Poniedziałek 09.12

Żelazna 59 - Centrum Dom Sztuki - Ursynów
Sala 1 Sala 2 Sala 3 Sala 4 Wiolinowa 14
P1
Zajęcia 2
poniedziałek 16:00
PROWADZĄCY:
P4
Zajęcia 8
Zastępstwo Quoc i Beti
poniedziałek 17:00
PROWADZĄCY:
P3
Zajęcia 3
Ny Style on2
poniedziałek 17:00
PROWADZĄCY:
P1
Zajęcia 2
Uwaga! Zostały miejsca dla panów.
poniedziałek 17:00
PROWADZĄCY:
P4
Zajęcia 4
poniedziałek 17:00
PROWADZĄCY:
S1
Zajęcia 5
Kurs dwugodzinny
poniedziałek 18:00
poniedziałek 19:05
PROWADZĄCY:
P2
Zajęcia 13
Ny Style on2 kurs dwugodzinny
poniedziałek 18:00
poniedziałek 19:05
PROWADZĄCY:
P4
Zajęcia 7
poniedziałek 18:00
PROWADZĄCY:
S1
Zajęcia 2
Dołączone do równoległej grupy bachaty o 18:00 z Agą i Mrowcem
poniedziałek 18:00
PROWADZĄCY:
S1
Zajęcia 6
Kurs dwugodzinny
poniedziałek 18:00
poniedziałek 19:05
PROWADZĄCY:
P2
Zajęcia 14
Ny Style on2 kurs dwugodzinny
poniedziałek 18:00
poniedziałek 19:05
PROWADZĄCY:
P4
Zajęcia 2
poniedziałek 19:05
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 5
S-open kurs dwugodzinny
Zastępstwo Michał Wysoczański z partnerką
poniedziałek 19:05
poniedziałek 20:10
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 1
poniedziałek 19:40
PROWADZĄCY:
ZAAWANSOWANY
Zajęcia 3
Ny Style on2
poniedziałek 20:10
poniedziałek 21:15
PROWADZĄCY:
P3
Zajęcia 3
Kurs dwugodzinny
poniedziałek 20:10
poniedziałek 21:15
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 6
S-open kurs dwugodzinny
Zastępstwo Michał Wysoczański z partnerką
poniedziałek 19:05
poniedziałek 20:10
PROWADZĄCY:
P2
Zajęcia 2
poniedziałek 20:45
PROWADZĄCY:
ZAAWANSOWANY
Zajęcia 4
Ny Style on2
poniedziałek 20:10
poniedziałek 21:15
PROWADZĄCY:
P3
Zajęcia 4
Kurs dwugodzinny
poniedziałek 20:10
poniedziałek 21:15
PROWADZĄCY:
S2
Zajęcia 1
poniedziałek 21:15
PROWADZĄCY:

Wtorek 10.12

Żelazna 59 - Centrum Dom Sztuki - Ursynów
Sala 1 Sala 2 Sala 3 Sala 4 Wiolinowa 14
P1
Zajęcia 8
Why sexy+ bachata solo
Zajęcia prowadzi Magda Glińska
P1
Zajęcia 4
wtorek 16:00
PROWADZĄCY:
S3
Zajęcia 7
poniedziałek 20:10
poniedziałek 21:15
wtorek 17:00
wtorek 18:00
PROWADZĄCY:
P2
Zajęcia 1
P1
Zajęcia 6
wtorek 17:00
PROWADZĄCY:
S2
Zajęcia 2
wtorek 17:00
czwartek 17:00
PROWADZĄCY:
S3
Zajęcia 8
poniedziałek 20:10
poniedziałek 21:15
wtorek 17:00
wtorek 18:00
PROWADZĄCY:
P2
Zajęcia 3
wtorek 18:00
PROWADZĄCY:
P1
Zajęcia 6
Ny Style on2, zapraszamy do zapisów panów i pary
SREDNIOZAAW
Zajęcia 3
wtorek 18:00
PROWADZĄCY:
P2
Zajęcia 1
Zastępstwo za Marka- Ekin
P3
Zajęcia 5
Kurs dwugodzinny
wtorek 19:05
wtorek 20:10
PROWADZĄCY:
SREDNIOZAAW
Zajęcia 2
Zastępstwo za Sambora Piotr Koziołkiewicz
wtorek 19:05
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 4
P-open
wtorek 19:05
PROWADZĄCY:
P3
Zajęcia 5
wtorek 19:30
wtorek 20:40
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 3
S-open on1
Zastępstwo za Marka- Ekin
wtorek 20:10
PROWADZĄCY:
P3
Zajęcia 6
Kurs dwugodzinny
wtorek 19:05
wtorek 20:10
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 8
Zastępstwo Magda Glińska
wtorek 20:10
PROWADZĄCY:
P3
Zajęcia 2
wtorek 20:10
PROWADZĄCY:
P3
Zajęcia 6
wtorek 19:30
wtorek 20:40
PROWADZĄCY:
P2
Zajęcia 2
Zastępstwo Kasia Zasada i Piotr Koziołkiewicz
Z1
Zajęcia 1
wtorek 21:15
PROWADZĄCY:
P2
Zajęcia 6
wtorek 21:15
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 8
wtorek 21:15
PROWADZĄCY:
ZAAWANSOWANY
Zajęcia 11
Salsa ladies grupa zamknięta
wtorek 22:30
środa 22:30
piątek 22:30
sobota 19:45
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 8
wtorek 22:30
PROWADZĄCY:

Środa 11.12

Żelazna 59 - Centrum Dom Sztuki - Ursynów
Sala 1 Sala 2 Sala 3 Sala 4 Wiolinowa 14
P1
Zajęcia 7
Zapraszamy do dołączenia kobiety i pary
środa 16:00
PROWADZĄCY:
P1
Zajęcia 5
.
środa 16:00
PROWADZĄCY:
P1
Zajęcia 8
.
środa 16:00
PROWADZĄCY:
P2
Zajęcia 2
środa 17:00
PROWADZĄCY:
P2
Zajęcia 6
Zastępstwo Beti i Starzyk
środa 17:00
środa 18:00
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 4
P-open
środa 17:00
PROWADZĄCY:
P3
Zajęcia 8
środa 18:00
PROWADZĄCY:
P2
Zajęcia 7
Zastępstwo Beti i Starzyk
środa 17:00
środa 18:00
PROWADZĄCY:
P2
Zajęcia 2
środa 18:00
PROWADZĄCY:
ZAAWANSOWANY
Zajęcia 5
środa 19:05
środa 20:10
PROWADZĄCY:
S2
Zajęcia 7
Zastępstwo Monika i Starzyk
OPEN LEVEL
Zajęcia 5
Tarraxinha
środa 19:05
PROWADZĄCY:
SREDNIOZAAW
Zajęcia 5
środa 19:05
środa 20:10
PROWADZĄCY:
P3
Zajęcia 5
środa 19:40
środa 20:45
PROWADZĄCY:
ZAAWANSOWANY
Zajęcia 6
środa 19:05
środa 20:10
PROWADZĄCY:
SREDNIOZAAW
Zajęcia 3
Zastępstwo Monika Janowska
środa 20:10
PROWADZĄCY:
SREDNIOZAAW
Zajęcia 6
środa 19:05
środa 20:10
PROWADZĄCY:
P4
Zajęcia 7
środa 20:10
PROWADZĄCY:
P3
Zajęcia 6
środa 19:40
środa 20:45
PROWADZĄCY:
P2
Zajęcia 1
środa 21:15
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 5
S-open
środa 21:15
PROWADZĄCY:
S3
Zajęcia 1
środa 21:15
PROWADZĄCY:
S3
Zajęcia 7
Zastępstwo za Clau Weronika Gronowska
środa 21:15
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 179
PRAKTIS BACHATOWY
środa 22:20
środa 23:30
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 180
PRAKTIS BACHATOWY
środa 22:20
środa 23:30
PROWADZĄCY:

Czwartek 12.12

Żelazna 59 - Centrum Dom Sztuki - Ursynów
Sala 1 Sala 2 Sala 3 Sala 4 Wiolinowa 14
P2
Zajęcia 2
Zastępstwo Tomek Starzyk
OPEN LEVEL
Zajęcia 3
Zastępstwo Magda Glińska
czwartek 17:00
PROWADZĄCY:
S2
Zajęcia 3
wtorek 17:00
czwartek 17:00
PROWADZĄCY:
ZAAWANSOWANY
Zajęcia 5
czwartek 18:00
czwartek 19:05
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 1
S-open kurs dwugodzinny
Zastępstwo Piotr Koziołkiewicz i Bogusia Adryan
czwartek 18:00
czwartek 19:05
PROWADZĄCY:
P3
Zajęcia 5
Ny Style on2
Zastępstwo za Clau Monika Janowska
czwartek 18:00
czwartek 19:05
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 5
P-open kurs dwugodzinny
Zastępstwo Michał Wysoczański z partnerką
czwartek 18:00
czwartek 19:05
PROWADZĄCY:
ZAAWANSOWANY
Zajęcia 6
czwartek 18:00
czwartek 19:05
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 2
S-open kurs dwugodzinny
Zastępstwo Piotr Koziołkiewicz i Bogusia Adryan
czwartek 18:00
czwartek 19:05
PROWADZĄCY:
P3
Zajęcia 6
Ny Style on2
Zastępstwo za Clau Monika Janowska
czwartek 18:00
czwartek 19:05
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 6
P-open kurs dwugodzinny
Zastępstwo Michał Wysoczański z partnerką
czwartek 18:00
czwartek 19:05
PROWADZĄCY:
P3
Zajęcia 3
czwartek 19:45
czwartek 20:45
PROWADZĄCY:
P4
Zajęcia 7
Zastępstwo Piotr Koziołkiewicz i Monika Janowska
czwartek 20:10
czwartek 21:15
PROWADZĄCY:
P2
Zajęcia 2
czwartek 20:10
PROWADZĄCY:
S4
Zajęcia 3
12.12 zastępstwo za Julię Aga Pawińska
czwartek 20:10
PROWADZĄCY:
Z2
Zajęcia 3
czwartek 20:10
czwartek 21:15
PROWADZĄCY:
P3
Zajęcia 4
czwartek 19:45
czwartek 20:45
PROWADZĄCY:
P4
Zajęcia 8
Zastępstwo Ekin i Aga
czwartek 20:10
czwartek 21:15
PROWADZĄCY:
S2
Zajęcia 3
czwartek 21:15
PROWADZĄCY:
P1
Zajęcia 7
Zastępstwo za Clau Monika Janowska
czwartek 21:15
PROWADZĄCY:
Z2
Zajęcia 4
czwartek 20:10
czwartek 21:15
PROWADZĄCY:

Piątek 13.12

Żelazna 59 - Centrum Dom Sztuki - Ursynów
Sala 1 Sala 2 Sala 3 Sala 4 Wiolinowa 14
P2
Zajęcia 1
piątek 17:00
PROWADZĄCY:
S3
Zajęcia 1
piątek 18:00
piątek 19:05
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 8
Salsa footwork lab on2 unisex
piątek 18:00
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 1
Kurs dwugodzinny
piątek 19:05
piątek 20:10
PROWADZĄCY:
S3
Zajęcia 2
piątek 18:00
piątek 19:05
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 4
Bachata unisex
piątek 19:05
PROWADZĄCY:
S2
Zajęcia 5
Ny Style on2
piątek 19:05
piątek 20:10
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 2
Kurs dwugodzinny
piątek 19:05
piątek 20:10
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 2
Bachata
piątek 20:10
PROWADZĄCY:
P1
Zajęcia 5
.
Zastępstwo Łukasz Komorowski za Piotra
piątek 20:10
PROWADZĄCY:
S2
Zajęcia 6
Ny Style on2
piątek 19:05
piątek 20:10
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 8
P-open
piątek 21:15
PROWADZĄCY:

Sobota 14.12

Żelazna 59 - Centrum Dom Sztuki - Ursynów
Sala 1 Sala 2 Sala 3 Sala 4 Wiolinowa 14
P4
Zajęcia 1
Crash course weekendowy Urban Kiz
sobota 11:00
sobota 12:10
sobota 13:20
niedziela 11:00
niedziela 12:10
niedziela 13:20
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 1
Crash course weekendowy, poziom P3/P4
sobota 12:00
sobota 13:10
sobota 14:20
niedziela 12:00
niedziela 13:10
niedziela 14:20
PROWADZĄCY:
P4
Zajęcia 2
Crash course weekendowy Urban Kiz
sobota 11:00
sobota 12:10
sobota 13:20
niedziela 11:00
niedziela 12:10
niedziela 13:20
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 2
Crash course weekendowy, poziom P3/P4
sobota 12:00
sobota 13:10
sobota 14:20
niedziela 12:00
niedziela 13:10
niedziela 14:20
PROWADZĄCY:
P4
Zajęcia 3
Crash course weekendowy Urban Kiz
sobota 11:00
sobota 12:10
sobota 13:20
niedziela 11:00
niedziela 12:10
niedziela 13:20
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 3
Crash course weekendowy, poziom P3/P4
sobota 12:00
sobota 13:10
sobota 14:20
niedziela 12:00
niedziela 13:10
niedziela 14:20
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 1
Crash course weekendowy
sobota 15:00
sobota 16:00
niedziela 15:00
niedziela 16:00
PROWADZĄCY:
P1
Zajęcia 1
Crash course weekendowy salsa ny style on2
sobota 16:00
sobota 17:10
sobota 18:20
niedziela 16:00
niedziela 17:10
niedziela 18:20
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 2
Crash course weekendowy
sobota 15:00
sobota 16:00
niedziela 15:00
niedziela 16:00
PROWADZĄCY:
P1
Zajęcia 2
Crash course weekendowy salsa ny style on2
sobota 16:00
sobota 17:10
sobota 18:20
niedziela 16:00
niedziela 17:10
niedziela 18:20
PROWADZĄCY:
P2
Zajęcia 5
sobota 12:00
sobota 13:00
sobota 17:10
sobota 18:20
PROWADZĄCY:
P1
Zajęcia 3
Crash course weekendowy salsa ny style on2
sobota 16:00
sobota 17:10
sobota 18:20
niedziela 16:00
niedziela 17:10
niedziela 18:20
PROWADZĄCY:
P2
Zajęcia 6
sobota 12:00
sobota 13:00
sobota 17:10
sobota 18:20
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 61
Salsa Cubana
sobota 20:00
sobota 21:00
sobota 22:00
OPEN LEVEL
Zajęcia 62
Salsa Cubana
sobota 20:00
sobota 21:00
sobota 22:00

Niedziela 15.12

Żelazna 59 - Centrum Dom Sztuki - Ursynów
Sala 1 Sala 2 Sala 3 Sala 4 Wiolinowa 14
P4
Zajęcia 4
Crash course weekendowy Urban Kiz
sobota 11:00
sobota 12:10
sobota 13:20
niedziela 11:00
niedziela 12:10
niedziela 13:20
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 4
Crash course weekendowy, poziom P3/P4
sobota 12:00
sobota 13:10
sobota 14:20
niedziela 12:00
niedziela 13:10
niedziela 14:20
PROWADZĄCY:
P4
Zajęcia 5
Crash course weekendowy Urban Kiz
sobota 11:00
sobota 12:10
sobota 13:20
niedziela 11:00
niedziela 12:10
niedziela 13:20
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 5
Crash course weekendowy, poziom P3/P4
sobota 12:00
sobota 13:10
sobota 14:20
niedziela 12:00
niedziela 13:10
niedziela 14:20
PROWADZĄCY:
P4
Zajęcia 6
Crash course weekendowy Urban Kiz
sobota 11:00
sobota 12:10
sobota 13:20
niedziela 11:00
niedziela 12:10
niedziela 13:20
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 9
FIT
niedziela 13:30
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 6
Crash course weekendowy, poziom P3/P4
sobota 12:00
sobota 13:10
sobota 14:20
niedziela 12:00
niedziela 13:10
niedziela 14:20
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 3
Crash course weekendowy
sobota 15:00
sobota 16:00
niedziela 15:00
niedziela 16:00
PROWADZĄCY:
P1
Zajęcia 4
Crash course weekendowy salsa ny style on2
sobota 16:00
sobota 17:10
sobota 18:20
niedziela 16:00
niedziela 17:10
niedziela 18:20
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 4
Crash course weekendowy
sobota 15:00
sobota 16:00
niedziela 15:00
niedziela 16:00
PROWADZĄCY:
P1
Zajęcia 5
Crash course weekendowy salsa ny style on2
sobota 16:00
sobota 17:10
sobota 18:20
niedziela 16:00
niedziela 17:10
niedziela 18:20
PROWADZĄCY:
P1
Zajęcia 6
Crash course weekendowy salsa ny style on2
sobota 16:00
sobota 17:10
sobota 18:20
niedziela 16:00
niedziela 17:10
niedziela 18:20
PROWADZĄCY:
Z1
Zajęcia 47
niedziela 18:00
niedziela 19:30
PROWADZĄCY:
P2
Zajęcia 7
niedziela 19:30
niedziela 20:40
PROWADZĄCY:
SREDNIOZAAW
Zajęcia 5
Mambo on2 ladies- grupa zamknięta
sobota 18:30
sobota 19:30
niedziela 19:30
niedziela 20:30
PROWADZĄCY:
P2
Zajęcia 8
niedziela 19:30
niedziela 20:40
PROWADZĄCY:
SREDNIOZAAW
Zajęcia 6
Mambo on2 ladies- grupa zamknięta
sobota 18:30
sobota 19:30
niedziela 19:30
niedziela 20:30
PROWADZĄCY:
Raz, dwa, trzy...
Pięć, sześć, siedem...