14:20
niedziela 12:00
niedziela 13:10
niedziela 14:20
PROWADZĄCY:
P4
Zajęcia 1
Crash Course weekendowy
sobota 16:00
sobota 17:10
sobota 18:20
niedziela 16:00
niedziela 17:10
niedziela 18:20
PROWADZĄCY:
P4
Zajęcia 2
Crash Course weekendowy
sobota 16:00
sobota 17:10
sobota 18:20
niedziela 16:00
niedziela 17:10
niedziela 18:20
PROWADZĄCY:
P4
Zajęcia 3
Crash Course weekendowy
sobota 16:00
sobota 17:10
sobota 18:20
niedziela 16:00
niedziela 17:10
niedziela 18:20
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 28
Salsa Cubana
sobota 20:00
sobota 21:00
sobota 22:00
OPEN LEVEL
Zajęcia 29
Salsa Cubana
sobota 20:00
sobota 21:00
sobota 22:00
OPEN LEVEL
Zajęcia 30
Salsa Cubana
sobota 20:00
sobota 21:00
sobota 22:00

Niedziela 18.08

Żelazna 59 - Centrum Dom Sztuki - Ursynów
Sala 1 Sala 2 Sala 3 Sala 4 Wiolinowa 14
P2
Zajęcia 4
Crash Course weekendowy
sobota 12:00
sobota 13:10
sobota 14:20
niedziela 12:00
niedziela 13:10
niedziela 14:20
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 2
niedziela 12:30
PROWADZĄCY:
P2
Zajęcia 5
Crash Course weekendowy
sobota 12:00
sobota 13:10
sobota 14:20
niedziela 12:00
niedziela 13:10
niedziela 14:20
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 1
niedziela 13:30
PROWADZĄCY:
P2
Zajęcia 6
Crash Course weekendowy
sobota 12:00
sobota 13:10
sobota 14:20
niedziela 12:00
niedziela 13:10
niedziela 14:20
PROWADZĄCY:
P4
Zajęcia 4
Crash Course weekendowy
sobota 16:00
sobota 17:10
sobota 18:20
niedziela 16:00
niedziela 17:10
niedziela 18:20
PROWADZĄCY:
P4
Zajęcia 5
Crash Course weekendowy
sobota 16:00
sobota 17:10
sobota 18:20
niedziela 16:00
niedziela 17:10
niedziela 18:20
PROWADZĄCY:
P4
Zajęcia 6
Crash Course weekendowy
sobota 16:00
sobota 17:10
sobota 18:20
niedziela 16:00
niedziela 17:10
niedziela 18:20
PROWADZĄCY:
Z1
Zajęcia 32
niedziela 18:30
niedziela 19:30
PROWADZĄCY:
P3
Zajęcia 5
niedziela 19:30
niedziela 20:40
PROWADZĄCY:
P3
Zajęcia 6
niedziela 19:30
niedziela 20:40
PROWADZĄCY:
Raz, dwa, trzy...
Pięć, sześć, siedem...