Poniedziałek 10.12

Żelazna 59 - Centrum Dom Sztuki - Ursynów
Sala 1 Sala 2 Sala 3 Sala 4 Wiolinowa 14
OPEN LEVEL
Zajęcia 4
poniedziałek 17:00
PROWADZĄCY:
P2
Zajęcia 1
poniedziałek 17:00
PROWADZĄCY:
P3
Zajęcia 3
poniedziałek 18:00
poniedziałek 19:05
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 2
poniedziałek 18:00
PROWADZĄCY:
P2
Zajęcia 7
on2
poniedziałek 18:00
poniedziałek 19:05
PROWADZĄCY:
ZAAWANSOWANY
Zajęcia 1
poniedziałek 18:00
poniedziałek 19:05
PROWADZĄCY:
P3
Zajęcia 4
poniedziałek 18:00
poniedziałek 19:05
PROWADZĄCY:
P3
Zajęcia 3
poniedziałek 19:05
poniedziałek 20:10
PROWADZĄCY:
P2
Zajęcia 8
on2
poniedziałek 18:00
poniedziałek 19:05
PROWADZĄCY:
ZAAWANSOWANY
Zajęcia 2
poniedziałek 18:00
poniedziałek 19:05
PROWADZĄCY:
P3
Zajęcia 3
poniedziałek 19:40
poniedziałek 20:45
PROWADZĄCY:
P3
Zajęcia 5
poniedziałek 20:10
poniedziałek 21:15
PROWADZĄCY:
P3
Zajęcia 4
poniedziałek 19:05
poniedziałek 20:10
PROWADZĄCY:
ZAAWANSOWANY
Zajęcia 5
poniedziałek 20:10
poniedziałek 21:15
PROWADZĄCY:
S4
Zajęcia 7
on2
poniedziałek 20:10
poniedziałek 21:15
PROWADZĄCY:
P3
Zajęcia 4
poniedziałek 19:40
poniedziałek 20:45
PROWADZĄCY:
P3
Zajęcia 6
poniedziałek 20:10
poniedziałek 21:15
PROWADZĄCY:
P4
Zajęcia 8
poniedziałek 21:15
PROWADZĄCY:
ZAAWANSOWANY
Zajęcia 6
poniedziałek 20:10
poniedziałek 21:15
PROWADZĄCY:
S4
Zajęcia 8
on2
poniedziałek 20:10
poniedziałek 21:15
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 43
ZOUK
poniedziałek 22:20
poniedziałek 23:30
OPEN LEVEL
Zajęcia 44
ZOUK
poniedziałek 22:20
poniedziałek 23:30

Wtorek 11.12

Żelazna 59 - Centrum Dom Sztuki - Ursynów
Sala 1 Sala 2 Sala 3 Sala 4 Wiolinowa 14
P1
Zajęcia 2
SREDNIOZAAW
Zajęcia 2
wtorek 17:00
czwartek 17:00
PROWADZĄCY:
P1
Zajęcia 5
Zapraszamy do zapisów panów i pary
P2
Zajęcia 7
wtorek 18:00
wtorek 19:05
PROWADZĄCY:
SREDNIOZAAW
Zajęcia 3
wtorek 18:00
PROWADZĄCY:
P2
Zajęcia 3
wtorek 18:00
PROWADZĄCY:
P4
Zajęcia 2
wtorek 18:00
PROWADZĄCY:
P2
Zajęcia 8
wtorek 18:00
wtorek 19:05
PROWADZĄCY:
P1
Zajęcia 7
Zostały miejsca dla panów i par
wtorek 19:05
PROWADZĄCY:
P2
Zajęcia 1
P2
Zajęcia 2
wtorek 19:05
PROWADZĄCY:
P3
Zajęcia 3
wtorek 19:40
wtorek 20:40
PROWADZĄCY:
P2
Zajęcia 3
wtorek 20:10
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 8
S-open on2
wtorek 20:10
PROWADZĄCY:
S2
Zajęcia 8
wtorek 20:10
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 7
wtorek 20:10
PROWADZĄCY:
P3
Zajęcia 4
wtorek 19:40
wtorek 20:40
PROWADZĄCY:
P2
Zajęcia 3
wtorek 21:15
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 8
wtorek 21:15
PROWADZĄCY:
S1
Zajęcia 8
S1
Zajęcia 8
wtorek 21:15
PROWADZĄCY:

Środa 12.12

Żelazna 59 - Centrum Dom Sztuki - Ursynów
Sala 1 Sala 2 Sala 3 Sala 4 Wiolinowa 14
P2
Zajęcia 3
środa 17:00
PROWADZĄCY:
P1
Zajęcia 8
New York Style On2
środa 17:00
PROWADZĄCY:
P1
Zajęcia 8
środa 18:00
PROWADZĄCY:
P2
Zajęcia 2
środa 18:00
PROWADZĄCY:
P2
Zajęcia 3
środa 18:00
PROWADZĄCY:
P1
Zajęcia 8
Zostały miejsca dla pań
P1
Zajęcia 7
Kurs dwugodzinny, UWAGA! ZOSTAŁY MIEJSCA DLA PAŃ
środa 19:05
środa 20:10
PROWADZĄCY:
SREDNIOZAAW
Zajęcia 2
ZAAWANSOWANY
Zajęcia 1
środa 19:05
środa 20:10
PROWADZĄCY:
P1
Zajęcia 2
środa 19:40
PROWADZĄCY:
P1
Zajęcia 8
Kurs dwugodzinny, UWAGA! ZOSTAŁY MIEJSCA DLA PAŃ
środa 19:05
środa 20:10
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 3
środa 20:10
PROWADZĄCY:
P2
Zajęcia 2
środa 20:10
PROWADZĄCY:
ZAAWANSOWANY
Zajęcia 2
środa 19:05
środa 20:10
PROWADZĄCY:
P1
Zajęcia 2
środa 20:45
PROWADZĄCY:
P4
Zajęcia 7
środa 21:15
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 4
środa 21:15
PROWADZĄCY:
P1
Zajęcia 8
Zostały miejsca dla pań
środa 21:15
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 79
PRAKTIS BACHATOWY
środa 22:20
środa 23:30
OPEN LEVEL
Zajęcia 80
PRAKTIS BACHATOWY
środa 22:20
środa 23:30

Czwartek 13.12

Żelazna 59 - Centrum Dom Sztuki - Ursynów
Sala 1 Sala 2 Sala 3 Sala 4 Wiolinowa 14
OPEN LEVEL
Zajęcia 8
czwartek 17:00
PROWADZĄCY:
SREDNIOZAAW
Zajęcia 3
wtorek 17:00
czwartek 17:00
PROWADZĄCY:
P1
Zajęcia 8
Zapraszamy do dołączenia panie i pary
czwartek 17:00
PROWADZĄCY:
P3
Zajęcia 7
P3
Zajęcia 1
czwartek 18:00
czwartek 19:05
PROWADZĄCY:
P1
Zajęcia 1
Kurs dwugodzinny, zostały miejsca dla panów i par
czwartek 18:00
czwartek 19:05
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 1
P-open
czwartek 18:00
czwartek 19:05
PROWADZĄCY:
S4
Zajęcia 5
czwartek 18:00
czwartek 19:05
PROWADZĄCY:
P3
Zajęcia 2
czwartek 18:00
czwartek 19:05
PROWADZĄCY:
P1
Zajęcia 2
Kurs dwugodzinny, zostały miejsca dla panów i par
czwartek 18:00
czwartek 19:05
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 2
P-open
czwartek 18:00
czwartek 19:05
PROWADZĄCY:
S4
Zajęcia 6
czwartek 18:00
czwartek 19:05
PROWADZĄCY:
P3
Zajęcia 7
czwartek 19:40
czwartek 20:45
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 7
S-open
czwartek 20:10
czwartek 21:15
PROWADZĄCY:
P2
Zajęcia 1
czwartek 20:10
PROWADZĄCY:
P2
Zajęcia 3
czwartek 20:10
PROWADZĄCY:
S3
Zajęcia 1
czwartek 20:10
czwartek 21:15
PROWADZĄCY:
P3
Zajęcia 8
czwartek 19:40
czwartek 20:45
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 8
S-open
czwartek 20:10
czwartek 21:15
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 3
czwartek 21:15
PROWADZĄCY:
P2
Zajęcia 8
czwartek 21:15
PROWADZĄCY:
S3
Zajęcia 2
czwartek 20:10
czwartek 21:15
PROWADZĄCY:

Piątek 14.12

Żelazna 59 - Centrum Dom Sztuki - Ursynów
Sala 1 Sala 2 Sala 3 Sala 4 Wiolinowa 14
P2
Zajęcia 1
piątek 17:00
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 4
S-open
piątek 17:00
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 8
piątek 18:00
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 5
Salsa Candela
Zajęcia wyjątkowo jednorazowo 14.12 odbędą się o 18:00
piątek 18:00
piątek 19:05
PROWADZĄCY:
P1
Zajęcia 5
piątek 18:00
PROWADZĄCY:
ZAAWANSOWANY
Zajęcia 1
Formacja bachatowa- grupa zamknięta
piątek 18:00
piątek 19:05
PROWADZĄCY:
P2
Zajęcia 7
New York Style on2
piątek 19:05
piątek 20:10
PROWADZĄCY:
S1
Zajęcia 1
piątek 19:05
piątek 20:10
PROWADZĄCY:
ZAAWANSOWANY
Zajęcia 2
Formacja bachatowa- grupa zamknięta
piątek 18:00
piątek 19:05
PROWADZĄCY:
P2
Zajęcia 8
New York Style on2
piątek 19:05
piątek 20:10
PROWADZĄCY:
S4
Zajęcia 7
piątek 20:10
piątek 21:15
PROWADZĄCY:
S1
Zajęcia 2
piątek 19:05
piątek 20:10
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 21
Salsa liniowa
piątek 20:10
piątek 21:15
S4
Zajęcia 8
piątek 20:10
piątek 21:15
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 7
Praktis zoukowy
piątek 21:15
piątek 22:20
OPEN LEVEL
Zajęcia 22
Salsa liniowa
piątek 20:10
piątek 21:15
OPEN LEVEL
Zajęcia 8
Praktis zoukowy
piątek 21:15
piątek 22:20

Sobota 15.12

Żelazna 59 - Centrum Dom Sztuki - Ursynów
Sala 1 Sala 2 Sala 3 Sala 4 Wiolinowa 14
P2
Zajęcia 1
Crash course weekendowy
sobota 12:00
sobota 13:10
sobota 14:20
niedziela 11:00
niedziela 12:10
niedziela 13:20
PROWADZĄCY:
P2
Zajęcia 2
Crash course weekendowy
sobota 12:00
sobota 13:10
sobota 14:20
niedziela 11:00
niedziela 12:10
niedziela 13:20
PROWADZĄCY:
P2
Zajęcia 3
Crash course weekendowy
sobota 12:00
sobota 13:10
sobota 14:20
niedziela 11:00
niedziela 12:10
niedziela 13:20
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 1
sobota 15:00
sobota 16:05
niedziela 15:00
niedziela 16:05
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 2
sobota 15:00
sobota 16:05
niedziela 15:00
niedziela 16:05
PROWADZĄCY:
P4
Zajęcia 1
Warsztaty weekendowe P4/S, UWAGA! Zostały miejsca dla panów.
sobota 16:00
sobota 17:10
sobota 18:20
niedziela 16:00
niedziela 17:10
niedziela 18:20
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 1
Crash course weekendowy P-open on2
sobota 16:00
sobota 17:10
sobota 18:20
PROWADZĄCY:
P4
Zajęcia 2
Warsztaty weekendowe P4/S, UWAGA! Zostały miejsca dla panów.
sobota 16:00
sobota 17:10
sobota 18:20
niedziela 16:00
niedziela 17:10
niedziela 18:20
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 2
Crash course weekendowy P-open on2
sobota 16:00
sobota 17:10
sobota 18:20
PROWADZĄCY:
P4
Zajęcia 3
Warsztaty weekendowe P4/S, UWAGA! Zostały miejsca dla panów.
sobota 16:00
sobota 17:10
sobota 18:20
niedziela 16:00
niedziela 17:10
niedziela 18:20
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 3
Crash course weekendowy P-open on2
sobota 16:00
sobota 17:10
sobota 18:20
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 109
Salsa Cubana & Rueda
sobota 19:30
sobota 20:40
sobota 21:50
OPEN LEVEL
Zajęcia 110
Salsa Cubana & Rueda
sobota 19:30
sobota 20:40
sobota 21:50
OPEN LEVEL
Zajęcia 111
Salsa Cubana & Rueda
sobota 19:30
sobota 20:40
sobota 21:50

Niedziela 16.12

Żelazna 59 - Centrum Dom Sztuki - Ursynów
Sala 1 Sala 2 Sala 3 Sala 4 Wiolinowa 14
P2
Zajęcia 4
Crash course weekendowy
sobota 12:00
sobota 13:10
sobota 14:20
niedziela 11:00
niedziela 12:10
niedziela 13:20
PROWADZĄCY:
P2
Zajęcia 5
Crash course weekendowy
sobota 12:00
sobota 13:10
sobota 14:20
niedziela 11:00
niedziela 12:10
niedziela 13:20
PROWADZĄCY:
P2
Zajęcia 6
Crash course weekendowy
sobota 12:00
sobota 13:10
sobota 14:20
niedziela 11:00
niedziela 12:10
niedziela 13:20
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 3
sobota 15:00
sobota 16:05
niedziela 15:00
niedziela 16:05
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 4
sobota 15:00
sobota 16:05
niedziela 15:00
niedziela 16:05
PROWADZĄCY:
P4
Zajęcia 4
Warsztaty weekendowe P4/S, UWAGA! Zostały miejsca dla panów.
sobota 16:00
sobota 17:10
sobota 18:20
niedziela 16:00
niedziela 17:10
niedziela 18:20
PROWADZĄCY:
P4
Zajęcia 5
Warsztaty weekendowe P4/S, UWAGA! Zostały miejsca dla panów.
sobota 16:00
sobota 17:10
sobota 18:20
niedziela 16:00
niedziela 17:10
niedziela 18:20
PROWADZĄCY:
P4
Zajęcia 6
Warsztaty weekendowe P4/S, UWAGA! Zostały miejsca dla panów.
sobota 16:00
sobota 17:10
sobota 18:20
niedziela 16:00
niedziela 17:10
niedziela 18:20
PROWADZĄCY:
P2
Zajęcia 3
niedziela 19:30
niedziela 20:40
PROWADZĄCY:
P2
Zajęcia 1
niedziela 19:30
niedziela 20:40
PROWADZĄCY:
P2
Zajęcia 4
niedziela 19:30
niedziela 20:40
PROWADZĄCY:
P2
Zajęcia 2
niedziela 19:30
niedziela 20:40
PROWADZĄCY:
Raz, dwa, trzy...
Pięć, sześć, siedem...